90 +1.Vége a mérkőzésnek, 5-1-re nyertünk a PMFC ellen.
85.Paraiba érkezett rosszul talajra, szerencsére fiatal játékosunk nem sérült meg.
80.Ismét Álvarez került helyzetbe, 13 méterről alig lőtt kapu fölé!
75.Szolnoki helyére Paraiba állt be.
73.Álvarez 9 méterről lőhetett kapura, Dibusz hatalmas bravúrral védett.
72.Az imént pályára lépő Márkvárt került helyzetbe, de Calatayud szépen védett.
70.​GÓÓÓÓÓL!
Álvarez szögletét követően Zé Luis fejjel megcsúsztatta a labdát, a hosszú oldalon Sándor 7 méterről védhetetlenül kilőtte a hosszú alsó sarkot!
69.Horváth helyére Márkvárt állt be.
67.Ezúttal Oliveira ívelt Juhász felé egy labdát, amit válogatott játékosunk kapura fejelt, de Dibusz ismét védett.
66.Nikolics beadását Juhász fejelte kapura, Dibusz védett.
65.Oliveira az alapvonalról passzolt az ötösnél érkező Nikolics irányába, Balogh az utolsó pillanatban tisztázott csatárunk elől.
62.Stopira beadását Zé Luis fejelte kapu mellé 6 méterről.
60.Zé Luis ziccerét fogta Dibusz, a kipattanót Álvarez lőtte 16 méterről kapura, ezt is védte Dibusz!
57.

55.Kleinheisler helyére Oliveira állt be.
52.Fodor lövését becsúszva blokkolta az ötös környékén Szolnoki.
50.Stopira távoli lövését blokkolta Koller.
47.Stopira beadását honfitársa, Zé Luis fejelte alig kapu mellé.
46.Csere mindkét oldalon. Nálunk Vinícius helyére Zé Luis állt be, a pécsieknél pedig Frőlich és Városi maradtak az öltözőben, helyükre Deutsch és Nagy érkeztek.
45 +1.Vége az első félidőnek!
44.GÓÓÓÓÓÓÓL!
Kovács adott szenzációs labdát Nikolicsnak, aki 15 méterről gyönyörű gólt lőtt! Harmadik idei bajnokiján az ötödik gólját szerezte csatárunk!

41.Álvarez hozta játékba Nikolicsot, csatárunk 17 méterről próbálta átemelni a kint álló Dibusz fölött a labdát, a pécsi kapus azonban visszaért a kapujába és védeni tudott.
39.Gyönyörű játék a pécsi 16-oson belül, végül Kovács elől Dibusz mentett.
37.

36.GÓÓÓÓL!
Álvarez remek beadását Vinícius parádés mozdulattal fejelte a pécsi kapuba!

35.

34.A kettős emberelőnyt kihasználva Juhász a védelem tengelyéből előre húzódott és csatárt játszik.
31.Szolnoki beadását Juhász fejelte kapu fölé!
29.​Vinícius és Grumic akasztották össze a bajszukat. Vini sárgát, Grumic pirosat kapott.
28.

27.GÓÓÓL!
Nikolics
magabiztosan értékesítette a jogos büntetőt! Ez volt csatárunk negyedik gólja a szezonban.
26.Nikolics kapott szenzációs labdát, egyedül vezette azt kapura, Uzoma utolsó emberként szabálytalankodott Nikoliccsal, piros lap és büntető!
25.

24.GÓL!
Óriási góllal szerezte meg a vezetést a PMFC! A szögletet követően Frőlich 25 méterről, kapásból óriási gólt lőtt!
23.Frőhlich passza után Szatmári került nagy helyzetbe, 8 méterről leadott lövését nagy bravúrral védte Calatayud!
21.Calatayud remekül jött ki kapujából az első pécsi szögletet követően, és az ötös vonaláról öklözte mezőnybe a labdát.
18.Városi rántotta le Szolnokit, sárga lap!
16.

15.Az első negyedóra Vidi-fölényt hozott, de eddig csupán egy alkalommal forgott veszélyben a vendégek kapuja, Juhász fejesét azonban szépen védte Dibusz a 10. percben.
12.Álvarez végzett el egy szabadrúgást, de az ívelés nem sikerült jól, kirúgással jöhet a PMFC.
10.Szolnoki beadását Juhász fejelte kapura, Dibusz szépen védett.
7.A mérkőzés első szögletét mi végezhettük el, de veszélytelen volt a sarokrúgás.
4.Kovácsot lökték fel a pécsi 16-os előterében, a játékvezető sípja azonban néma maradt.
1.A PMFC kezdte a meccset!
0.

