Kassai Viktor
Georgiou Theodoros, Szécsényi István
Huszár Balázs
Takács János, Molnár Attila
90 +3.Vége a találkozónak. Varga Kevin és Tamás Krisztián góljával MOL Vidi FC - Debreceni VSC 1-1.
90 +2.3 perc a ráadás.
90 +1.GÓÓÓÓÓÓÓÓL!

Kovács adott be az alapvonalról, jobbról, Nagy hozzáért, Cikos kicsúsztatta, Tamás pedig érkezett és 18 méterről, kapásból óriási bombát eresztett a bal felsőbe!
90.Kovács játszott a tizenhatosra belépő Nego elé, aki ziccerben Nagyba lőtt.
87.Lazovics szögletét kifejelték.
86.Kovács beadása pattant szögletre.
85.Bereczki került ajtó-ablak ziccerbe, elhúzta Kovácsik mellett, de üres kapuba lövés helyett visszahúzta, így szereltünk.
84.A középhátvéd Mészáros állt be a jobbszélső Varga Kevin helyére.
83.

83.Tamás lőtt 25 méterről, balról, fölé.
82.Elszaladt egy kontrával a Loki, Avdijajt végül sikerült megállítani.
81.Huszti szabadrúgása, majd Tamás ismétlése is elakadt a blokkban.
81.Nego passzolt Lazovics felé, aki átlépte, így jobbhátvédünk saját labdájára startolhatott volna, Csősz lerántotta, sárga!
80.Lazovics szabadrúgását Juhász fejelte kapu felé, kissé azonban célt tévesztett.
79.Könnyen fejelték ki a védők a sarokrúgást.
78.Kovács István fordult le védőjéről a tizenhatos oldalvonalán, majd három-négy védő között egyensúlyozva az ötös közelébe vezette a labdát, veszélyes beadását blokkolták, szöglet.
75.

73.Nagy Sándor ütötte el Lazovics szögletét.
72.Bódi helyén Csősz.
71.Scsepovics húzott az alapvonal felé, Kinyik szögletre mentett.
69.Bódi maradt lent, ápolás.
67.Semlegesítették, majd Danko Lazovics is beállt, Pátkai lejött.
66.Szép összjáték végén Nego adott be, Bereczki belelépett, szöglet.
63.Cikos csúszott be, hogy elérje a labdát a vonal előtt, Tamás blokkolt, szöglet.
60.

59.Varga Kevin lőtt a tizenhatos vonaláról, ő is eltörte, csakúgy, mint korábban Haris.
58.Tamás kényszerítőzött Scsepoviccsal, majd az alapvonalról beadott, de a védők a helyükön voltak.
57.Bódi rúgott el egy labdát sípszó után, sárga ez is.
56.Bereczki tört be tizenhatosunkra balról, az ötös közeléből, ziccerben passzra készült, Vinícius belelépett és szerelt.
55.Haris tört el egy lövést, Avdijaj éppen belefutott, szerencsére mellépattant a labda, ha kapura tart, védhetetlen lett volna.
54.Hadzic emelt jobbra Negóhoz, aki kiválóan vette le a játékszert, majd élesen, az ötösre beadott, Scsepovics előtt éppen elment a labda.
53.Tőzsér futott neki és csavart lövése 1 méterrel kerülte el kapunkat.
51.Haris tört előre, Nikolov faultolta, sárga és szabadrúgás 27 méterről.
50.Huszti sarokrúgása után kifelé szabadrúgás következik.
49.Varga Kevin blokkolta Tamás beadását, szöglet.
47.Kettőscserét hajtottunk végre a szünetben. Varga és Sós befejezték a meccset, Hadzic és Nikolov kaptak lehetőséget.
46.Folytatódik a mérkőzés.
45 +4.Vége az első félidőnek, csapatunk a 25. perctől kezdve óriási nyomást helyezett a vendégekre, de gólt egyelőre nem sikerült szerezni, így 1-0-s DVSC-vezetéssel mennek félidőre a felek.
45 +3.Huszti szabadrúgását fejelték ki a védők.
45.4 perc a ráadás.
43.Tamás adott be egy csel után balról, Pátkai érkezett és lefejelte Barnát, de 4 méterről nem sikerült a kapu felé irányítani a labdát.
42.Nagy Sándor húzta az időt kirúgásnál, sárga.
41.Kovács játszott össze Negóval, francia jobbhátvédünk a tizenhatos oldalvonalától tűpontosan találta meg Husztit, aki lövés közben megcsúszott és így odalett a ziccer.
40.

