2012.10.16., Kedd @ 14:00
Felcsút, Puskás Akadémia

Farkas Tibor
Ring György, Bozó Zoltán
90.Vége, csapatunk meggyőző teljesítménnyel, két gyönyörű góllal nyert a ZTE ellen.
88.Kovács a jobb szélről iramodott kapu felé, majd 16 méterről jobb külsővel tekert alig kapu mellé.
87.Renato Neto 24 méterről végzett el egy szabadrúgást, Penksa vetődve védett.
83.Torghelle 22 méterről lőtt kapura, Penksa szépen védett.
81.Utolsó csere a mérkőzésen: Uros Nikolics helyére Tar Zsolt állt be.
78.Ezekben a percekben mezőnyjátékot láthatunk, az eső pedig ahogy egész mérkőzés alatt, továbbra is esik.
77.
A két gólt szerző Haraszti Zsolt.
75.Paraibát váltja Barcsay nálunk.
72.Az utolsó vendég csere, Grbic helyén Bíró.
69.GÓL! Kovács szép cselekkel játszotta tisztára magát, majd szenzációs labdát adott a jobb szélen üresen érkező Harasztinak, aki 15 méterről szenzációsan tekert bal lábbal a jobb felső sarokba. Gyönyörű gól volt!
68.Grbic szabálytalankodott a félpályánál, sárga!
67.Ismét nagy vendéghelyzetnek lehettünk szemtanúi, végül Renato Netonak kellett a gólvonalunkról kivágnia a labdát.
63.Haraszti indította a jobb szélen Renato Netot, ő középre gurított, az érkező Torghelle elől azonban menteni tudott a kapujából jó ütemben kivetődő Penksa.
60.Óriási helyzetet hagytunk ki! Kovács kapott a bal szélen egy remek labdát, betört a 16-oson belülre, majd éles szögből célba vette a hosszú sarkot, Penksa azonban hatalmas bravúrral védett.
58.Kiprich Dávid kezezett a térfelünk közepén, sárga lap.
56.
Tamás Márk.
54.Veszélyesen kezdte a második félidőt a ZTE, de az elmúlt percekben helyreállt a világ rendje, és ismét mi birtokoljuk többet a labdát.
51.Csere nálunk is, Paudits helyére Kovács állt be.
47.Somodi-bravúr! Nagy helyzetet alakítottak ki kapunk előtt a vendégek, végül az egyik zalaegerszegi támadó lőtt kapura 15 méterről, Somodinak hatalmas bravúrt kellett bemutatnia.
46.Elkezdődött a második félidő a ZTE kettőt cserélt a szünetben. Hajdú és Bajic helyére Frizoni és Pál álltak be.
45.Vége az első félidőnek, teljesen megérdemelten vezetünk a ZTE ellen, Haraszti szabadrúgás-gólja parádés volt.
44.​Juhász szabálytalankodott, ez is sárga!
42.Paudits mutatott be két szép cselt, becsapva ezzel két zalaegerszegi játékost is, végül azonban érkezett Milas Ante és becsúszva szerelte játékosunkat.
39.A labda mögé a sértett állt, azonban lapos, nem túl erős lövését lábbal védeni tudta Penksa, így marad az 1-0.
38.Torghellét buktatták a 16-oson belül a vendég védők, 11-es!
35.
Gólöröm.
34.A labda mögé Haraszti állt, és a megítélt szabadrúgást védhetetlenül tekerte a bal felső sarokba. Gyönyörű gól volt.
33.Paraibat szerelte Mavolo Paolo szabálytalanul a vendégek kapujától 23 méterre, sárga lap és szabadrúgás.
30.Az első félóra egyértelmű Vidi-fölényt hozott, igaz gólhelyzetekben mindez nem mutatkozott meg, Paraiba járt eddig legközelebb a gólszerzéshez a 22. percben, de a ZTE kapusa résen volt.
28.Uros Nikolics tekert 25 méterről kapu fölé egy szabadrúgást.
25.Az első ZTE-lehetőség! Hajdú 23 méterről lőtt kapura, a labda alig ment Somodi kapuja fölé.
22.Paraiba szépen tört be a 16-oson belülre, éles szögből, nagy erővel lőtt kapura, a vendégek kapusa bravúrral védte a lövést.
20.Horváth László kaszálta el Renato Netot, sárga lap.
19.
Paraiba akcióban.
18.Paraibat a vizes fű sem zavarja, látszik, hogy nagyon technikás játékos és rendkívül gyors is, eddig nagyon aktív a baloldalunk.
15.Az első negyedóra fehérvári mezőnyfölénnyel zárult, de igazán nagy gólhelyzetet még nem láthattunk.
12.Paudits kapott remek labdát Harasztitól, egy zalaegerszegi védő azonban becsúszva szerelni tudott.
9.Az első szögletet mi végeztük el a meccsen, Haraszti tekert kapu elé, a ZTE kapusa azonban magabiztosan húzta le a levegőből a labdát.
6.Paraiba, aki ezúttal a bal szélen játszik, szép cselekkel tört be a tizenhatoson belülre, majd visszagurított az érkező Renato Neto elé, ő pedig 22 méterről nagy erővel kapu fölé lőtt.
4.A két tizenhatos közötti mezőnyjáték zajlik az első percekben, helyzet még egyik kapu előtt sem alakult ki.
1.Mi kezdtük a meccset.
0.
Jönnek.
-1.A csapatkapitányi karszalagot nálunk Torghelle Sándor viseli ezen a mérkőzésen.
-2.A mieink piros-kék mezben, a vendég ZTE fehér mezben lép pályára.
-10.A két csapat játékosai lassan befejezik a bemelegítést, rövidesen kezdődik a mérkőzés. Az időjárásban nincs változás, továbbra is szakad az eső Felcsúton.
-20.Íme a ZTE kezdője:
Penksa - Milas, Horváth, Jasarevic, Juhász, Hajdú, Bajic, Kovács, Kocsis, Grbic, Mavolo
-30.
A pálya talaja ahhoz képest, hogy órák óta szakad az eső, nagyszerűnek mondható. A kapusoknak azonban nagyon oda kell figyelni, hiszen a vizes füvön kellemetlenül megcsúszhat, felgyorsulhat a labda.
-40.Íme a mai kezdőcsapatunk:
Somodi - Tamás, Szekeres, Baksa, Kiprich, Haraszti, Renato Neto, Uros N., Paudits, Paraiba, Torghelle

-50.Paulo Sousa ma egy vegyes csapatot küld pályára a ZTE ellen, lesznek az NB I-es keretből is játékosok a csapatban, de lesznek fiatal akadémisták is.
-60.Üdvözöljük olvasóinkat Felcsútról, ahol 14 órakor csapatunk a ZTE ellen lép pályára a Ligakupa 4. játéknapján. Az idő, akárcsak Székesfehérváron, borús és jelenleg is esik az eső.