90 +4.Vége a mérkőzésnek.
90 +3.Bertus helyett Szendrei, Kulcsár helyett Csősz érkezik.
90 +1.Hangya kap sárgát reklamálásért.
90.3 percünk maradt.
89.Vezet a Paks. Balogh szabadrúgása után Ádám Martin fejelt 7-8 méterről a jobb alsóba.
88.Petrjak szöglete után Szakály mentett a hazai kapu elől.
85.Szakály váltja Bognárt a Paksban.
84.Zivzivadze és Houri hagyták el a pályát, Géresi és Pinto jöttek be.
83.Böde mentett hatalmasat fejjel Houri lövése után.
80.Petrjak lépett volna ki, Szélpál az utolsó pillanatban lépett közbe.
79.
78.Bognár szöglete után Stopira tisztázott az ötös sarkáról.
76.Petrjak tört be a tizenhatoson belülre, Szélpál mellett a földre került, Solymosi nem adott büntetőt.
75.Bolla beadásáról maradt le középen Zivzivadze és Petrjak is.
73.Bognár adta be az 5. paksi szögletet, amit Bolla fejelt ki, Osváth egyből lőtt, Rockov megint szépen védett.
71.Balogh passza után Bognár került helyzetbe, 16 méterről lőtt, Rockov leért a jobb alsóra.
70.Cserélnek a hazaiak is, Nagy Richárd és Ádám jönnek be, Sajbán és Haraszti mennek le.
68.Szabó rúgta fel a most beállt Petrjakot, sárga lap.
67.Csere! Funsho és Nikolics le, Petrjak és Hangya be.
66.
65.A negyedik paksi szöglet után Balogh lőtt 20 méterről, Rockovnak nem okozott gondot.
64.Bognár lőtt egy szabadrúgást kapura 27 méterről, Rockov nagyot védett!
63.Balogh ellen szabálytalankodott Nego, a meccs első sárgája.
60.Nego kényszerítőzött Zivzivadzéval, előbbi kicsit hosszan kapta vissza, így oda lett a helyzet.
59.Egy újabb paksi szöglet után Sajbán passzolt középre, Böde pedig 6 méterről, nagy helyzetben fölé lőtt.
58.Bognár szöglete után vágtuk ki a labdát a kapunk elől.
57.Stopira remek labdájával Funsho tört kapu felé balról, majd az alapvonalról középre adott, senkinek sem volt jó a passz.
54.Nego vihette fel egyedül a labdát, Nikolicsot és Zivzivadzét kereste középen egy íveléssel, de sajnos hosszú volt.
52.
50.Bognár szabadrúgását Bolla fejelte ki.
48.Funsho került lövőhelyzetbe, Szabó blokkolt jól.
47.Egyik csapat sem cserélt a szünetben.
46.Folytatódik a meccs!
45 +1.Vége a félidőnek.
45.Houri szöglete után Stopira fejelte fel a labdát, végül Szabó tisztázott, majd pár másodperccel később Houri adott nagy labdát Nikolicsnak, de támadónk 3 méterről fölé lőtt. Az eddigi legnagyobb helyzetünk volt!
43.Szép támadás végén Zivzivadze középre tett labdáját vágta ki egy paksi védő.
41.Nego passza után Nikolics került helyzetbe 10 méterre a paksi kaputól, nem tudta ellőni a labdát a védő mellett.
40.Osváth beadása után az érkező Balogh nem találta el jól a labdát 15 méterre a kapunktól.
37.Haraszti lövését először Nikolov blokkolta, majd a másodikat Rockov védte.
35.
32.Haraszti beadása után Bognár lőtt egyből, Stopirát találta el szerencsére.
31.Nego beadása után Nikolics fejelte fel a labdát 7 méterre a kaputól. Csak egy kicsit volt magas a labda.
30.Zivzivadze perdített Nikolics elé, kapitányunk elől Böde fejelte haza a labdát.
29.Funsho keresztlabdája után Nikolics lőtt a hosszúról mellé 8 méterről!
27.
25.Bognár egy igazítás után 22 méterről fölé lőtt.
23.Zivzivadze egy szép csellel tisztára játszotta magát, majd éles szögből lőtt, Hegedüs védett.
21.Nego indítása volt hosszú Nikolicsnak.
20.Többször is beadással próbálkoztak a hazaiak, nem lett belőle helyzet.
18.Bognár beadása után Funsho tisztázott.
15.Zivzivadze lépett ki jól, Nikolicsot kereste egy lapos passzal, de mentettek a védők.
14.Haraszti passzáról maradt le középen Sajbán.
13.Houri próbálta kiugratni Zivzivadzét, hosszú volt az átadás.
12.Az első paksi szöglet után Sajbán lőtte keresztbe a labdát az ötös sarkáról, nem ért hozzá senki középen.
11.Haraszti cselezett befelé balról, kapura tekert, Rockov szépen védett.
10.Stopira rövid ápolás után folytatja.
9.Houri szöglete után Stopira ugrott fel fejelni, majd a földön maradt, Szélpállal ütközött.
7.Haraszti lépett ki ziccerben, miután Stopira elcsúszott, majd 12 méterről a bal alsó mellé lőtt. Nagy helyzet volt!
5.Musliu adott el egy labdát a saját térfelünkön, Haraszti kilépett és lőtt, de jól blokkoltunk.
3.Az első percek mezőnyjátékkal telnek.
1.Elkezdődött a meccs!
-3.Érkeznek a csapatok.
-10.Tiszta fehérben játszunk a mai mérkőzésen, a hazaiak pedig tiszta zöldben.
-15.Befejezték a melegítést a csapatok.
-20.
-30.Időközben véget ért a Honvéd - MTK mérkőzés, mégpedig 2-2-vel.
-40.A csapatok elkezdték a melegítést.
-43.
Niko már az épületen belül elkezdte a felkészülést a meccsre.
-45.Az idei szezonban egyszer már találkoztunk a Pakssal, Székesfehérváron 1-1 lett a végeredmény a 2. fordulóban.
-55.A mai kezdőnk: Rockov - Musliu, Stopira, Fiola - Bolla, Houri, Nikolov, Nego, Funsho - Nikolics, Zivzivadze.
-65.Köszöntjük szurkolóinkat Paksról! 17.30-kor kezdődik a Paksi FC - MOL Fehérvár FC bajnoki.
Mérkőzés után

