Solymosi Péter
Albert István, Horváth Zoltán
Csatári Tibor
Vad II. István, Oláh Gábor
90 +1.Vége a mérkőzésnek. 4-0-ra nyertünk a szezonzárón és bronzérmesként zártuk a 2020-2021-es szezont.
90.GÓÓÓÓÓL! 4-0! Stopira középre tett labdáját Zivzivadze lőtte kapura, Nikolics még beleért a labdába az ötösnél, így róla került a kapuba!
87.Makrai lépett ki, majd az ötös sarkáról kevéssel lőtt a bal alsó mellé.
86.Márkvárt lőtt laposan, 14 méterről, Kovács magabiztosan fogta a labdát.
84.Iszlai a pályán, Molnár számára ért véget a meccs.
83.Bourard Zivzivadzét hozta volna helyzetbe, de egy védő menteni tudott, majd ő végezte el a szögletet is, végül Malenica szerezte meg a labdát.
80.
80.Bourard jött Dárdai helyett.
79.GÓÓÓÓÓÓL! Petrjak ugratta ki Zivzivadzét, aki ziccerben vezethette a labdát Malenicára és 7 méterről a kapu bal oldalába lőtt.
77.A Puskás Akadémia 5-0-ra vezet a Budafok ellen, a Kisvárda pedig 4-1-re a Paks ellen, így gyakorlatilag eldőlt, hogy harmadik helyen végzünk az idei szezonban.
75.Drazic - Ivanovski, Soldo - Makrai cserék a hazaiaknál.
74.Grozav beadása nem volt jó senkinek.
72.Drazic esett el Fiola mellett a tizenhatosunkon belül, nincs büntető.
71.Grozav lőtt mellé hatalmas helyzetben.
71.Houri helyett Alef a pályán.
70.Stopira fejjel ugratta ki Petrjakot, aki átemelte a kapust, de sajnos mellé ment a labda.
66.Molnár szöglete után Grgic lőtt laposan a hosszú oldalról, Kovács védett.
65.
64.Stopira lőtt ballal, éles szögből, fölé.
62.Mi is cserélünk, Zivzivadze váltja Szabót.
61.Molnár szögletét kifejeltük.
59.Kettős csere a hazaiaknál, Márkvárt és Zivulic be, Max és Suljic le.
55.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Szabó labdájával Petrjak lépett ki, laposan centerezett balról, az érkező Nikolics pedig a hálóba passzolt!
50.Houri szöglete után Stopira fejelt, pont Malenica kezébe.
49.Petrjak mentett meg egy labdát az alapvonalnál, középre adott, Szabó perdített a kapu előtt, de nem jól.
47.Kovács!!! Drazic közeli lövését védte bravúrral kapusunk!
46.Fiola mentett remekül Suljic elől a kapunknál.
46.Folytatódik a meccs.
45.
45.Nincs hosszabbítás, 1-0-ra vezetünk a szünetben.
44.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Dárdai beadását Petrjak gyönyörű mozdulattal fejelte a kapu bal oldalába 7 méterről.
39.Dárdai beadása is Malenicáé lett.
35.Petrjak lőtt laposan 18 méterről, ballal, Malenica hárított.
35.
33.Suljic ellen szabálytalankodott Musliu 16 és fél méterre a kapunktól, a szabadrúgást Molnár lőtte kapura, Kovács nagyot védett.
32.Újabb lesgól. Ezúttal Petrjak talált be érvénytelenül.
31.Houri lőtt balról, éles szögből, Malenica védett.
30.Molnár szöglete után Grgic fejelt fölé 6 méterről.
29.Dárdai beadását Nikolics fejelte mellé az ötösről, de lest jelzett közben az asszisztens.
28.Funsho tette középre a labdát jobbról, Szabó nem találta el jól a labdát helyzetben.
27.Petrjak szöglete után Funsho csúsztatott, de nem volt mögötte érkező.
23.Nikolics a kapu jobb oldalát vette célba, Malenica kiütötte a labdát, nincs meg a vezetés.
22.Soldo akasztotta össze Szabó lábát a tizenhatoson belül, büntető!
21.Suljic és Drazic is ígéretes helyzetből lőhetett volna, végül egyiknek sem sikerült.
20.Houri szöktette volna Dárdait, de Malenica jól mozdult ki a kapujából.
20.Az elmúlt percekben nem forogtak veszélyben a kapuk.
17.Úgy tűnik, nem hagy kérdést az ezüstérem felől a PAFC, a 16. percben már 3-0-ra vezetnek a Budafok ellen.
15.Molnár ívelte középre a szabadot, nem lett helyzet.
15.Funsho rúgta meg Suljicot, sárga lap.
14.Drazic próbálta kiugratni Maxot, hosszú volt a passz.
13.Stopira adott középre balról, kifejelte egy védő a labdát.
11.Nagy Zsolt góljával közben vezet a PAFC a Budafok ellen, így jelenleg övék az ezüstérem.
10.
9.Gyönyörű támadás végén szereztünk gólt, de Petrjak lesen kapta a labdát, szabadrúgás kifelé.
6.Petrjak szöglete nem volt veszélyes.
5.Petrjak lőtt éles szögből, Malenica védett.
2.Drazic indult meg a kapunk felé, de kicselezte magát a pályáról.
1.Elkezdődött a meccs.
-5.Érkeznek a játékosok.
-10.Amennyiben győzünk ma Miskolcon, a PAFC pedig kikap otthon a Budafoktól, ezüstérmesként zárjuk a szezont.
-15.Befejezték a melegítést a csapatok.
-20.
-30.A DVTK jövőre az NB II-ben folytatja. Hiába értek el jó eredményeket tavasszal, az ősszel összeszedett hátrányt nem sikerült ledolgozniuk.
-40.Elkezdték a melegítést a játékosok.
-45.
-50.Miskolcon szép tavaszi idő van, a hőmérséklet 21 Celsius-fok.
-55.
-60.A mai kezdőnk: Kovács D. - Funsho, Fiola, Musliu, Stopira - Dárdai, Nego, Houri, Petrjak - Szabó L., Nikolics.
-65.Köszöntünk benneteket Miskolcról, a DVTK Stadionból! Utolsó mérkőzésünk a 2020-2021-es szezonban 17.30-kor kezdődik a Diósgyőr ellen.

