77.Egy szombathelyi szabadrúgás Langról pont Danilovics kezébe pattant.
71.Fehér ívelt a kapunk elé egy szabadrúgást, amit Vinícius csúsztatott ki.
70.A hazaiak második szögletét Pátkai vágta ki.
67.
66.Gaál közeli próbálkozását blokkoltuk, majd Danilovics kezében kötött ki a labda.
65.A hivatalos nézőszám 1138 a mai meccsen.
64.Ivanovszki helyett Oliveira a pályán.
63.Pátkai remek labdájával Feczesin került helyzetbe, de közeli lövését Rózsa lábbal hárította.
62.Petró helyett Iszlai érkezik.
61.Petró maradt a földön egy ütközés után, ezért állt a játék egy percig.
58.Martinezt Gaál váltja.
57.
55.Suljic helyett Sejben a pályán.
54.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Suljic passza után Kovács tört be a tizenhatoson belülre, majd jobb külsővel a jobb alsóba lőtt!
53.Fehér éles beadása ment el a kapunk előtt.
52.Egy jobbról érkező beadást Petró lőtt kapura 8 méterről, Lang blokkolt.
50.Schimmer beadását húzta le Danilovics.
49.Feczesin közeli lövését blokkolta Fehér.
48.A második félidő elején beszorítottuk a Haladást, de helyzetig nem jutottunk.
46.Elkezdődött a második félidő.
45 +1.Schimmer lövése zárta az első játékrészt, ami mellé szállt.
45.Egy perc a ráadás az első félidőben.
44.
43.Hefller ívelt be egy szabadrúgást a hazai tizenhatos sarkától, Vinícius az ötösről fölé csúsztatott.
41.Heffler két szögletet is elvégezhetett egymás után, egyikből sem lett helyzet.
39.Egy jobbról érkező beadást Feczsein fejelt le Pölöskeinek, de picit hosszú volt a labda, így Rózsa megszerezte.
37.Medgyes beadása után Heffler tisztázott.
36.Heffler szabadrúgása után Feczesin fejelt mellé, de lökés miatt a hazaiaknak ítélt szabadrúgást a játékvezető.
32.Martinez beadása után Batarelo próbált kapura fordulni, nem sikerült neki.
30.Az első félórában még nem volt igazán nagy helyzet egyik kapu előtt sem.
28.Medgyes beadása nem volt pontos.
27.Suljic lőtte középre a labdát jobbról, Feczesin hiába ért bele, nem lett helyzet az akcióból.
25.Schimmer jobbról érkező beadása után Martinez fejelt az ötösünkről, Danilovics megfogta a labdát.
24.Heffler szabadrúgása után Feczesin lőtt fölé 3 méterről, de lest jelzett az asszisztens.
22.Szolnoki nagy bedobását fejelték ki az ötösről a szombathelyi védők.
21.A hazaiak első szöglete veszélytelen volt.
20.Ugrai szabadrúgása pattant le a sorfalról.
19.Feczesin vett át mellel egy labdát 13 méterre a kaputól, majd jobbal kapura lőtt, Solymosi azonban megállította az akciót les miatt.
18.Medgyes rúgta fel Szolnokit, sárga lap.
16.Heffler szöglete szállt át a hosszúra, Pátkai egyből középre tette a labdát, amit kivágtak a hazai védők.
15.Szolnoki bedobását fejelte ki Nagy.
13.Pátkai próbálta kiugratni Feczesint, egy védő közbelépett.
10.Medgyes került helyzetbe az ötösünknél, de visszafelé passzolt, így oda lett a lehetőség.
9.
7.Suljic ment el szépen két védő mellett, a Feczesinnek szánt passza kicsit hosszú volt.
6.Heffler vágta ki a labdát a tizenhatosunk vonaláról Martinez elől.
4.Kovács remekül ugratta ki Feczesint középen, de Rózsa előbb ért a labdához és tisztázott.
2.Szolnoki beívelését Pátkai lőtte kapásból fölé 15 méterről.
1.Elkezdődött a meccs!
-4.Érkeznek a csapatok.
-10.A mai mérkőzésen Paulo Vinícius viseli a csapatkapitányi karszalagit.
-15.Befejezték a melegítést a csapatok.
-20.Mészöly Géza, a Haladás mestere azt mondta honlapunknak a találkozó előtt, hogy a szombatihoz hasonló, koncentrált játékot vár csapatától.
-25.A Haladás a Somos SE otthonában győzött 3-1-re a Magyar Kupa előző fordulójában, mi Andráshidán nyertünk 2-0-ra.
-30.
-35.Mindkét csapat elkezdte a bemelegítést.
-40.Horváth Ferenc reméli, hogy jó időben jött atyai pofon volt a szombati vereség és ma győzni fog a csapat.
-45.Íme a mai kezdőcsapatunk: Danilovics - Heffler, Lang, Vinícius, Szolnoki - Pátkai, Pölöskei - Kovács, Ivanovszki, Suljic - Feczesin.
-50.
-55.Szombathelyen jelenleg 10 Celsius-fok van, eső nem várható.
-65.Köszöntjük szurkolóinkat Szombathelyről! 18.00-kor kezdődik a Haladás - Vidi Magyar Kupa-nyolcaddöntő első mérkőzése.
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
  • Szakmai stábok