Márton Gábor:

"Nehezen indult számunkra a mérkőzés, az elején kicsit megilletődötten játszottunk, de aztán kiegyenesedtünk, megvoltak a lehetőségeink, igaz a másik oldalon a Paksnak is voltak helyzetei. A végén egy pontrúgást követően sajnos elveszítettük a meccset, pedig ennek kellene a futball legegyszerűbb részének lennie, mégis sorozatban pontrúgásokból kapjuk a gólokat. Rendszeresen átbeszéljük, gyakoroljuk ezeket a szituációkat, ennek ellenére szinte az egész őszünk arról szólt, hogy meccseket és értékes pontokat veszítettünk amiatt, hogy rögzített szituációkból gólokat kaptunk. A döntetlennel sosem vagyok elégedett, ma sem egyeztem volna ki egy ponttal itt Pakson, én mindig nyerni akarok és a csapatommal mindig győzelemre is játszunk, szerintem azt mindenki láthatja, hogy a játékosok mennek előre, sajnos alkalmanként még fejetlenül. A Paks az egyik nagy hibánkat ma kihasználta és végül a hazaiak szerezték meg a 3 pontot. Gratulálok a Paksnak!"

Bognár György:

"Úgy érzem, a 90 perc során végig jól futballoztunk. Jó döntés volt, hogy nem alkalmazkodtunk a MOL Fehérvár FC-hez, hanem azt a játékot játszottuk, amit eddig is. A mérkőzés egyetlen periódusában sem játszott jobban az ellenfelünk, mint mi. Ha egy csapat jól csinálja azt, hogy előrefelé védekezik és nem áll be sündisznóba, nem rugdossa össze-vissza előre a labdát, akkor az bárkinek az erőssége lehet. Ezt a filozófiát bátran merem ajánlani bármelyik csapatnak. Mindkét oldalon voltak lehetőségek, tiszta helyzeteket azonban csak mi alakítottunk ki ezen a találkozón. Végig azt éreztem, hogy a Vidiben sokkal több van, középpályás labdaszerzésből rendkívül jól mentek át lendületes támadásba, ebben volt is veszély, de ma a védelmünk, a középpályánk és a támadó sorunk is remekül állta a sarat. Amit hiányolok, hogy lehetne több jó egyéni teljesítményünk is, de összességében természetesen elégedett vagyok a játékkal és az eredménnyel is."