Szabics Imre:

"Elvégeztük a házi feladatunkat, megszereztük a 3 pontot, ezért jöttünk. Sajnos a Puskás Akadémia nem botlott, örülünk a 3. helynek. Április 1-je óta hasznos tapasztalatokkal lettünk gazdagabbak, tudjuk, hogy mik azok a dolgok, amelyeken változtatnunk kell annak érdekében, hogy közelebb kerüljünk a Ferencvároshoz és ne legyen ekkora különbség a két együttes között. A magam részéről örülök a harmadik helynek, hiszen nem volt ez olyan egyértelmű. Amióta a stábommal mi irányítjuk a csapatot, hét bajnokiból ötöt megnyertünk, egy döntetlen mellett pedig egyszer kikaptunk. Ezt az időszakot figyelembe véve második helyen állunk a Ferencváros mögött. Jól dolgozott a stáb, a játékosok, mindenkinek köszönöm a munkáját."

Zoran Zekić:

"A mai mérkőzésen nem nyújtott jó teljesítményt a csapatom. Volt ugyan néhány helyzetünk, de nem működtünk igazi csapatként. Az utcáról összeszedett emberek is lehet, hogy jobban teljesítettek volna, szóval elnézést kérek mindenkitől. Nehéz volt ezen a héten a felkészülésünk, éreztem, hogy a játékosok közül néhányan már nincsenek ott fejben. Nekik a klub és a csapat felé több tiszteletet kellett volna mutatniuk. Hosszú hónapokat vártunk arra, hogy szurkolóink a stadionon belül tudjanak biztatni bennünket. Teljesen érthető az ő boldogtalanságuk, mi is azok vagyunk az eredménytelenség miatt."

2021. Május 09. 20:00  -  Szerző: molfehervarfc.hu  -
Magabiztos győzelem Diósgyőrben - bronzérmesként zártuk a szezont

Nikolics duplázott a DVTK ellen, betalált Petrjak és Zivzivadze is.