Horváth Ferenc: „Ismét egy jó mérkőzést játszottunk a Haladás ellen, ma is mindkét csapat a győzelemre törekedett. Óriási különbség volt a bajnokihoz képest, hogy ma fegyelmezetten és stabilan játszottunk. A mai teljesítményre lehet építkezni, elégedett voltam, hiszen minden győzelmet meg kell becsülni. Nagyjából ugyanazzal a taktikával készültünk, mint a bajnokira, de ma jobban meg tudtuk valósítani az elképzeléseket. Szűken játszottunk, zártak voltunk, előnyt harcoltunk ki a visszavágó előtt, és ez volt a célunk."

Mészöly Géza: „Ma is egységes, szervezett csapatot láttam a pályán, sajnos most hiányzott egy kis plusz ahhoz, hogy jó eredményt érjünk el. A lehetőségeink megvoltak, például Martínez és Petró előtt is, de ezeket nem sikerült kihasználni. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy éppen Martínez és Ugrai hosszú sérülés után tértek vissza, a fiatal Petró pedig először kezdett. Amikor beállt Iszlai, akkor meg is változott a meccs képe. Előrejátékban kicsit többet vártam, valamint kapott gól nélkül szerettük volna lehozni a meccset, de mindenki becsülettel küzdött, ez ma így sikerült."

Magyar Kupa
2015. Október 28. 20:30  -  Szerző: Acsai N. Ferenc  -
Egygólos előnyt szereztünk Szombathelyen

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első meccsén Kovács István góljával nyertünk a Haladás otthonában.

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének odavágóján Szombathelyen léptünk pályára. A találkozó 10 Celsius-fokban, tiszta, őszi időben kezdődött.

A meccset mi kezdtük aktívabban, a 2. percben Pátkai lőtt fölé a tizenhatosról, majd Kovács ugratta ki szépen Feczesint, Rózsa azonban előbb ért a labdához, mint támadónk. A hazaiak részéről Medgyes került helyzetbe a 10. percben, de rossz megoldást választott. Kiegyenlített játékot láthatott az 1100 fős publikum, a következő említésre méltó helyzet Martinez előtt adódott, aki a 25. percben fejjel próbálkozott, Danilovics azonban a helyén volt. A 39. percben egy jobbról érkező beadást Feczsein fejelt le Pölöskeinek, de picit hosszú volt a labda, így Rózsa megszerezte azt az ötösön belül. Az első félidő végén előbb Vinícius csúsztatott fölé 5 méterről, majd Batarelo lőtt mellé a tizenhatosunkról.

A második játékrész elején beszorítottuk a Haladást, a 49. percben Feczesin közeli lövését blokkolta Fehér. Egy perccel később Lang mentett remekül, Petró próbálkozását hárította. Az 54. percben megszereztük a vezetést: Suljic passza után Kovács tört be a tizenhatoson belülre, majd jobb külsővel a jobb alsóba lőtt! (0-1.)

A 63. percben Pátkai remek labdájával Feczesin került helyzetbe, de közeli lövését Rózsa lábbal hárította. Az utolsó 20 percben a Haladás mindent megtett az egyenlítését, de igazán nagy helyzetig nem jutottak, Vinícius irányításával jól működött a védelmünk.

1-0-ra győztünk a Magyar Kupa párharc első felvonásán, így előnyből várhatjuk a november 18-án esedékes székesfehérvári visszavágót. Legközelebb október 31-én, szombaton lépünk pályára, a DVTK-t fogadjuk bajnoki mérkőzésen Sóstón.