38.Nem sokáig volt a Lokinál a labda, Huszti érkezett Sós letett labdájára, átvette és 13 méterről, balról életerősen tüzelt, de az oldalhálót találta el.
37.Két lehetőség is adódott egy perc alatt. Előbb Scsepovics adott be jobbról, miután emberét megverte, Sós elől mentettek, majd újra begyűjtöttük a labdát. Juhász passzolta fel Scsepovicsnak, aki hátratette Kovácsnak. Középpályásunk Tamással játszott össze, majd a tizenhatosra mélyen befutva Huszti elé passzolt, aki az ötösről lövés helyett passzal kísérletezett, ami elakadt. A labda maradt a tizenhatoson, ahol Sós csapott volna le rá, Tőzsér becsúszott és igen gyanús körülmények között végül megszerezte a játékszert, Kassai nem ítélt büntetőt.
36.Kovács István tette volna a ziccerbe érkező Sós elé, kissé hosszú lett.
35.Barna is besárgult ugyanazért a vétségért, mint az imént Sós.
34.Varga Kevin pörgette át Bódi labdáját balra Avdijajhoz, aki rávezette Juhászra és éles szögből váratlanul rábombázta, Kovácsik azonban a helyén volt.
33.Sós lépett be egy szabadrúgás elé, hogy ne lehessen elvégezni, sárga.
32.Bódi pöckölte a tizenhatosra Avdijajhoz a labdát, a svájci-albán támadó rosszul ért hozzá, kirúgás.
31.Huszti szabadrúgását Juhász bólintotta a tizenegyespont környékéről fölé, a labda a háló tetején landolt.
28.Tamás lőtt a tizenhatos sarkáról, életerős labdáját Nagy fogta.
27.Nego és Scsepovics is fejeshez jutott a sarokrúgás után, de kapu felé nem tudták irányítani, majd Bódi félig-meddig lyukat rúgott felszabadítás helyett, így kis híján lövőhelyzetbe kerültünk, de egykori középpályásunk végül menteni tudott.
26.Scsepovics harcolt ki szögletet.
24.Óriási akció!

Juhász szerzett labdát a védők vonalában és előretört, majd indította a bal oldalon Kovácsot és folytatta a vágtát középen. Középpályásunk beadott és megtalálta az ötös közelébe érő csapatkapitányunkat, aki a kapuba pörgetett volna, de Nagy Sándor hárított.
23.Varga Kevin passzolt a tizenhatos előterébe Avdijajnak, aki 20 méterről tüzelt, ez mellészállt.
22.Huszti szabadrúgása szállt át a hosszúra, Juhász nem érte el.
21.Cikos csúszott be Kovácsnak térfelük közepén, sárga.
20.

19.Pátkai emelt a védők mögé, Sós és Nego is belépett, előbbi megkísérelte levenni, de végül Nagy Sándor zsákmánya lett a játékszer.
17.Tőzsér szabadrúgását Avdijaj fejelte jócskán fölé.
14.GÓL!

Megszerezte a vezetést a Loki, Varga Kevin egy átvétel után középről, 20 méterről lőtt a jobb alsóba.
14.Az első vendégszögletet semlegesítettük, majd Avdijaj adott be veszélyesen, ezt Vinícius tisztázta.
13.Bereczki állt be a megsérült Szécsi helyére.
12.Szécsi sérült meg, hamarosan cserél a Loki.
11.

