Szalai Dániel
Németh Ádám, Ducsai József
90 +3.Vége a meccsnek! Győzelemmel zárjuk 2019-et! Szép volt fiúk!
90 +2.Tsoukalas választott rossz megoldást, Kovácsiké a labda.
90 +1.Musliu helyett Fiola a pályán. Védőnk közel 4 hónap kihagyás után tér vissza.
90.3 perc a ráadás.
89.Futácsot Milanov váltja.
87.Grozav lőtte a szabadot a jobb alsót célozva, Kovácsik rajta volt és mentett.
86.Rus ütötte el a kilépő Hugo Seco-t, sárga lap.
85.Elek 35 méterről a felső lécet találta el! Hatalmas és meglepő lövés volt!
84.Nikolov passza után Nego laposan lőtt 12 méterről, oldalról, Zöldesi fogta a gyenge próbálkozást.
83.Hugo Seco rúgta fel Kovácsot, sárga lap.
82.Tischler kapásból lőtte el Hej beadását, nem okozott gondot Kovácsiknak.
81.Pátkai megint óriási labdát adott, de Nikolov és Nego egymást zavarták, így a hazai védők közbeléptek.
80.Tsoukalas indítása volt hosszú mindenkinek.
79.Tischler lőtt a kapunkba lesről, szabadrúgás kifelé.
77.
75.Musliu mentett szépen az érkező Tischler elől. Közben Nikolov váltja Petrjakot nálunk.
74.Futács pörgette Nego elé a labdát, aki 15 méterről fölé lőtt ezúttal.
73.Stopira jó beadására Nego érkezett és futtából, laposan alig lőtt a jobb alsó mellé.
71.Bumba váltja Karasiukot.
69.Petrjak ezúttal a másik oldalról adott be, a hosszún érkező Stopira helyzetben mellé fejelt. A kontra végén Tischler lőtt ballal a bal alsó mellé.
68.Petrjak újabb szöglete után Tichler fejelte ki a labdát, ami Rus elé került, ő pedig 14 méterről laposan a jobb alsót vette célba, Zöldesi védett!
66.Petrjak szögletét Musliu fejelte rá, blokkoltak a hazaiak.
64.Protic szöglete után a másik oldalról jött vissza a labda, Lucas lőtt mellé a támadás végén.
62.Egy várdai beadás után Stopira mentett, majd Grozav lőtt az oldalhálóba lesről.
60.Grozav szöglete után Tischler fejelt fölé 10 méterről.
59.Pátkai kapott sárgát reklamálásért.
58.Tischler tette le a labdát Hugo Seconak, aki helyzetben megbotlott és mellé lőtt.
55.Hej rúgta meg Petrjakot, sárga lap.
54.Protic lőtte el veszélyesen keresztbe a labdát, nem érkezett társ középen.
50.
48.GÓÓÓÓÓL! Kovács szép cselek után adott középre jobbról, Pátkai 5 méterről fejelt a kapuba!
47.A hazaiak kettőt is cseréltek a szünetben, Tichler és Hugo Seco jöttek be, Kovácsréti és Gosztonyi mentek le.
46.Folytatódik a meccs.
45.Vége az első félidőnek.
44.Megint Pátkai adott jó passzt Stopirának, aki ezúttal a lövést választotta éles szögből, fölé ment a labda.
42.GÓÓÓÓL! Petrjak ellen szabálytalankodtak, a szabadot gyorsan elvégezte Pátkai, kiugratva Stopirát, akinek a beadását Rubus lőtte a saját kapujába Futács elől.
41.Kovácsréti szöglete pont Kovácsik kezébe szállt.
39.
36.Az újabb beadást Kravchenko fejelte ki.
35.Petrjak szöglete után Kovács adhatott be, mentett a várdai védelem, újabb szöglet.
34.Szép kontra végén az utolsó pillanatban szerelték Petrjakot.
30.Kovács remek cselekkel ment el a szélen, beadását Zöldesi kapta le a levegőből.
29.Lucas lőtt 23 méterről mellé.
26.
24.Gosztonyi beadását Kovácsik fogta.
23.Petrjak és Futács kényszerítőztek, előbbi 18 méterről a bal alsó mellé lőtt.
21.Protic lapos beadását Grozav pörgette mellé.
18.Kovácsréti fejelt az ötösünk sarkáról jócskán fölé.
17.Petrjak adta be az első szögletünket, nem volt veszélyes.
16.Petrjak helyzeténél Zöldesi volt résen.
15.Lucas szabálytalankodott Kováccsal, sárga lap.
14.Egy veszélyes hazai beadás ment el keresztben mindenki lába előtt a tizenhatosunkon belül.
10.Rus éles beadását fejelte ki egy védő.
9.Kravchenko lőtt 30 méterről kapu mellé.
7.Kovács gyönyörűen ugratta ki Futácsot, aki ziccerben a kapu mellé lőtt. Hatalmas helyzet volt!
5.Stopira állította meg szépen a tizenhatosunknál Hejt, majd Futács vette át hosszan a labdát a kontránk végén.
2.Az első hazai szöglet és egy fejes után betaláltak a hazaiak, de les miatt érvénytelen a gól.
1.Elkezdődött a meccs!
-3.Érkeznek a csapatok.
-10.Tiszta fehérben lépünk ma pályára.
-15.Befejezték a melegítést a csapatok, hamarosan kezdődik a mérkőzés!
-25.
-30.A hazaiak a tabella hetedik helyéről várják a mai mérkőzést.
-35.A csapatok már melegítenek.
-40.Ebben a szezonban egyszer már játszottunk a Kisvárdával, Fehérváron 3-0-ra nyertünk.
-45.A mai kezdőnk: Kovácsik - Stopira, Musliu, Juhász, Rus - Pátkai, Elek, Nego - Petrjak, Kovács - Futács.
-50.
-55.Kisvárdán elég kellemetlen az időjárás, esik az eső és 4 Celsius-fok van.
-60.Köszöntjük szurkolóinkat Kisvárdáról! 17.00-kor kezdődik a 2019-es év utolsó Vidi-mérkőzése.

