Nyári felkészülési mérkőzések - Nyári felkészülés

Juhász Bálint
Keszthelyi Tamás, Ring Kevin
90.Vége a meccsnek.
87.GÓÓÓL!

Szép támadás végén Nego elé került a labda, aki 13 méterről, laposan a kapu közepébe vágta azt.
82.GÓÓÓL!

Kovács adott kötényt ellenfelének, a labdával Heister lódult meg, majd szépen középre adott, Zivzivadze pedig 5 méterről nem hibázott.
80.

72.Nikolics helyére Szabó állt be.
70.Ivószünet.
66.

62.Alef és Dárdai helyére Szendrei és Tamás állt be.
54.GÓÓÓL!

A Kazincbarcika végezhetett el szögletet, a labdát azonban mi szereztük meg, Dárdai robogott el a bal szélen a játékszerrel, majd önzetlenül középre adta azt, amely az akcióval felfutó Kovácsot találta meg, aki tolt egyet rajta, majd 7 méterről a kapuba helyezett.
50.Kovács ugratta ki Zivzivadzet, akinek a ziccerét bravúrral védte a vendégek kapusa.
46.Folytatódik a meccs. Petrjak, Stopira és Kovácsik helyett, Kovács I., Zivzivadze és Kovács D. a pályán.
45.Vége az első félidőnek.
44.Nikolics 23 méteres szabadrúgása a jobb kapufán csattant.
41.GÓÓÓL!

Heister adott a bal szélről szép labdát Nikolicsnak, aki kapura fordult és 9 méterről nem hibázott.
35.Petrjak lőtt 5 méterről kapásból kapu fölé.
34.Nikolics került száz százalékos ziccerbe, egyedül vezette a labdát a kapusra, ki akarta cselezni Filát, ő azonban nagy bravúrral kivetődve megszerezte a labdát.
31.

26.GÓÓÓL!

Ötödik szögletünkből gól született, a kapu elé ívelt labdát Musliu fejelte 6 méterről a kapuba.
22.GÓÓÓL!

Niko pörgette nagyon szépen Nego elé a labdát, aki közelről okosan gurított a kivetődő kapus mellett a hálóba.
21.Dárdai 18 méteres lövése kerülte el a Kazincbarcika kapuját.
20.Mi uraljuk a meccset, a játék a vendégek térfelén zajlik.
17.

13.Ismét Dárdai hozta játékba Nikolicsot, akinek életerős löketét egy vendég védő bravúrosan blokkolta.
8.GÓÓÓL!

Nego
szép csel után lőtt 16 méterről kapura, Fila vetődött ugyan, de csak belepiszkálni tudott a labdába, amely a vendégek kapujában kötött ki.
4.Dárdai szélről érkező beadását Nikolics lőtte közelről centikkel kapu mellé.
1.A Kazincbarcika kezdte a meccset.
-5.Üdvözlünk benneteket a MOL Aréna Sóstó edzőpályájáról, ahol hamarosan kezdetét veszi csapatunk Kazincbarcika elleni zárt kapus edzőmeccse.
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
2021. Július 23. 19:00  -  Szerző: molfehervarfc.hu  -
Hétgólos győzelem a Kazincbarcika elleni felkészülési meccsen

Nego három gólt szerzett, de betalált Kovács I., Musliu, Nikolics és Zivzivadze is.

Péntek délután az NB III-as Kolorcity Kazincbarcika ellen játszottunk felkészülési mérkőzést. Szabics Imre vezetőedző a következő kezdőt küldte pályára: Kovácsik - Fiola, Musliu, Rus, Stopira - Dárdai, Nego, Alef, Heister - Nikolics, Petrjak.

Az első percben Kristófi indult meg a bal oldalon, majd jobbal eltekerte a labdát keresztben a kapu előtt. A válaszra nem kellett sokáig várni, Dárdai jobb oldali, lapos centerezését Nikolics lőtte kevéssel a kapu mellé közelről. A 8. percben megszereztük a vezetést, Nego egy csel után, ballal lőtt a bal alsóba 17 méterről (1-0).

A 13. percben Fiola passza után Nikolics próbálkozott, de elakadt a labda egy védőben, majd Fila kivetődve mentett Petrjak elől. Egy perccel később Heister lövése felpattant, Musliu fejelt kapura, Fila könnyedén fogta a próbálkozást. A 17. percben Stopira éles beadását a kapu torkából rúgta ki egy kazincbarcikai védő. Három perc múlva Dárdai tekert ballal a jobb felső mellé 18 méterről. A 21. percben Nego duplázta meg saját és a csapat góljainak számát, egy kényszerítő után nagyon higgadtan passzolt Fila mellett a hálóba 4 méterről (2-0).

A 26. percben Petrjak szögletét Musliu csúsztatta a bal alsóba, amivel már 3-0 volt az állás. A 34. percben újabb gólt szerezhettünk volna, előbb Nikolics ziccerét hárította a vendégek kapusa, majd Petrjak lőtt 5 méterről, kapásból fölé. A 41. percben már összejött a gól csapatkapitányunknak: Dárdai tette ki a labdát balra Heisternek, aki laposan középre adott, Niko átvette a játékszert, majd fordulásból a hálóba lőtt (4-0).

A félidőt egy Nikolics-kapufa zárta, támadónk 20-22 méterről tekert a lécre egy szabadrúgást.

A szünbetben Kovácsik, Stopira és Petrjak helyett Kovács D., Kovács I. és Zivzivadze álltak be. Jól kezdtük a második 45 percet, Zivzivadze helyzetét még brabúrral védte a sárga-kékek hálóőre, de Kovács I. lövésénél már tehetetlen volt az 54. percben: egy vendég-szöglet után Dárdai robogott el a bal szélen, majd középre adott, a labda az akcióval felfutó Kokót találta meg, aki tolt egyet rajta és 7 méterről a hálóba helyezett (5-0).

A 82. percben Zivzivadze is betalált: Kovács indította Heistert, aki centerezett balról, Budu átvette a labdát, majd fordulásból, ballal a kapuba bombázott 8 méterről (6-0).

5 perccel később Nego 14 méterről megszerezte harmadik találatát, miután Budu labdáját Szendrei pörgette válogatott játékosunk elé (7-0).

Több helyzet már nem adódott a találkozón, 7-0-ra nyertünk a Kazincbarcika ellen.