90 +2.Vége, 1-1, ami azt jelenti, hogy 2-1-es összesítéssel továbbjutottunk.
90 +1.Oliveira kapott sárga lapot.
90.2 perc a hosszabbítás.
87.Angyal kapott sárga lapot.
86.Feczesin helyére Rudolf állt be.
83.Kovács lövését védte bravúrral Rózsa, a kipattanót Olivera lőtte rá, egy védőről szögletre pattant.
80.Batarelo helyére Iszlai állt be.
79.Ugrai lövése kerülte el a kapunkat.
78.

75.Angyal tekert éles szögből alig kapu mellé.
74.Jagodics is besárgult.
73.Juhász kapott sárga lapot.
72.A második félidő irama sokkal jobb, szinte percenként alakul ki helyzet valamelyik oldalon.
67.Batarelo rántotta le Kovácsot, sárga lap!
64.Pátkai közeli fejesét a gólvonalról ütötte ki Rózsa, nagy helyzet volt ez is!
63.Feczesin 18 méterről lőtt kapura, a labda a bal felső felé tartott, Rózsa óriásit védett!
62.GÓL!
Szombathelyi szabadrúgás után Ugrai elé került a labda, aki közelről a kapunkba lőtt.

61.Fehér helyére Jagodics állt be.
60.Martinez helyére Gaál állt be.
59.

58.GÓÓÓÓL!
Feczesin
szépen vette át a labdát, majd elvitte védője mellett azt, 14 méterről, laposan, erősen kapura lőtt, a labda pedig a vendégek kapujában kötött ki.

56.Pölöskei 30 méterről, bátran kapura lőtt, a labda azonban középre ment, Rózsának nem okozott gondot a védés.
55.

54.Heffler 18 méterről, ballal alig lőtt kapu mellé. Szép jelenet volt!
53.Oliveira 16 méterről lőtt kapura, egy védőről szögletre pattant a játékszer.
51.Pátkai került óriási helyzetbe, de Rózsa kivetődve megkaparintotta a labdát.
49.Gyurcsó iramodott meg, majd Oliveirát ugratta ki a jobb szélen, beadásába egy szombathelyi védő beleért, szöglet!
46.A szünetben Oliveira és Pölöskei álltak be Suljic és Simon helyére.
45.Vége az első félidőnek.
43.Suljic az alapvonalról passzolta vissza a labdát Pátkainak, aki 10 méterről kapura lőtt, de az egyik vendég védő becsúszva blokkolta a lövést.
41.Simon szabálytalankodott a félpályánál, ez is sárga!
37.Kovács 17 méterről leadott lövése kerülte el nem sokkal a vendégek kapuját.
36.Gosztonyié a mérkőzés első sárgája!
35.Martinez cselezgetett a 16-osunk előterében, végül 18-ról kapura szúrta a játékszert, Danilovicsnak kellett vetődve védeni.
34.

31.Suljic ugratta ki Gyurcsót, aki egyből középre rúgta a labdát, a becsúszó Jánvári becsúszva tisztázott szögletre, de a labda alig kerülte el Rózsa kapuját.
30.Eltelt a mérkőzés rendes játékidejének egyharmada, néhány helyzetet jegyezhettünk eddig fel, de inkább küzdelmes sem mint látványos eddig a meccs.
25.Schimmer ugratta ki szép labdával Medgyest, aki 8 méterről kapura is lőtte a labdát, Danilovics bravúrral védett!
23.

20.Az első tíz percben inkább a szombathelyiek akarata érvényesült, azóta viszont mi irányítunk.
16.Gyurcsó szöglete veszélyes volt, Juhász 8 méterről fejelt kapura, Rózsa szépen védett.
15.Suljic tekert kapura 18 méterről, a labda Jánváriról szögletre pattant.
14.Suljic szép csellel ment el a jobb szélen, beadása azonban pontatlan volt.
13.

10.Szép fehérvári összjáték végén Kovács került volna helyzetbe, de Fehér az utolsó pillanatban tisztázni tudott középpályásunk elöl.
9.A vendégek végezhettek el 25 méterről egy szabadrúgást, Danilovics magabiztosan védett.
6.Medgyes került helyzetbe, de Danilovics remekül vetődött ki a kapujából, és megszerezte a labdát a szombathelyi játékos elöl.
3.Egyelőre a pálya közepén zajlik a játék, valamivel többet van a vendégeknél a labda, de helyzetet még egyik oldalon sem láthattunk.
1.Mi kezdtük a meccset!
-1.Érkeznek a csapatok, hamarosan kezdődik a mérkőzés.
-25.

-30.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-45.Íme, a gól, amely eldöntötte a Haladás - Vidi kupapárharc első mérkőzését.
-50.Íme a mai kezdőnk: Danilovics - Heffler, Juhász, Vinícius, Szolnoki - Pátkai, Simon - Gyurcsó, Kovács, Suljic - Feczesin
-65.Üdvözöljük szurkolóinkat a Sóstói Stadionból, ahol 20.15-kor kezdődik a Vidi - Haladás kupavisszavágó. Az első mérkőzést 1-0-ra megnyertük Kovács István remek találatával Szombathelyen.

Horváth Ferenc: „Az első negyvenöt perc langyosra sikerült, nagy dolognak tartom, hogy egy rossz első félidő után változtatni tudtunk.  Összességében úgy érzem, hogy a két mérkőzés alapján megérdemeltem jutottunk tovább, hiszen Szombathelyen nyerni tudtunk, itt pedig a második félidőben rengeteg helyzetet dolgoztunk ki. Igaz, a mai nap is csak egyszer találtunk be, de maga a játék a második játékrészben meggyőző volt. A szünetben elmondtam a srácoknak, hogy változtatnunk kell a játék ritmusán, különben nem juthatunk tovább. Ezt láthatólag megértette a csapat, mert teljesen más felfogásban játszottunk a meccs második felében.“

Mészöly Géza: „Az első félidőben többet birtokoltuk a labdát, de a szünetben azt kértük a játékosoktól, hogy próbáljanak élesebben, gólratörőbben játszani, mert ezt kicsit hiányoltuk addig. Ennek ellenére bent ragadtunk az öltözőben és öt-hat percig a Vidi több helyzetet is kialakított, a bekapott gól után viszont el tudtunk indulni előre. A végén még arra is meg lett volna a lehetőség, hogy kiharcoljuk a továbbjutást, ez nem sikerült – de azt is pozitívan értékelem, hogy az utolsó percekig harcban voltunk érte. Most sajnálhatjuk igazán a hazai meccset, mert egy otthoni 0-0 után most ott lehetnénk a következő körben. Mindennel együtt azt tudom mondani, hogy a csapat nagyon klasszul játszott, többen is éltek a megkapott lehetőséggel, készen állunk arra, hogy az utolsó öt bajnoki fordulót eredményesen vívjuk meg.“