-2.Érkeznek a csapatok. A mieink piros-kékben, a pécsiek tiszta fehérben fognak futballozni.
-10.
Ezúttal is volt Vidi-Gyereksarok a meccs előtt!
-15.

-19.

-28.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-35.Íme a PMFC kezdőcsapata:
Dibusz - Fodor, Balogh, Romic, Uzoma, Horváth, Frőlich, Koller, Városi, Szatmári, Grumic
-45.
Természetesen a játékvezetők is körbejárták a centerpályát bő 1 órával a kezdés előtt.
-55.Íme a mai kezdőcsapatunk:
Calatayud - Szolnoki, Juhász, Vinícius, Stopira - Caneira, Sándor - Kovács, Kleinheisler, Álvarez - Nikolics
-65.
Üdvözöljük szurkolóinkat a Sóstói Stadionból! A vendég pécsi játékosok 17 óra előtt érkeztek meg, és első útjuk természetesen a centerpályára vezetett, ahol megnézték, milyen állapotban van a pálya.
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
  • Szakmai stábok
2013. Augusztus 11. 19:22  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
VIDEOTON FC - PMFC 5-1 (3-1)
Háromból három, továbbra is 100%-osak vagyunk

A pécsiek szerezték meg a vezetést, amit Nikolics gyorsan kiegyenlített, majd még további négy gólt szerzett csapatunk.

Az OTP Bank Liga 3. fordulójában a nyeretlen látogatott a veretlen otthonába, azaz Vidi - PMFC bajnokit rendeztek a Sóstói Stadionban.

A mérkőzés első negyedórája eseménytelenül telt el, csupán egy Juhász-fejest jegyezhettünk fel a 10. percben. A 23. percben Frőlich hozta játékba Szatmárit, a pécsi játékos egyedül vezethette Calatayudra a labdát, kapusunk szenzációs bravúrt mutatott be. A szögletből viszont Frőlich megszerezte a vezetést a PMFC számára, méghozzá ritkán látható, óriási bombagólt lőtt 25 méterről, kapásból (0-1). A gól felrázta csapatunkat és két percen belül sikerült is egyenlítenünk. Nikolics kapott remek labdát, Uzoma a 16-oson belül utolsó emberként szabálytalankodott csatárunkkal. Bognár játékvezető azonnal felmutatta a piros lapot, a büntetőt pedig Nikolics higgadtan értékesítette (1-1).

Két perccel később Vinícius és Grumic kakaskodtak, Grumic pedig rúgó mozdulatot tett játékosunk irányába, jogosan mutatta fel a piros lapot a mérkőzés játékvezetője a pécsi játékosnak. Kettős emberelőnyben Juhász Roland a védelem tengelyéből előre ment a csatársorba. A 36. percben Álvarez remek beadását Vinícius fejelte a pécsi kapuba (2-1). Öt perccel később Kovács adott pazar labdát Nikolicsnak, aki tolt egyet rajta, majd 15 méterről nagy gólt lőtt (3-1).

A szünetben a vendégek kettőt, mi egyet cseréltünk. Nálunk a sárga lapos Vinícius helyére Zé Luis lépett pályára. Nem kellett sokat várni az első helyzetére, a 47. percben honfitársa, Stopira beadását fejelte kapu mellé. A későbbiekben is aktívan játszott a Zöld-foki-szigeteki támadó, több alkalommal is veszélyeztetett, fejjel és lábbal egyaránt. Ahogy teltek a percek, érthető mód egyre jobban elfáradt a kilenc emberrel játszó pécsi csapat, emiatt pedig egyre több dolga akadt Dibusznak, aki viszont több nagyszerű védést is bemutatott. A 70. percben azonban már ő is tehetetlen volt, Álvarez szögletét követően Zé Luis fejjel megcsúsztatta a labdát, a hosszú oldalon Sándor 7 méterről védhetetlenül kilőtte a hosszú alsó sarkot (4-1)!

A 72. percben Calatayud remek ütemben, kivetődve szerezte meg a labdát Márkvárt elől. Egy perccel később Álvarez kilenc méterről leadott lövését védte bravúrral Dibusz, a 76. percben azonban támadónk túljárt a pécsi kapus eszén, 23 méterről lőtte ki a bal alsó sarkot (5-1). A mérkőzés utolsó perceiben Dibusz még több hatalmas bravúrt is bemutatott, így az eredmény már nem változott.

Jövő héten vasárnap a szintén 100%-os Paks látogat a Sóstói Stadionba!