Joan Carrillo:

"Ma a győzelem volt a legfontosabb, mert a játékosok önbizalma, valamint a szurkolóink miatt mindenképpen győzelemmel szerettük volna zárni az évet! Természetesen támadásban még mindig szeretnék többet látni a csapattól, vállalhatnánk több kockázatot, de egy erős Kisvárda ellen így is nagyon értékes három pontot szereztünk. A szünet után pedig kezdődik a munka, az edzőtáborban már több időnk lesz a taktikai dolgokra. Ha a játékosok magabiztosan játszanak majd, és az előbb említett edzésmunkát is beletesszük a felkészülés során, akkor hiszek abban, hogy javul a játék képe is, mert minden nap látom, hogy milyen jó alapképességű játékosok vannak nálunk. Nem utolsósorban pedig szeretnék mindenkinek boldog karácsonyt és boldog új évet kívánni!"

Dajka László:

"A vereség ellenére szerintem jól futballoztunk, jól kezdtük a mérkőzést. Az első félidő végén az öngól nagyon megfogott minket. Próbáltunk lelket önteni a játékosokba a szünetben, cseréltünk is, de egy figyelmetlenség miatt jött a második gól, amely után ellenfelünk nyugodtan futballozhatott. Mi ezt követően sem játszottunk rosszul, de a befejezésekbe folyamatosan hiba csúszott, így pedig nem lehet meccset, meccseket nyerni."

2019. December 14. 19:00  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
Győzelemmel búcsúztattuk a 2019-es évet

2-0-ra nyertünk a Kisvárda otthonában, Rubus öngólt vétett, Pátkai fejjel volt eredményes.

Csapatunk az év utolsó bajnokiját szombat kora este a Kisvárda otthonában játszotta. Joan Carrillo ezúttal a Kovácsik - Rus, Juhász, Musliu, Stopira - Nego, Elek, Pátkai - Kovács, Petrjak - Futács kezdőnek szavazott bizalmat, míg ellenfelünknél két egykori Vidi-játékos - Zöldesi és Gosztonyi - is ott volt a csapatban.

Bátran kezdte a hazai csapat a meccset, a második percben gólt is szerzett a Kisvárda, Grozav szöglete után Kovácsréti fejelt kapura, a gólvonal előtt még Cukalasz is beleért a labdába, amely a kapunkban kötött ki, de a kisvárdai gólszerző lesen állt, így maradt a 0-0. A 6. percben Kovács adott pazar labdát Futácsnak, csatárunk egyedül vezethette azt Zöldesire, szépen át is emelte a kapus fölött a játékszert, azonban az a kapu mellett hagyta el a játékteret.

Bő tíz perc elteltével Petrjak került ziccerbe, de lövését szépen védte Zöldesi. A 23. minutumban ismét Petrjak veszélyeztetett, 23 méterről alig tekert kapu mellé. A folytatásban valamivel aktívabbak voltak a hazaiak, ők birtokolták többet a labdát, de a félidő vége előtt mégis mi szereztük meg a vezetést. A 42. percben Pátkai gyorsan elvégzett a felezővonal közeléből egy szabadrúgást, a labdát Stopira kapta meg, aki a bal szélről kapu elé lőtte azt, a Futács elől menteni igyekvő Rubus pedig a saját kapujába lőtt, öngól (0-1)!

Vidi-vezetéssel mehettek félidőre a csapatok.

A második játékrészt ott folytattuk, ahol az elsőt abbahagytuk. A 48. percben Kovács remek cselek után adott középre, Pátkai pedig az ötösről szép gólt fejelt (0-2).

A 60. percben Grozav szögletét az a Tischler fejelte alig kapu fölé, aki korábban szintén futballozott a Vidiben is, és a szünetben Gosztonyi helyére állt be. Nyolc perc elteltével Rus lőtt kapura 13 méterről, a jobb alsó felé tartó labdát Zöldesi bravúrral védte, majd Petrajk szöglete után Stopira alig fejelt kapu mellé. Tovább folytatódtak azonban a fehérvári-rohamok, a 74. percben Stopira lapos bedására robbant be Nego, 11 méteres lövése nem sokkal tévesztette el a célt, vagyis a hazai kaput.

A 79. percben újabb les-gólt szerzett a Kisvárda, Tischler jegyezte volna a találatot, ha nem leshelyzetből talál a kapunkba. Egy perccel később szabályos gólt is szerezhetett volna a hazaiak támadója, de a jobb szélről érkező beadást nem találta el jól, így nem jelentett gondot Kovácsik számára a védés. A túloldalon Zöldesi hárította Nego 14 méterről, éles szögből leadott lövését. A 85. percben Elek lőtt kapufát 35 méterről, váratlan és gyönyörű jelenet volt.

Három perccel a vége előtt Rus szabálytalankodott 20 méterre a kapunktól, Grozav szabadrúgását Kovácsik szép vetődéssel védte. Az utolsó percben Musliu helyére még beállt a hosszú sérüléséből felépülő, közel 4 hónapot kihagyó Fiola Attila, de az eredmény már nem változott, csapatunk megérdemelten nyert 2-0-ra Kisvárdán.

Ezzel véget ért a 2019-es esztendő a Vidi számára, rövid pihenőt követően januárban téli edzőtábor következik, majd január 25-én már ismét bajnokit játszunk, méghozzá a Bp. Honvéd ellen a MOL Aréna Sóstóban.