90.Vége, 1-1-es döntetlent játszottunk az Újpest FC ellen.
89.GÓL!
Nikolics
kapott remek labdát, átvette, felnézett, majd 10 méterről, éles szögből, gyönyörűen tekert a hosszú alsó sarokba.

88.

85.Nikolics ezúttal nem volt lesen, egyedül vezethette kapura a labdát, éles szögből nem a lövést választotta, hanem visszatette a labdát a 16-oson érkező Kleinheislernek, aki kapásból az előtte álló védőt találta telibe.
83.Brachi beadását magabiztosan fogta meg Dmitrovic az ötös környékén.
79.A játék képe nem sokat változott, helyzet továbbra sincs egyik kapu előtt sem.
74.Simon Ádám helyére Nagy Zsolt állt be.
71.

67.A gól óta mi birtokoljuk többet a labdát, de helyzet az elmúlt percekben nem alakult ki egyik kapu előtt sem.
62.Oliveira és Vinícius le, Álvarez és Chakla be.
60.GÓL!
Brachit két újpesti támadta le a tizenhatosunknál, megszerezték tőle a labdát, majd Balogh 8 méterről nagy gólt lőtt.

55.Oliveira mutatott be egy szép cselt a 16-oson belül, majd 12 méterről alig tekert kapu mellé.
53.Az Újpest a szünetben kettőt cserélt, Balajcza helyére Dmitrovic, Heris helyére pedig Szenes állt be.
50.Nikolics egyedül vezethette volna kapura a labdát, ha a spori nem állítja őt meg les miatt.
48.Szélről érkező beadást Kleinheisler lőtt kapásból, 11 méterről kapu fölé.
46.Folytatódik a meccs. Calatayud, Sándor, Gyurcsó, Fejes, és Szolnoki helyére Horváth, Trebotic, Nikolics, Stopira és Brachi álltak be.
45.Vége az első félidőnek.
42.Az utóbbi percekben egyik kapu előtt sem alakult ki gólhelyzet.
37.A meccs eddigi legszebb jelenete! Gyurcsó végzett el a 16-os sarkától egy szabadrúgást, amit Balajcza a jobb felső sarok elől nagy bravúrral tenyerelt szögletre.
36.

33.Ismét Kleinheisler villant, ezúttal a bal szélről cselezett befelé, majd 17 méterről, nagy erővel kapura lőtt, de a labda ezúttal is mellé ment.
30.Az első tíz perc jó iramú játékát követően "leült" a meccs, és többnyire mezőnyjátékot láthatunk, kevés helyzettel.
25."Scholes" határozta el, hogy 18 méterről kapura lő, a labda alig ment mellé.
23.Folytatódik a meccs.
21.A nagy meleg miatt a játékvezető rövid ívószünetet rendelt el.
17.Kleinheislert szerelte az egyik újpesti védő jó ütemben becsúszva a 16-os előterében.
15.

12.1500 néző látogatott ki a mai edzőmeccsre.
8.Jó iramú eddig a mérkőzés, kiegyenlített játék zajlik a pályán.
5.Gyors hazai kontra végén Kovács készítette le a labdát Simonnak, aki kapásból, 25 méterről, alig lőtt mellé.
4.Az első helyzetet az Újpest dolgozta ki a mérkőzésen, egy támadás végén Simon elé került a labda, aki 13 méterről kapu fölé lőtt.
1.Elkezdődött a meccs.
-2.Sándor György csapatkapitány vezetésével érkezik a Vidi, és jön az Újpest is. A mieink piros-kékben, az Újpest FC lila-fehérben játszik ezen a találkozón.
-15.

-20.A két csapat már elkezdte a bemelegítést, még 20 perc és kezdődik a meccs.
-25.Az Újpest FC kezdője a következő: Balajcza - Vadász, Heris, Litauszki, Andrade, Balogh, Nagy, Vasziljevics, Stanisavljevic, Mboma, Simon
-35.Íme a mai kezdőcsapatunk: Calatayud - Szolnoki, Vinícius, Juhász, Fejes - Simon, Sándor - Oliveira, Kovács, Gyurcsó - Kleinheisler
-50.

