90 +2.Vége a mérkőzésnek.
90.Bazelyuk lépett ki védőink mellett, ballal a bal alsó mellé helyezett.
89.

88.Haraszti lőtte a szabadot, Chepchogov pedig másodszorra fogta.
87.Kleinheislert rúgták fel 26 méterre a kaputól, ígéretes helyről szabadrúgással jövünk.
86.Haraszti ívelt be egy szabadrúgást a bal oldalról, Berezutsky kifejelte a labdát.
83.Vítor Gomes helyén Kleinheisler folytatja.
82.Lupetát egy szép szóló végén szerelték a moszkvai tizenhatos előtt.
80.
79.Sándor lőtt fölé 24 méterről.
77.Zreljak 2 perc alatt két sárgát kapott, így kiállni kényszerült.
75.Újra vezet a CSZKA Moszkva. Ahmed Musa jobbal a kapu bal oldalába csavart 17 méterről.
74.Lupeta ment el a jobb oldalon, középre tette a labdát, Zé Luis elengedte, Álvarez pedig ballal, 10 méterről fölé lőtt.
72.Coelho Santos szöglete után Tujvel bokszolta ki a labdát.
70.Coelho Santos labdájával Efremov lépett ki, jobbal a jobb alsó mellé lőtt.
68.Vítor Gomes ívelését fejelte haza egy védő Lupeta elől.
67.Haraszti labdájával Brachi ment el a jobb oldalon, beadása magas volt a középen érkezőknek.
65.Bazelyuk óriási helyzetben lőhetett az ötösről, bal lábas próbálkozását Tujvel fogta.
64.Nikolics és Gyurcsó mentek le, Lupeta és Zé Luis jöttek be.
63.
63.Coelho Santos lövését ütötte ki Tujvel, a kipattanóra két orosz játékso érkezett, akik egymást zavarták, így nem lett újabb helyzet.
62.Gyurcsó beadását majd szögletét fejelték ki az orosz védők.
61.Bazelyuk lépett volna ki védőink között, de Viníciustól nem fért a labdához, a kicsúszó Tujvel felszedte azt.
59.Efremov bombázott jobbal fölé a jobb oldalról.
57.Most fordított a helyzet, mint az első félidőben, valamivel többet van nálunk a labda, de nagyobb lehetőséget még nem jegyezhettünk fel.
55.Tujvel húzott le magabiztosan egy jobb oldali beadást.
54.
52.Sándor lépett ki egy szép csel után a bal oldalon, kisodródva lőtt, mellé ment a labda.
50.Nababkin tekert ballal a jobb alsó mellé a tizenhatos csücskéről.
49.Haraszti indítása volt hosszú Nikolicsnak.
48.Az oroszok sort cseréltek: Chepchugov - Musa, Nababkin, Berezutsky, Vasin, Coelho Santos, Efremov, Bazelyuk, Karavaev, Rahimic, Zreljak az új csapat.
47.Tujvel, Haraszti és Álvarez jöttek be, Calatayud, Nildo és Kovács mentek le szünetben.
46.Elkezdődött a második félidő.
45 +2.Vége az első félidőnek.
45 +1.Mamadu állította meg a kilépő Tosicot, sárga járt érte.
44.Dzagoev került a földre a tizenhatosunkon belül, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.
43.
Kokó akcióban.
42.Brachi és Elm ugrottak felé fejelni egy beadás után, végül Calatayudhoz került a labda.
40.GÓÓÓL! Nikolicsot lökték a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Niko magabiztosan lőtt a kapu bal oldalába.
39.Kovács lőtt 22 méterről, felpörgött a labda egy védőn és Akinfejevé lett.
38.Sándor passzolt Nildóhoz, aki egy szép átvétel után Mamadut indította volna, de rövid volt a labda.
