90 +8.Herrara szöglete után újabb VAR-vizsgálat.
90 +6.Dárdai távoli kísérlete szállt el a kapu felett.
90 +5.Dárdai szabadrúgása akadt el a sorfalban.
90 +3.Mezeit Stieber, Kovácsrétit Kovács Mátyás váltja az MTK-nál.
90 +2.Úgy döntöttek, hogy az, hogy Mezei eltalálta a földön fekvő Funsho fejét becsúszva, nem ér piros lapot.
90 +1.Hét perc a hosszabbítás. De lehet még több is, hiszen éppen Mezei sárga lapját vizsgálja a VAR, még piros lap is lehet belőle.
89.Mezei kapott sárgát.
85.
84.GÓL! Nego közelről talált be (1-1)!
83.Ramadani középre tartó lövését fogta Kovács Dániel.
79.Fiola sárga lapját hosszas VAR-ozás után visszavonta Bogár, és kiállította válogatott játékosunkat.
76.Vancsa most távolról lőtt, Kovács ezúttal is védett. Közben Fiola besárgult, így a jövő héten nem játszik.
74.Vancsa lövését védte lábbal Kovács.
73.Funsho kapott sárga lapot.
72.Nikolics lőtt 16-ról, Mijatovicsnak nem kellett közbeavatkoznia.
70.

Hármat cserélt Michael Boris is: Dárdai, Petrjak és Rúben Pinto lépett pályára Bese, Kodro és Makarenko helyett.

69.Funshót kell ápolni.
66.Funsho lövését blokkolta Szépe, majd Nego kísérlete kerülte el a kaput.
60.Szögletünk után egy esetleges kezezést vizsgált a VAR, de nem ítéltek végül büntetőt a játékvezetők.
59.Hármat cserél az MTK. Futács, Varju és Kadlec fejezte be a meccset, helyükre Vancsa, Miovski és Várkonyi érkezett.
57.Hangya három perc ápolás után visszatért a pályára.
56.
54.Hangya Szilveszter kezére taposott rá Palincsár, ápolni kell balhátvédünket, akinek korábban volt már komoly kézsérülése. Reméljük ezúttal nem súlyos a helyzet.
51.Vezetnek a hazaiak, Mezei egy 24 méteres szabadrúgást váltott gólra.
47.Nem cserélt egyik vezetőedző sem.
46.Ünnepélyes kezdőrúgás után kezdődött a második félidő is.
45 +4.Nincs büntető, az MTK szögletével és Rajkovics gyenge fejesével ért véget az első játékrész.
45 +2.Fiolát kell ápolnia az orvosi stábunknak, közben Bese mentését vizsgálja a VAR.
45 +1.Palincsár közeli lövését Bese blokkolja, Kovácsréti lövését Kovács tolta bravúrral szögletre.
45.Két perc ráadás következik.
43.Sajnos nincs gól, szabadrúgás kifelé.
42.Gól? Kodro sodorta be a labdát az MTK kapujába, de vizsgálódik a VAR.
40.
39.Nikolics szépen tekerte el a labdát 17 méterről, de a lövés végül elkerülte a kaput.
38.A sarokrúgás nem hozott nagy veszélyeket.
37.Herrara óriásit mentett Nikolics elől. Szöglet.
36.Ramadani szélre tartó, de nem túl erős távoli lövését védte Kovács Dániel.
35.Herrera lövése volt veszélytelen.
33.Futács lőtt a hálóba, de kétméteres lesen volt. Szabadrúgás nekünk.
32.Kovácsréti baoldali beadására Futács érkezett, Kovács magabiztosan védett.
29.Kicsit eltolódott a védelmünk így Palincsár labdája üresen találta Kovácsrétit, aki 14 méterről a kapunk fölé bombázott.
27.Funsho elől mentettek nagyot az MTK kapujánál, majd a hazai kontra után Kovács Dániel mutatott be gyorsan egymás után három védest. Mint kiderült, az egész MTK akció lesről indult, de legalább megtudtuk, hogy kapusunk jó formában van ma.
26.
24.Először Bese mentett fontos pillanatban Kovácsréti elől, majd Futács beadása volt pontatlan.
19.Mozgalmas meccs, most Varju kapott sárga lapot Bogár játékvezetőtől Funsho lerántása miatt.
18.Funsho szépen próbálta ellőnni a jobb alsót, de nem talált kaput. Végül ez is mindegy volt, mert itt is behúzta a lest az asszisztens.
17.A szabadrúgás után a hálónkba került a labda, de leshelyzet miatt mi jöttünk szabadrúgással.
16.Ramadanit ezúttal Makarenko buktatta becsúszva, ez egy sárga lapot ért ukrán válogatott középpályásunknak.
15.Ramadanit találta el közelről arcon a labda, ápolni kellett az MTK albán válogatottját.
13.Ha már a meccs előtt megjegyeztük azt, hogy Futács, Somodi és Szakály Dénes szerepelt korábban a Vidiben, akkor illő leírnunk azt is, hogy kezdőcsapatunkból Bese Barnabás és Hangya Szilveszer is kék-fehérben debütált korábban az NB I-ben.
11.Futács lövését és Kovácsréti beadását is blokkolni tudtuk.
9.Funshoról pattant Mijatovics kezébe a labda. Technikailag kapu felé tartó kísérlet volt ez, azonban nigériai támadónk nagyon kiszorított helyzetben volt, nem tudott így igazán veszélyes lenni.
8.Hangya Szilveszter szöglete után mentettek bedobásra a hazai védők.
4.Mijatovics jött ki jól a kapujából, így fel tudta szedni a labdát Nikolics elől.
1.Elkezdődött a találkozó.
-5.Öt perc van a kezdésig, hamarosan érkeznek a csapatok a pályára. Hajrá, Vidi!
-10.Hamarosan kezdés, hangoljunk öt remek Vidi-góllal, amelyet az MTK vendégeként szereztünk.
-15.
Szombat este együtt szurkolt Stopli és a fehérvári Ördög a Hydro Fehérvár AV19-nek a Salzburg elleni osztrák bázisú hokibajnokság fináléjának harmadik felvonásán. Sajnos a mérkőzést az osztrákok nyerték meg 2-1-re.
-20.A volt Vidi-játékosok közül Futács Márkó kezd a hazaiaknál, Szakály Dénes és Somodi Bence a kispadon foglal helyet.
-25.A mérkőzés előtt csatárunkkal, Kenan Kodróval beszélgettünk.
-30.Időközben véget ért a másik mai mérkőzés az OTP Bank Liga 27. fordulójából: Paks-Újpest 1-3. Kölcsönjátékosunk, Budu Zivzivadze ismét eredményes volt.
-35.Csapatkapitányunk, Niko tegnap a helyszínen szurkolt a fehérvári kosarasoknak a Falco ellen, sőt, ő végezte el az ünnepélyes feldobást is.
-40.