10.Felsőléc! Marko Scsepovics vállalkozott lövésre 20 méterről, lökete a kapufáról lefelé pattant, de a reménytelenül vetődő Nagy Sándor hátáról végül nem pattant a gólvonal mögé.
9.Bódi 8 méteres lövését Kovácsik fogta.
8.Semlegesítették a sarokrúgást.
7.Szatmári szerelte Scsepovicsot, szöglet.
6.Kovács játszott össze Negóval, aki az alapvonalról középre passzolt, de túl sűrűen álltak a védők ahhoz, hogy egy támadónkhoz jusson a labda.
5.Varga Kevin beadása a tizenhatos helyett a betonoszlopot találta el.
4.Avdijaj tette le hosszan Cikosnak jobbra.
2.Bódi lövését Kovácsik fogta szépen.
1.Elkezdődött a mérkőzés! A Loki indította útjára a labdát.
-3.Érkeznek a csapatok!
-15.A csapatok befejezték a bemelegítést és visszatértek az öltözőbe.
-20.

-25.A mieinknél Varga József fordult meg a Debrecennél, akikkel a Bajnokok Ligája csoportkörében is pályára lépett. Sós Bence idén nyáron érkezett a Vidihez.
-30.A Loki kezdőjében ott van Bódi Ádám, aki az előző idény kölcsönjátéka után idén nyártól végleg is a DVSC játékosa.
-35.

-40.A DVSC kezdőcsapata hajszálra megegyezik a DVTK-t legyőzőével, Kusnyír viszont ezúttal nem ül le a kispadra, Ferenczi a helyén.
-45.A Malmö elleni BL-meccshez képest bekerült a kezdőnkbe Tamás, Varga József, Pátkai, Huszti és Sós Bence. Pihenőt kapott Fiola, Lazovics, Hadzic, Nikolov és Stopira.
-51.Herczeg András is kijelölte a kezdőt: Nagy S. - Cikos, Szatmári, Kinyik, Barna - Tőzsér - Varga K., Bódi, Haris, Szécsi - Avdijaj.
-57.Marko Nikolics vezetőedző az alábbi kezdő tizenegyet jelölte ki a mai összecsapásra: Kovácsik - Nego, Juhász R., Vinícius, Tamás K. - Varga J. - Pátkai, Huszti - Kovács I. - M. Scsepovics, Sós.
-65.Köszöntjük szurkolóinkat a Pancho Arénából, ahol együttesünk a Debreceni VSC gárdáját fogadja az OTP Bank Liga 4. fordulójában.

Marko Nikolics:

„Figyelembe véve a körülményeket, azt, hogy két napja, szerdán hajnalban értünk haza Svédországból, a pálya állapotát és a nagy hőséget, csak gratulálni tudok a játékosoknak. A legtöbbjük remek mentalitással játszott, a meccs nagyobb részét irányítani tudtuk. Sok jó kombinációt mutattunk be a széleken, de csak a meccs végén tudtunk betalálni. Úgy éreztem, hogyha előbb jön az első találat, akkor utána jött volna a második és a harmadik, de így is lehetett látni a lefújás után, hogy mindent kiadtak magukból a játékosaim, sajnálom, hogy nem lett az övék a három pont. Köszönöm azoknak a szurkolóknak, akik kijöttek, de csalódott vagyok a nézőszám miatt. Nagyon fontos meccseket játszunk, Európában is méltó módon képviseljük a klubot, de csak kevesen jöttek ki biztatni a csapatot. Akik kint voltak, nekik köszönjük, hogy szurkoltak nekünk. A pályával nem tudom mi történt, tíz napja játszottunk itt, azóta gyakorlatilag eltűnt róla a fű. Nem segítette ez sem a játékot, de jobban kellett volna koncentrálnunk a befejezéseknél, valamint egy kis szerencse is hiányzott ma a győzelemhez.”