37.Fernandez indult lökéssel a jobb oldalon, szabadrúgást kaptunk.
35.Milanov ívelt a védelem mögé, de jól mozdult ki kapujából Calatayud és megszerezte a labdát.
33.Vezet a CSZKA. Vinícius átadására csapott le Doumbia, elindult és 15 méterről jobbal a bal felsőbe lőtt.
32.Tosic beadása szállt el keresztben, de közben Juhászt lökte Doumbia, így kifelé ítélt szabadrúgást a játékvezető.
30.Milanov ugratta ki Doumbiát, aki lesről indult.
29.Rasmus Elm előbb szabadrúgásból, majd szögletből ívelt a kapunk elé, mindkettőt hárítottuk, végül Milanov bombája akadt el egyik játékosunkban.
28.Brachi kapott sárgát egy szabálytalanság után.
27.Tosic lőhetett volna nagy helyzetben 7 méterről, de lest intett az asszisztens.
25.Juhász becsúszva rúgta el Schennikov elől a labdát a tizenhatoson belül.
24.Vinícius vágta ki a labdát a kilépni igyekvő Doumbia elől.
22.A moszkvai kis szöglet után remekül alkalmaztuk a lesre állítást, kifelé járt a szabadrúgás.
21.Gyurcsó húzta meg a jobb szélen, elsőre blokkolták a beadását, másodszorra sikerült a kapu elé lőni a labdát, Akinfejev kivetődve mentett Kovács elől.
20.A harmadik moszkvai szöglet után Calatayudhoz került a labda.
19.Gyurcsó szabadrúgásból ívelt a kapu elé, Akinfejev húzta le a labdát.
18.Nildo kapott jó labdát a bal oldalon, középre ívelt, kicsit magas volt az érkező Nikolicsnak.
17.A CSZKA birtokolja többet a labdát, két helyzetük volt eddig, míg nekünk egy.
15.
14.Vinícius most állt be Caneira helyett.
13.Nikolics célozta meg a bal felsőt a tizenhatosról, alig ment mellé a labda.
12.Caneira nem tudja folytatni a játékot, Vinícius jön majd helyette.
10.Tosic és Doumbia játszott volna össze, hosszú volt az utolsó passz, Calatayudhoz került a labda.
8.Caneirát kell ápolni az alapvonal mögött.
7.Doumbia került megint helyzetbe, a jobb kapufa mellé lőtt 6 méterről.
5.Tosic szöglete után fejeltük a labdát.
4.Sándor átadása után a labda a játékvezetőről pattant az ellenfélhez, nagy helyzetben Doumbia lőtt az ötösről, Juhász blokkolt.
2.Kovácsot buktatták az orosz térfél közepén, a szabadrúgást Gyurcsó ívelte a kapu elé, kifejelték a védők.
1.Elkezdődött a meccs!
0.
-5.A moszkvai együttes piros mezben, kék nadrágban és kék sportszárban játszik majd.
-10.A csapatok visszamentek az öltözőkbe, hamarosan kezdődik a találkozó.
-15.
Lassan befejezik a melegítést játékosaink.
-20.Ellenfelünkről minden tudnivalót elolvashat ide kattintva!
-25.Ide kattintva online nézheti a mérkőzést 14.00-tól.
-30.Mindkét csapat elkezdte a bemelegítést.
-35.
Ezúttal is kék mezben lépünk pályára.
-40.Íme a mai kezdőcsapatunk: Calatayud - Brachi, Juhász, Caneira, Mamadu - Vítor Gomes, Sándor - Gyurcsó, Kovács, Nildo - Nikolics.
-45.Az eső hol elered, hol eláll, a hőmérséklet 14 Celsius-fok körül van.
-55.
Csapatunk már megérkezett a mérkőzés helyszínére.
-65.
Köszöntjük szurkolóinkat a Marbella Football Centerből! 14.00-kor kezdődik a Vidi - CSZKA Moszkva felkészülési mérkőzés.
Mérkőzés után