Egygólos vereség Pakson

A hajrában esett találattal győztek a hazaiak.

Az OTP Bank Liga 13. fordulójában Pakson vendégszerepelt együttesünk. A forduló előtt a paksiak tizenkét lejátszott mérkőzés után négy ponttal voltak lemaradva tőlünk, azonban mi egy mérkőzéssel kevesebbet játszottunk. A Paksi FC szárnyakat kapott Bognár Győrgy érkezésével, a legutóbbi nyolc mérkőzésen csak egyszer szenvedtek vereséget.

Hasonló felállásban lépett pályára a Vidi, mint az előző fordulóban a ZTE ellen, mindössze egy helyen változott az összeállítás, Alef helyett ezúttal Nikolov kapta meg a lehetőséget, így a Rockov - Musliu, Stopira, Fiola - Bolla, Houri, Nikolov, Nego, Funsho - Nikolics, Zivzivadze alkotta a kezdő tizenegyet.

Az első nagy lehetőség Haraszti előtt adódott a 7. percben. Stopira csúszott el egy szerelési kísérlet közben, így Haraszti egy az egyben vezethette a labdát Rockovra, azonban tizenkét méterről megeresztett lövése a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret. A 11. percben ismét Haraszti került helyzetbe, miután kibújt két védő között a 16-oson belül, lövését Rockovnak kellett védenie.  Az első fehérvári helyzetre a 23. percig kellett várni. Bolla passza után Zivzivadze tört be a 16-oson belülre, majd kissé kisodródva, éles szögből lőtt a jobb oldalról, Hegedűs jól helyezkedett.

Hat perccel később Funsho ívelt a kapu elé a pálya bal oldaláról, Nikolics érkezett középen jó ütemben, azonban lövése a kapu mellé szállt, nagy lehetőség, szép helyzet volt. A 37. percben ismét Haraszti előtt adódtak lehetőségek, öt méterről leadott lövésébe jó ütemben vetődött bele Nikolov, az ismétlés pedig gyengére sikerült. A félidő zárásaként Nikolics előtt adódott hatalmas helyzet: Houri tálalt jobb oldalról csapatkapitányunk elé, aki három méterről lött kapu fölé. Az első félidő nem hozott gólt, 0-0-ás döntetlennel vonulhattak a csapatok az öltözőbe.

Az 59. percben egy szöglet után alakult ki nagy helyzet a fehérvári kapu előtt, Böde kapott labdát középen, a kaputól hét méterre, lövése a léc fölött hagyta el a pályát. Egy perccel később Nego került helyzetbe egy hosszú szöktetés után, balról, éles szögből lőhetett kapura, a labda az oldalhálót zörgette meg. A 64. percben Bognár szabadrúgását kellett védenie Rockovnak, kapusunk hatalmasat nyújtózva ütötte ki a bal alsóba tartó bombát. Egy perccel később ismét Rockov védett, ezúttal Balogh lövését hatástalanította. A 71. percben Bognár került helyzetbe, tizenhét méteres, lapos lövésére Rockov ért le, majd két perccel később Osváth próbálkozása halt el kapusunk kezében. A 76. minutumban Petrjak tört be a tizenhatoson belülre, Szélpál mellett a földre került, Solymosi nem adott büntetőt.

A 83. percben Houri kerül helyzetbe, kapura tartó lövésébe Böde tette bele a fejét, így tisztázva a kapu elől. A rendes játékidő vége előtt egy perccel szabadrúgáshoz jutott a Paks, Balogh labdája Ádám Martin fejét találta meg, Rockov tehetetlen volt, így a Paks megszerezte a vezetést. A 3 perces ráadás nem hozott gólt, otthon tartotta a pontokat a Paksi FC.

Legközelebb december 12-én lépünk pályára, a Budafokot fogadjuk a MOL Aréna Sóstóban.