Herczeg András:

"Az első félidőben úgy gondolom, jól játszottunk, méltó ellenfelei voltunk a Vidinek és sikerült megszereznünk a vezetést is. A második félidőben már nem tudtuk úgy birtokolni a labdát, ahogy szerettük volna. Kevesebb volt a pontos passz, felénk kerekedett az ellenfél és ránk erőltette az akaratát. Ráadásul mindennek tetejébe Bódi Ádámot is sérülés miatt kellett lehozni. A 83. percben volt egy óriási lehetőségünk, amit ha berúgunk, nyerhettünk volna, de kimaradt és a Vidi a hosszabbításban kiegyenlített. Nagyon bosszús vagyok, hiszen semmibe nem tellett volna 1-2 métert futni, hogy Tamás ne lőhessen. A három pont fontos lett volna, de a tanulság az, hogy az első félidei teljesítményt hosszabb időre ki kell tudni tolni. Ellenfelünknek sok sikert kívánok a Malmö FF ellen!"

2018. Augusztus 10. 22:50  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
Döntetlen a DVSC ellen

Az első félidőben Varga Kevin szerzett vezetést a vendégek számára, Tamás Krisztián hatalmas góllal egyenlített a 91. percben.

Csapatunk két Malmö elleni BL-selejtező között péntek este a DVSC együttesét látta vendégül a Pancho Arénában. Jól kezdtük a meccset, a 10. percben Marko Scsepovics vállalkozott lövésre 20 méterről, lökete a kapufáról lefelé pattant, de Nagy Sándor hátáról végül nem került a gólvonal mögé a játékszer. Négy perccel később szinte a semmiből vezetést szerzett a Loki, Varga Kevin egy átvétel után középről, 20 méterről lőtt a jobb alsó sarokba (0-1).

A 24. percben Juhász szerzett labdát a védők vonalában, előretört, majd indította a bal oldalon Kovácsot.  Középpályásunk beadására a közben az ellenfél tizenhatosán belülre érő csapatkapitányunk érkezett, aki a kapuba pörgetett volna, de Nagy Sándor hárított. A 28. percben Tamás életerős lövését védte Nagy. Tíz perc elteltével Huszti előtt adódott hatalmas gólhelyzet, 13 méterről, kissé éles szögből, ballal, nagy erővel lőtt, próbálkozása azonban az oldalhálóban kötött ki. A játékrész vége előtt két perccel Tamás adott be egy csel után balról, Pátkai érkezett a hosszún, de 4 méterről, fejjel, nem sikerült a kapu felé irányítani a labdát.

Marko Nikolics a szünetben kettőt is cserélt, Sós és Varga helyére Nikolov és Anel Hadzic érkezett. Az 52. percben Tőzsér veszélyeztetett szabadrúgásból, a labda azonban végül elsuhant a kapunk mellett. A következő veszélyes eseményt az 58. percben jegyezhettük fel, ekkor Tamás kényszerítőzött Marko Scsepoviccsal, majd az alapvonalról beadott, de a védőknek sikerült felszabadítaniuk. Húsz percet kellett várnunk egy újabb gólszerzési lehetőségre, Juhász fejelt kapu fölé egy szabadrúgást követően.

Öt perccel a vége előtt Bereczki dönthette volna el a meccset, egyedül vezette a labdát Kovácsikra, a Loki játékosa ki is cselezte kapusunkat, azonban elvesztette az egyensúlyát, így nem tudott az üres kapuba lőni. Úgy tűnt, a vendégek megszerzik mindhárom bajnoki pontot, de a 91. percben Kovács adott be az alapvonalról, jobbról, Nagy hozzáért, Cikos kicsúsztatta, Tamás pedig érkezett és 18 méterről és kapásból óriási bombát eresztett a bal felsőbe (1-1). Újabb gólt már egyik csapat sem szerzett, így továbbra is veretlen a Vidi és a DVSC is a bajnokságban.

Csapatunk legközelebb kedden este 20 órakor a Malmö ellen lép pályára a Pancho Arénában. A BL-selejtezőre minden jegy elkelt.