2017.01.27., Péntek @ 11:15
Marbella, Estadio Municipal de Marbella

Napsütés, 12 Celsius-fok
60.Vége a mérkőzésnek.
58.Toth lőtt kapura egy szabadrúgást, Zöldesi kiütötte a jobb alsóba tartó labdát.
56.Vezet az Admira. Posch ívelt a kapunk elé jobbról, Vastic pedig 9 méterről a hálóba fejelt.
53.Solomun indítása volt hosszú Barczinak.
50.Barczi került helyzetbe, 15 méterről, ballal lőtt, egy védőben elakadt a labda.
48.
46.A hatodik osztrák szögletet Toth ívelte be, Lénárt pedig kifejelte a rövid oldalról.
42.Schmidt lőtt 16-ról, Zöldesi nagyot védett.
38.Újra elkezdett esni az eső.
37.
34.Daniel Toth tekert a bal felső felé egy szabadrúgást, Zöldesi szépen védett.
32.Bódi középre tett labdáját rúgta ki egy védő.
31.Folytatódik a meccs.
30.Vége a félidőnek.
30.Starkl került ziccerbe, Zöldesi újra nagyot védett.
29.Monschein közeli próbálkozását védte bravúrral Zöldesi.
26.Starkl fejese kerülte el a kapunkat.
25.Barczi Bódinak szánt kiugratása volt egy picivel hosszabb a kelleténél.
23.
21.Spiridonovic lőtt a bal kapufa mellé 22 méterről.
19.Monschein került helyzetbe, Szolnoki belevetődött a lövésébe.
18.Knasmüllner lőtt fölé 30 méterről.
17.A harmadik osztrák szöglet után Sejben tisztázott.
16.Bódi visszatett labdáját lőtte kapura Szolnoki 20 méterről, fölé szállt a próbálkozás.
15.Spiridonovic beadását vágta ki Varga Bence.
13.Barczi indította jól Szolnokit, majd Bévárdi lövése jött vissza a blokkról.
10.A szöglet után Solomun mentett a kapufánál, de előtte már szabálytalanságot látott a játékvezető, szabadrúgás kifelé.
9.Strauss lapos lövését ütötte szögletre Zöldesi.
8.Zwierschitz fejese ment el a kapunk mellett.
6.Bódi került lövőhelyzetbe a tizenhatosnál, de kivárt, és egy Admira-védő szerelni tudta.
5.Az első 5 percben nem alakult ki helyzet egyik kapu előtt sem.
2.A sok eső miatt elég csúszós a pálya.
1.Elkezdődött a meccs!
-1.Jönnek a csapatok, mi fehérben, az osztrákok pirosban.
-5.Újabb változás, a csapatok kétszer 30 percet játszanak majd!
-25.Íme a mai kezdőcsapatunk: Zöldesi - Sejben, Varga B., Pölöskei, Szolnoki - Solomun, Oliveira, Lénárt, Bódi - Bévárdi, Barczi.
-30.
-35.Még előrébb jött a kezdés a legfrissebb információk szerint, 11.15-kor lesz a meccs.
-45.Mai első ellenfelünkről ide kattintva olvashat bővebben.
-55.A helyszínen 12 Celsius-fok van és most éppen napsütéses idő, de csütörtök este óta egyfolytában esett az eső.
-60.Köszöntjük szurkolóinkat Marbelláról!
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
2017. Január 27. 12:50  -  Szerző: Vidi.hu  -
Vastic fejesével nyert az Admira

A kétszer harmincperces összecsapáson több helyzete volt az osztrák csapatnak, de Zöldesi remekül védett.

A spanyolországi edzőtábor első felkészülési meccsén az osztrák elsőosztályú Admira Wacker ellen játszottuk. A két csapat megegyezése alapján kétszer harmincperces találkozóra került sor, Henning Berg a Zöldesi - Sejben, Pölöskei, Varga Bence, Szolnoki - Solomun, Lénárt, Oliveira, Bódi - Barczi, Bévárdi tizenegyet nevezte.

Az első kapura veszélyes lövést az osztrákok kettese, Fabio Strauss jegyezte, de a távoli próbálkozást Zöldesi szögletre tolta. A 16. percben Oliveira szép cselek után jó ütemben indította Bódit, aki lekészítette a labdát Szolnokinak, hátvédünk lövése azonban nem talált kaput. Két perccel később Knasmüllner 30 méteres erős lövése szállt el méterekkel a felső kapufa felett. A félidő vége előtt öt perccel Barczi ugratta ki a középre húzódó Bódit, ám Leitner jól jött ki a kapujából és megelőzte szélsőnket. Négy perccel később Zöldesi védett nagyot, miután egy Admira-szögletet követően Monschein került lövőhelyzetbe. Nem sokkal később ismét fiatal kapusunk hárított - Storkl lapos lövésénél volt résen.

A második félidőre az Admira többet is cserélt, a középkezdés után a labdát például a Bayern München második csapatában is megforduló Toni Vastic indította útjára. A 34. percben szabadrúgáshoz jutott az osztrák csapat - Toth ballábas tekerését szépen védte Zöldesi. Nyolc perccel később Schmidt 17 méteres sarokra tartó lövését védte bravúrral kapusunk. A 49. percben Barczi került lövőhelyzetbe, a sarok felé tartó labdát Wostry blokkolta. Az 56. percben az addig kiválóan védő Zöldesi is tehetetlen volt, amikor Posch jobboldali beadását Vastic fejelte a hálóba. Két perccel később ismét Toth tekert kapura egy szabadrúgást, Zöldesi akárcsak a félidő elején, most is szögletre ütötte a labdát. Több említésre méltó esemény már nem történt a találkozón, a keret másik fele 16:00 órakor a Dinamo Bukarest ellen lép pályára.