Takács Gábor
90 +5.Vége a meccsnek, győztünk 1-0-ra! Szép volt, fiúk!
90 +3.Pölöskei jön Gyurcsó helyett.
90 +2.Berecki beadása után nagy helyzet a kapunk előtt, de tisztázni tudtunk.
90.GÓÓÓL!!!!! Oliveira hatalmas gólt lőtt a jobb felsőbe 26 méterről. Szolnoki beadását fejelte hozzá Jovanovic, ő pedig egy igazítás után tüzelt.
89.Korhut első szögletét Oliveira rúgta ki, a második pedig a pályán kívülről kanyarodott vissza.
88.Kovács kapott sárgát, Jovanoviccsal szemben szabálytalankodott.
86.Gyurcsó szöglete után Sidibe fejelte ki a labdát.
85.Bódi rúgta fel Simont, sárga lap.
84.Feczesint Ivanovszki váltja.
83.Gyurcsó szöglete után Simon fejelt fölé.
81.Sidibe lőtt a tizenhatosról a bal alsó mellé.
80.Szolnoki mentett szépen a tizenhatosunknál.
79.Sajnos nem tudunk helyzetbe kerülni, igaz a vendégek sem.
77.
76.Szécsi balról érkező beadásáról Bereczki maradt le a gólvonal előtt.
74.Vinícius ívelt a vendégek kapuja elé, nem volt jó a beadás.
73.Ivószünet után folytatódik a meccs.
72.Gyurcsó 28 méterről elvégzett szabadrúgása az oldalhálót érintve ment mellé.
71.Varga szabálytalankodott Kováccsal, sárga lap.
70.Bódi éles beadása után tisztázott Heffler, majd egy szöglet után Sidibe fejelt, Danilovics nagyot védett.
69.Folytatódik a meccs.
68.Szolnokit kell ápolni, áll a játék.
67.Gyurcsó újabb szöglete Radosevic kezében kötött ki.
66.Gyurcsó szögletét fejelte ki Varga, majd Suljic beadása után mentett nagyot Mészáros.
65.Suljic állt be Pátkai helyett.
63.Inkább a vendégek térfelén zajlik a játék, de helyzetekig nem jutunk.
61.Bereczki állt be Balogh helyére.
58.Szécsi lőtte a védelmünk mögé a labdát, mély volt az átadás.
57.
56.Castilliont kellett ápolni, ezért állt a játék.
54.2147-en vannak a mai találkozón.
52.Feczesin lőtt 25 méterről laposan, Radosevic védett.
51.Gyurcsó középre emelt labdáját fejelte ki Jovanovic.
49.Egyelőre  apálya közepén zajlik a játék a második félidőben.
47.Egyik csapat sem cserélt a szünetben.
46.Elkezdődött a második félidő.
45 +3.Vége a félidőnek.
45 +2.Heffler rúgta meg Sidibét, sárga.
45 +1.Gyurcsó szöglete után Simon fejelt fölé az ötös sarkáról.
45.2 perc a hosszabbítás.
44.Bódit kell ápolni.
43.Oliveira kapott sárgát, miután Bódival szabálytalankodott.
42.Vinícius emelte be a labdát a vendég védők mögé, Radosevic mozdult ki jól.
41.Szécsi cselezett jobbról befelé, a rövidre tartó lövését Danilovics fogta.
41.
40.Gyurcsó újabb szögletet rúghatott, Varga fejelte ki a labdát.
39.Gyurcsó szöglete után elszállt a labda a kapu előtt, nem tudtunk veszélyeztetni.
38.Gyurcsó lőtte be élesen a labdát jobbról, Brkovic nagyot mentett a kapu előtt.
35.Oliveira balról érkező beívelése Feczesinnek volt kicsit magas.
34.Szécsi cselezett befelé balról, lövését Lang blokkolta.
32.Gyurcsó szöglete után mentettek a vendégek.
30.
29.Folytatódik a meccs.
28.Ivószünetet rendelt el a játékvezető.
26.Jovanovic egy csel után adott középre jobbról, Danilovics húzta le a labdát.
24.Gyurcsó 19 méterről végzett el egy szabadrúgást, Radosevic biztosan védett.
22.Bódi szöglete után Vinícius fejelte ki a labdát, a kontra végén Gyurcsó lövése vágódott le egy védőről.
21.Bódi emelése után Castillion került helyzetbe, Danilovics védte az éles szögből leadott lövést.
19.Bódi próbálkozott 30 méterről, a lapos lövést felszedte Danilovics.
18.Heffler passza után Feczesin fordult kapura, a labda felpattant, Radosevic mentett érdekes mozdulattal.
17.Szécsi ívelt a kapunk elé balról, Vinícius fejelte ki a labdát, fél perc múlva Lang mentett Jovanovic ívelése után.
15.Jovanovic lapos beadása Szolnokiról pattant Danilovics kezébe.
13.
11.Gyurcsó gyorsan elvégzett egy szabadrúgást, Hefflert próbálta kiugratni, de Radosevic jól futott ki a kapujából.
10.Gyurcsó szögletéről alig maradt le a berobbanó Lang.
9.Oliveira balról érkező beadását Gyurcsó fejelte kapura nagy helyzetben, Radosevic óriásit védett.
8.Kovács ment el szépen a szélen, középre lőtte a labdát, az érkező Oliveira elől Jovanovic mentett.
7.Castillion cselezett jobbról befelé, majd éles szögből az oldalhálóba lőtt.
6.Simon Kovácsot próbálta kiugratni, hosszú volt az átadása.
4.Bódi a tizenhatos széléről csavart kapura egy szabadrúgást, Kovácsról lepattant a labda.
2.Korhut szöglete után Brkovic fejelt jócskán fölé 8 méterről.
1.Elkezdődött a meccs.
-1.Érkeznek a csapatok.
-3.Hagyományos, piros-kék szerelésünkben lépünk pályára, a vendégek pedig tiszta fehérben játszanak majd.
-5.Paulo Vinícius viseli ma a csapatkapitányi karszalagot.
-10.66. alkalommal csapunk össze a Lokival a legmagasabb osztályban, vasárnap a 18. hazai siker a cél! Legutoljára majdnem három éve, 2012. október 28-án győztük le a DVSC-t bajnokin hazai pályán.
-15.Befejezték a melegítést a csapatok és visszamentek az öltözőkbe.
-20.Stopira visszatért a Vidihez! A ballábas hátvéd kétéves szerződést kötött a klubbal.
-25.
-30.Mindkét csapat melegít.
-37.
-45.Keretben van, tehát elképzelhető, hogy pályára lép a Vidiben Asmir Suljic, aki a napokban írt alá Fehérvárra. Ide kattintva hosszabb interjút olvashatnak a bosnyák szélsővel.
-50.Pető Tamás megbízott vezetőedző bízik abban, hogy dominálni fogunk a mai meccsen.
-55.Hamarosan egy új igazolást jelentünk be! Itt, a mai mérkőzés online közvetítésében olvashatják először, hogy kiről van szó!
-60.Íme a mai kezdőcsapatunk: Danilovics - Heffler, Vinícius, Lang, Szolnoki - Simon, Pátkai - Gyurcsó, Kovács, Oliveira - Feczesin.
-65.Köszöntjük szurkolóinkat a Sóstói Stadionból!
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
  • Szakmai stábok
Mérkőzés után

