Felcsút, Puskás Akadémia

Borús, 1 Celsius-fok
Németh Ádám
90.Vége a mérkőzésnek.
86.Géresi, Kovács és Barczi vezette a labdát a védelemre, Géresi rossz megoldást választott, oda lett a helyzet.
83.Calvente szöglete után Tóth fejesét rúgtuk ki a gólvonalról.
81.Gajdos lövése megpattant, Horváth védett.
78.
76.Gajdos fejelt mellé az ötös sarkáról.
73.Varga szerelte szépen Gajdost a tizenhatosunknál.
70.Az elmúlt percekben nem láthattunk helyzetet.
66.
65.Bódi szöglete után nem tudtunk veszélyeztetni.
63.Calvente szöglete után Devecseri fejelt, blokkoltuk.
61.Calvente jött Halmosi helyére.
57.Halmosi beadása után Jagodics fejelt kapu mellé.
54.Rács lövését fogta Horváth.
53.Williams egy csel után kevéssel lőtt a jobb kapufa mellé.
52.Rácz bombáját Horváth ütötte ki.
51.Iszlai beadását Szolnoki fejelte ki a gólvonal elől.
49.Kovács szép cselek után Szolnokit próbálta kiugratni, egy védő közbelépett.
47.Lencsés váltotta Sejbent.
46.Folytatódik a meccs.
45.Vége az első félidőnek.
43.Bódi szöglete után Kovács cselezett befelé, majd 12 méterről a jobb felső mellé lőtt.
41.Barczi került lövőhelyzetbe, az utolsó pillanatban Devecseri elrúgta előle a labdát.
37.Az elmúlt percekben nem forogtak veszélyben a kapuk.
33.Halmosi bedobása után Varga Bence mentett.
29.Rácz szöglete után Simon fejelte ki a labdát a kapunk elől.
25.Horváth védett nagyot Williams lövése után.
24.Mészáros beadása után Sejben tisztázott.
22.
20.Simon hosszú indítása nem találta meg Géresit.
16.Az első 15 percben inkább mi irányítottuk a játékot, és egy remek góllal vezetünk.
13.Egy beívelést Horváth ütött ki, Mészáros kapásból lőtt 12 méterről, levágódott a labda a blokkról.
12.Barczi elől Gyurján szerezte meg a labdát a vendégek 16-osán belül.
11.
9.Egy szombathelyi beívelést fejelt ki Géresi a kapunk elől.
6.Bódi szöglete után Fejes fejelt a bal kapufa mellé.
4.GÓÓÓL! Barczi labdájával Bódi lépett ki és nagyon szépen lőtt a léc alá 15 méterről.
3.Pölöskei egy szép csel után Barczit próbálta kiugratni, Devecseri lefülelte az átadást.
1.Elkezdődött a meccs!
-1.Érkeznek a csapatok.
-10.
-15.Melegítenek a csapatok.
-25.A Haladással kétszer játszottunk ősszel bajnokit, hazai pályán 3-0-ra nyertünk, idegenben 1-1-es döntetlent játszottunk.
-40.Technikai okok miatt a Haladás elleni találkozó 15 perccel később, 12.15-kor kezdődik!
-45.Íme a mai kezdőcsapatunk: Horváth - Sejben, Varga B., Fejes, Szolnoki - Bódi, Pölöskei, Simon, Kovács - Barczi, Géresi.
-45.A Haladásról ide kattintva olvashat bővebben.
-55.Felcsúton 1 Celsius-fok van és borult az idő.
-60.Köszöntjük szurkolóinkat Felcsútról! Délben kezdődik a Vidi - Haladás felkészülési mérkőzés.
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
2017. Február 11. 14:16  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
VIDEOTON FC - SZOMBATHELYI SWIETESLKY-HALADÁS 1-0 (1-0)
Bódi góljával nyertünk a Haladás ellen

Gyorsan sikerült megszereznünk a vezetést, előnyünket pedig a találkozó végéig megőriztük.

Szombaton, nem sokkal 12 óra után kezdődött csapatunk Haladás elleni felkészülési mérkőzése Felcsúton.

Nem kellett sokat várnunk az első Vidi-gólra, a 4. percben Barczi labdájával Bódi lépett ki és nagyon szépen lőtt a léc alá 15 méterről (1-0). Két perccel később Bódi szöglete után Fejes fejelt a bal kapufa mellé. A folytatásban a két 16-os közötti mezőnyjátékkal teltek a percek, Horváth Tamásnak a 25. percben akadt először dolga, ekkor Williams lövését védte nagy bravúrral. A játékrész hátralévő részében a kapuk már nem forogtak veszélyben.

A második félidőben Sejben helyére a Vidi II fiatal védője, Lencsés Balázs állt be. Az 51. percben Iszlai beadását Szolnoki fejelte ki a gólvonal elől, majd fél perccel később Rácz bombáját ütötte ki Horváth. A mérkőzés 76. percében Gajdos öt méteres fejese kerülte el a kapunkat, majd öt perccel később ismét a Vidi egykori támadója veszélyeztetett, megpattanó lövése azonban nem talált kaput. Két perccel később Calvente szöglete után Tóth fejesét rúgtuk ki a gólvonalról.

A második félidőben valamivel ugyan többet birtokolta a labdát a zöld mezes szombathelyi együttes, gólt azonban nem sikerült szerezniük, így Bódi találatával 1-0-ra nyertünk a hatodik téli felkészülési mérkőzésünkön.