Nyolcaddöntő - visszavágó
2011.03.02., Szerda @ 16:00
Szombathely, Rohonci úti Stadion

90.Vége, a Vidi 6-1-gyel jutott be a negyeddöntőbe.
85.Németh Zoltán kollégánk itt forgat a helyszínen, reggel a vidi.hu látogatói megnézhetik majd az összefoglalót.
81.Mezőnyjáték folyik az utóbbi percekben. A játékosok teszik a dolgukat, de alighanem mindenki a hármas sípszót várja.
77.A meccs utolsó cseréje: Devecserit Bezdit váltja.
68.Kettőscsere, Lipták és Vasziljevics lejön, és Polonkai, valamint Sándor is mozog bő húsz percet.
67.Lencse a balösszekötő helyén villant, és elegánsan átemelte a labdát Mursits fölött. 3-1, alighanem a meccs is megvan.
64.Szombatrhelyi csere: Oross helyett Radó játszik.
61.Vasziljevics a felezővonalnál nem hagyta elvégezni a szabadrúgást, sárga lapot kapott.
51.A büntetőt Vasziljevics magabiztosan lőtte a bal felső sarokba.
50.Cserél a Hali, Szakály Attila helyére Ugrai áll be.
50.A kiugró Lencsét Jagodics a tizenhatoson belül visszarántotta - 11-es, és sárga lap a vétkesnek.
46.Szakály a tizenhatos bal sarkától csavart a léc alá egy szabadrúgást, Mursits szögletre tolta a labdát.
46.Csere: Lencse áll be Nikolics helyére, a második félidőben ő lesz a csúcsék.
44.Ez egyik ilyen meccs, hogy minden gólhoz "főpróba" is kell. Ismét Gyurján ugrott meg, ezúttal a balösszekötő helyén, és 15 méterről kilőtte a hosszú alsót.
43.Gyurján vitte rá egyedül Sebőkre a labdát, de kapusunk lábbal védett.
40.A Gosztonyit faultoló Devecseri Szilárdé a meccs első sárgája.
37.No, akkor ugyanaz még egyszer: Vaszke passzából Nikolics belépett a védő elé, bevitte a labdát a tizenhatoson belülre, majd elegáns gólt rúgott. Összesítésben 4-0, a Haladásnak 5 kellene a továbbjutáshoz: talán nem sportszerűtlenség azt írni, már csak a hideg az ellenfél...
35.Vasziljevics ugratta ki gólhelyzetben Nikolicsot - az asszisztens lest jelzett, de nem biztos, hogy igaza volt.
30.Lattenstein adott egy kokit Nikolicsnak - megúszta a jjátékvezetőtől kapott szóbeli feddéssel.
27.Nikolics beadását mentették a védők szöglettre - kár, mert jó labda volt, több volt benne.
20.A felugró Szakály Dénes alá feküdt be védője: Dini nagyot esett, feküdt vagy egy percig, de végül nem kellett ápolni.
18.Djordjic ívelt a védők mögé, Nikolicsot választva remek labdát - alig tévedett a magassággal, de épp el tudták fejelni.
11.Lábra kapott a fiatal szombathelyi csapat, viszi előre a játékosokat a szívük. Riogatják a megindulásaik a védőket, de gólveszélyig nem jutottak.
8.A hideg ellenére sem balesetveszélyesen kemény a talaj, igaz göröngyös, nem könnyű laposan futballozni.
4.Lipták hat méterről csúsztatta fölé a felívelt labdát - nem vesztettünk semmit, a kettes asszisztens lest jelzett.
2.Nagyon hideg van Szombathelyen, szórványosan a hó is szállingózik. Nem csoda, hogy nagy rohanással kezdtek a csapatok!
-5.Egyelőre nincs túl nagy érdeklődés Szombathelyen a meccs iránt. Talán ötszázan, ha vannak a Rohonci úton.
-45.A Vidi ezúttal a fehér mezben játszik majd.
-60.Megvan a kezdőcsapat: Sebők - Lázár, Lipták, Vaskó, Hídvégi - Milanovic - Gosztonyi, Szakály, Vasziljevics, Djordjic - Nikolics.