Pető Tamás: A mérkőzés képe alapján megérdemelten nyertünk, gratulálok a játékosoknak, óriási gátak szabadultak fel ezzel a győzelemmel. Nehéz meccs volt egy jó ellenfél ellen. A végén szerencsésebbek voltunk, de ezért sokat tettünk. Holnap folytatjuk a munkát, hogy mi lesz a sorsom, azt még nem tudom, ezt eldönteni a klub vezetőinek a dolga.

Kondás Elemér: Érdekes meccs volt, mindkét csapat a biztonságra törekedett. A megszerzett labdákból próbáltunk gólt szerezni, a második félidőben több helyzetünk volt, Bereczki és Sidibe is betalálhatott volna. Egy megpattanó lövéssel végül a Vidi megnyerte a meccset. A döntetlen lett volna a reális eredmény.

Oliveira bombájával győztünk a DVSC ellen

A Loki elleni bajnoki a 91. percben dőlt el, második győzelmünket szereztük a bajnokságban.

66. alkalommal csaptunk össze a Lokival a legmagasabb osztályban vasárnap este, legutoljára majdnem három éve, 2012. október 28-án győztük le a DVSC-t bajnokin hazai pályán.

A mérkőzés elején Brkovic fejese, majd Castillion lövése kerülte el a kapunkat, mi Kovács éles beadásával veszélyeztettünk. A 9. percben Oliveira centerezését követően Gyurcsó fejelt hatalmas helyzetben kapura, de Radosevic kiütötte a labdát, fél perc múlva szélsőnk szögletéről csak centikkel maradt le a berobbanó Lang. A 19. percben Bódi próbálkozott 30 méterről, a lapos lövést felszedte Danilovics. Két perc múlva Bódi emelése után Castillion került helyzetbe, Danilovics védte az éles szögből leadott lövést. A félidő közepén Gyurcsó 19 méterről végzett el egy szabadrúgást, Radosevic biztosan védett. A 38. percben Brkovic mentett nagyot Gyurcsó beadása után. A 41. percben Szécsi cselezett jobbról befelé, a rövidre tartó lövését Danilovics fogta. A félidőt egy fölé szálló Simon fejes zárta, 0-0-val mentek pihenni a csapatok.

A szünetben a 2014-15-ös idényben a megyei U15-ös bajnokságban I. helyezést és a kiemelt országos bajnokságban negyedik helyezést elért csapat játékosait és edzőit köszöntötte Németh János utánpótlás technikai vezető és Disztl László, a Vidi II vezetőedzője.

A második játékrész 7. percében Feczesin próbálkozott távolról, de nem okozott gondot a Loki kapusának. A 66. percben a pár perccel korábban beállt friss igazolás, Asmir Suljic lőtt a kapu elé élesen egy labdát, Mészáros mentett középen. A 70. percben Danilovics mutatott be bravúrt a gólvonalon, Sidibe fejesét fogta másodszorra. Két perccel később Gyurcsó távoli szabadrúgása kötött ki az oldalhálóban, újabb 4 perc elteltével Bereczki szerezhetett volna gólt, de lemaradt egy beadásról a egy méterre a kapunktól. A 81. percben Sidibe lövése kerülte el kevéssel a bal alsót. A rendes játékidő letelte után pár másodperccel eldőlt a rangadó: Szolnoki beadását Jovanovic Oliveirához fejelte, aki egy igazítás után, 26 méterről, középről hatalmas gólt lőtt a jobb felsőbe. A labda picit megpattant egy debreceni játékoson, de ez semmit nem von le középpályásunk érdemeiből. (1-0.)

A közel 5 perces hosszabbításban egy nagyobb lehetőség adódott a Loki előtt, de nem tudtak vele élni, így megszereztük második győzelmünket a szezonban.

Jövő héten bajnoki szünet lesz a válogatott Eb-selejtezői miatt, a következő fordulóban, szeptember 12-én, Pakson lépünk pályára.