José Gomes: Megint egy jó mérkőzést játszottunk egy nagyon erős csapat ellen. Az első félidőben vétettünk hibákat a támadásaink során, ami azt jelenti, hogy sok energiát fektettünk a védekezésbe. Amikor ugyanis egy ilyen erős csapat ellen kell játszani, akik képesek a sokpasszos játékra és a labdatartásra, akkor minden hiba után nagy erőfeszítést kíván, hogy újra visszaszerezd a labdát. De a főbb támadásaikat jól akasztottuk meg már az első félidőben is. A második játékrész teljesen más képet mutatott, többet birtokoltuk a labdát és kontrolláltuk a középpályát. 2-3 nagy helyzetünk volt, de sajnos nem tudtunk a kapuba találni, az egyik ilyen után viszont kaptunk egy gólt. Az első edzőtáborban mindenki 45 perceket játszott, a mostaniban volt, aki 60-at, volt, aki 30-at, a mai meccsen pedig már voltak akik szinte végig a pályán voltak. A célját elérte a mai mérkőzés, úgy érzem, jó úton vagyunk, hogy tavasszal elérjük, amit szeretnénk.

Leonid Slutsky: A Videoton FC egy jó csapat, nehéz mérkőzés volt számunkra a mai. Voltak problémáink olykor a 90 perc alatt, de összességében jó meccset játszottunk. Úgy érzem, jól szolgálta mindkét együttes felkészülését az összecsapás.

Szoros mérkőzést vívtunk az orosz bajnokkal

A második félidőben többet birtokoltuk a labdát, a moszkvai együttesnek azonban sikerült megszereznie a győztes találatot.

Esős időben, 14 Celsius-fokban kezdődött harmadik edzőmérkőzésünk, az ellenfél ezúttal az orosz bajnok és kupagyőztes CSZKA Moszkva volt.

A moszkvai együttes a meccs első szakaszában többet birtokolta a labdát. Az első lehetőséget a 4. percben jegyezhettük fel, amikor Sándor átadása a játékvezetőn irányt változtatott, majd egy passz után a labda Doumbia elé került, de lövését blokkolni tudtuk az utolsó pillanatban. Pár perc múlva újra az elefántcsontparti támadó lőhetett, ezúttal mellé ment a próbálkozása. Csapatkapitányunk, Marco Caneira számára sajnos már a 9. percben véget ért a találkozó, sérülés miatt le kellett cserélni. Vinícius jött a helyére. Nikolics révén egyszer mi is veszélyeztettünk a játékrész első felében, aztán fokozatosan egyre kiegyenlítettebbé vált a játék. A 33. percben, a korábban is veszélyes Doumbia már nem hibázta el a kínálkozó lehetőséget. Vinícius átadását csípte el, megiramodott a kapu felé és 16 méterről jobbal a kapu bal oldalába tekert. (0-1).

A gól után a Vidi is nagyobb fokozatra kapcsolt. Többször is eljutottunk az orosz csapat kapuja elé, és perceken belül egyenlítettünk. Egy felívelés után Nikolicsot lökték meg a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt, amit támadónk a jobbra vetődő Akinfejev mellett a kapu bal oldalába lőtt. (1-1).

A félidő előtt még Dzagoev szeretett volna a másik oldalon is tizenegyest kiharcolni, de a játékvezető nem volt vevő a mozdulatára, így döntetlennel mehettek pihenni a csapatok.

A második játékrészre mi három helyen változtattunk, a CSZKA viszont a teljes kezdőjét lecserélte. A játék képe is változott. Ekkor már nálunk volt inkább a labda. Helyzetei viszont eleinte a CSZKA-nak voltak, de Tujvel jól védett. A 74. percben mi szerezhettünk volna vezetést, de Álvarez nagy helyzetben fölé lőtt. Sajnos az ellentámadásból betalált a moszkvai gárda, Musa lőtt szép gólt jobbal a kapu bal oldalába. (1-2).

Zrelak két perc alatt két sárgát kapott, így mehetett zuhanyozni negyedórával a vége előtt, mi pedig több kis lehetőséget alakítottunk ki - Sándor lőtt 24 méterről fölé és Haraszti szabadrúgását védte a kapus -, de betalálni nem sikerült, maradt az 1-2.

Utolsó spanyolországi edzőmérkőzésünket csütörtökön, a norvég Strömsgodset ellen játsszuk.