Érdekesség, hogy a két vezetőedző nézett már szembe egymással fordított szereposztásban kétszer is. Michael Boris az MTK edzőjeként mindkétszer legyőzte az akkor Vidi kispadján ülő Márton Gábort.

-45.Osztrák válogatott középpályásunk, Peter Zulj múlt héten begyűjtötte 5. sárga lapját, ezért nem lehet ma ott a meccs keretben.
-50.
-55.

Michael Boris mai kezdőcsapata a következő: Kovács D. - Bese, Rus, Stopira - Nego, Fiola, Makarenko, Hangya - Kodro, Funsho - Nikolics

-58.
A csapat már a stadionban.
-60.Köszöntjük szurkolóinkat az Új Hidegkuti Nándor Stadionból, ahol az MTK fogadja csapatunkat 17:00 órától. Hajrá, Vidi!
Mérkőzés után

Michael Boris:

"Először is szeretném megköszönni az MTK-nak, hogy ilyen barátságosan fogadtak. Különleges meccs volt a mai számomra, de természetesen nem ez volt az elsődleges, hanem az, hogy meg akartuk nyerni a találkozót. Ebből egy szerencsés pont lett. Az első félidőben voltak problémáink, fölénk nőtt az MTK, nem találtuk az ellenszert Palincsár és Mezei mélységi indításaira. Mezei aztán megszerezte a vezetést, Fiola pedig piros lapot kapott, de ezt követően sikerült egyenlíteni, aminek Fiola miatt is különösen örülök és érte is küzdünk a következő meccseken, mindenképpen fájdalmas lesz a hiánya. Az a jó itt a Vidinél, hogy a kispadon is minőségi játékosok ülnek, mint például Petrjak, Dárdai vagy Pinto. A cserékkel átálltunk 4-3-3-ra, ezt követően megélénkült a játékunk, Nikót hátrébb vontam, ezzel megerősítettük a középpályát. Összességében nem lehetünk elégedetlenek az egy ponttal, de dolgoznunk kell tovább, nem játszhatunk így még egyszer, mint itt, az első félidőben. Mezőkövesden nyerni kell, továbbra is azért küzdünk, hogy feljöjjünk a 4. helyre."

Márton Gábor:

"Bosszús vagyok, mert teljes mértékben fölülmúltuk a Vidit, sokkal több helyzetünk volt, nekik szinte egy sem, meg kellett volna nyernünk a találkozót. Elkerülhető gólt kaptunk egy kommunikációs hiba következtében, emiatt úszott el a győzelem. A játék teljesen rendben volt, de ennek nem tudok örülni, szükségünk lett volna a három pontra a bennmaradás érdekében."