-55.Ma délelőtt már volt egy edzőmeccs a Sóstói Stadionban, a Vidi II Sejben Viktor góljával 1-0-ra nyert az NB III-as Balatonfüred ellen. Érdekesség, hogy a Balatonfüred vezetőedzője az a Pető Tamás, aki korábban hosszabb ideig dolgozott a Vidinél, illetve 1996 és 1997 között csapatunk játékosa is volt.
A Vidi II legközelebb szerdán délelőtt 11-kor az NB II-es Csákvár ellen játszik felkészülési mérkőzést a Sóstói Stadionban.
-65.Üdvözöljük szurkolóinkat a Sóstói Stadionból, ahol 18:30-kor játszunk edzőmeccset az Újpest FC ellen.

Joan Carrillo: "Nagyon meleg volt, ami kicsit rányomta a bélyegét a találkozóra. Nem a szokásos felállásban játszottunk, próbáltam kímélni a csapatot. Jó meccset vívtunk egy erős ellenféllel szemben. Voltak hibáink, de azt gondolom, jó, hogy most jöttek ezek ki, és a Pápa elleni szezonnyitóig még tudunk javítani a dolgokon. Ebből a szempontból jól szolgálta a felkészülésünket ez az összecsapás. Az elmúlt évek alatt már rengetegszer volt alkalmam megtapasztalni, hogy a fehérvári szurkolók mennyire szeretik a Vidit, ezt ma is bizonyították a jelenlétükkel, jó volt látni, hogy ennyien kilátogattak a Sóstói Stadionba."

Nebojsa Vignjevic: "Nehéz volt játszani ma a csapatoknak, ennek megfelelően a játék ritmusa sem volt nagy, ugyanakkor mindkét együttes profitálhat a mérkőzésből. Elégedett vagyok a teljesítményünkkel, ugyanakkor az is megerősítést nyert, hogy szükségünk van még néhány minőségi játékosra, remélem, jövő héten meg tudjuk szerezni a kiszemeltjeinket. Összességében egy jó felkészülési meccset láttam."

Élő videóközvetítés
2014. Július 19. 21:00  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
VIDEOTON FC - ÚJPEST FC 1-1 (0-0)
Döntetlen a bajnoki szezonnyitó előtti utolsó felkészülési meccsen

Az első félidőben nem született gól, a második játékrész közepén az Újpest szerzett vezetést, Nikolics a lefújás előtt egyenlített.

Negyedik - egyben utolsó - nyári felkészülési mérkőzésünkön az Újpestet láttuk vendégül, a találkozóra több mint 1500 néző volt kíváncsi a helyszínen.

A 4. percben az Újpest előtt adódott lehetőség, ekkor Simon bombázott kapu fölé 13 méterről, egy perccel később azonban Kovács lekészített labdáját nagy erővel lőtte 25 méterről kapura a Vidi új igazolása, Simon Ádám, végül azonban nem talált célt a lövés. A folytatásban fokozatosan csökkent az iram, amely talán a nagy hőség számlájára is írható, nem is csoda, hogy a félidő felénél ívószünetet rendelt el a játékvezető. A játékrész második felében Kleinheisler kétszer próbálkozott távoli átlövéssel, azonban mindkét alkalommal mellé szállt a labda. A 37. percben Gyurcsó végzett el a 16-os sarkától egy szabadrúgást, amit Balajcza a jobb felső sarok elől nagy bravúrral tenyerelt szögletre, ami után Vinícius fejesét ütötte ki az újpesti kapus.

A szünetben mindkét vezetőedző cserélt, Joan Carrillo öt helyen változtatott csapatán, míg újpesti kollégája két új játékost küldött pályára. A 48. percben egy szélről érkező beadást lőtt Kleinheisler kapásból kapu fölé, majd hét perccel később Oliveira mutatott be egy szép cselt a 16-oson belül, aztán 12 méterről alig tekert kapu mellé. A 60. percben könyörtelenül kihasználta ziccerét az Újpest FC és Balogh Balázs góljával megszerezték a vezetést (0-1). A gól után az lila-fehérek masszívan, fegyelmezetten védekeztek, nehéz volt feltörni a hátsó alakzatukat. Az egyenlítés végül a 89. percben sikerült, Nikolics kapott nagyszerű labdát, majd 10 méterről, kissé éles szögből, higgadtan tekert a hosszú alsó sarokba (1-1).

Folytatás jövő hét szombaton a Sóstói Stadionban, amikor a bajnoki szezonnyitón fogadjuk a Lombard Pápa együttesét.

Szombaton egy másik felkészülési mérkőzést is rendeztek a Sóstói Stadionban, délelőtt a Vidi II Sejben Viktor 63. percben szerzett góljával 1-0-ra nyert az NB III-as Balatonfüred ellen.