A 2020-2021-es szezon utolsó mérkőzését az NB I-től már múlt héten búcsúzó DVTK otthonában játszottuk. Számunkra nem volt tét nélküli a találkozó, hiszen egy győzelemmel és a Puskás Akadémia vereségével másodikként zárhattuk volna az idényt. Szabics Imre vezetőedző a Kovács D. - Funsho, Fiola, Musliu, Stopira - Dárdai, Nego, Houri, Petrjak - Szabó L., Nikolics kezdőnek szavazott bizalmat vasárnap este.

Nagy lendülettel kezdtük a meccset, Petrjak lövését védte Malenica az 5. percben, majd Nikoliccsal rúgatott gólt ukrán szélsőnk, de sajnos lesről passzolt kapitányunknak. Ahogy telt az idő, ritkultak a helyzetek, inkább mezőnyjátékot láthattunk, aztán a 22. percben Soldo akasztotta össze Szabó lábát a tizenhatoson belül, Solymosi Péter pedig büntetőt ítélt. Nikolics a kapu jobb oldalát vette célba, Malenica azonban kütötte a labdát, maradt a 0-0.

Az első félórához közeledve felpörögtek az események, a 27. percben Petrjak szögletét Funsho csúsztatta meg, de nem volt mögötte érkező. Egy perc múlva Funsho jobbról tette középre a labdát, Szabó nem találta el jól helyzetben. Újabb egy perc elteltével Dárdai beadását Nikolics fejelte mellé az ötösről, de lest jelzett közben az asszisztens. A DVTK is villant, Molnár szögletét Szűcs fejelte fölé 6 méterről. Houri éles szögből leadott lövését Malenica fogta, majd Petrjak szerzett újabb lesgólt. A 33. minutumban Suljic ellen szabálytalankodott Musliu 16 és fél méterre a kapunktól, a szabadrúgást Molnár lőtte kapura, Kovács nagyot védett. A 35. percben Petrjak lőtt laposan 18 méterről, ballal, Malenica hárított. Úgy tűnt, gól nélkül zárul az első félidő, de a 44. percben Petrjak tett róla, hogy ne így legyen: Dárdai beadását gyönyörű mozdulattal fejelte a kapu bal oldalába 7 méterről (0-1).

A második játékrész elejét megnyomta a hazai csapat, előbb Fiolának kellett nagyot mentenie Suljic elől, majd Kovács védte hatalmas bravúrral Drazic közeli próbálkozását. A másik oldalon Szabó pörgetését jegyezhettük fel Petrjak beadása után, valamint Stopira fejesét, amit Houri szöglete előzött meg. Az 55. percben növeltük előnyünket: Szabó labdájával Petrjak lépett ki, laposan centerezett balról, az érkező Nikolics pedig a hálóba passzolt (0-2).

A 64. percben Stopira lőtt ballal, éles szögből fölé, a másik oldalon Grgic lapos labdáját fogta Kovács. A 70. percben Stopira fejjel ugratta ki Petrjakot, aki átemelte a kapust, de sajnos mellé ment a labda. Még egyszer megpróbált felpörögni a miskolci együttes, előbb Grozav hagyott ki egy nagy lehetőséget, majd Drazic szeretett volna tizenegyest kapni Fiola mellett, de Solymosi továbbot intett. A 79. percben aztán végleg eldőlt a meccs: Petrjak ugratta ki Zivzivadzét, aki ziccerben vezethette a labdát Malenicára és 7 méterről a kapu bal oldalába lőtt (0-3).

A vége előtt Márkvárt lövése lett Kovácsé, Makrai pedig az ötös sarkáról nem talált kaput. Az utolsó percben 4-0-ra módosult az állás, így végül kiütöttük a DVTK-t: Stopira középre tett labdáját Zivzivadze lőtte kapura, Nikolics még beleért a labdába az ötösnél, így róla került a hálóba (0-4).

Csapatunk magabiztosan győzött az utolsó fordulóban, az azonban már a meccs közben eldőlt, hogy az ezüstérem nem lesz meg, hiszen a PAFC az első félidőben négyet lőtt a Budafoknak, végül 5-0-ra győzött. A 2020-2021-es szezont tehát bronzérmesként zártuk.