2022. Szeptember 20. 09:30  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
UP: U17-es csapatunk fontos győzelmet szerzett az MTK ellen

U16-os leány-csapatunk kiütéses győzelemmel kezdte a szezont, U14-es leány-csapatunk pedig továbbra is remek formában van.

U19 Alap csoport, 3. forduló (2022.09.17. 10:00)
MOL Fehérvár FC - Kecskeméti TE LA 0-0

Vajda Gusztáv együttese gól nélküli döntetlent játszott az U19-es bajnokság 3. fordulójában a Kecskeméti TE LA csapatával szemben.

U17 Kiemelt csoport, 3. forduló (2022.09.17. 10:00)
MOL Fehérvár FC - MTK Budapest 2-1 (1-0)

Az első játékrész végén, a 44. percben Cserkuti-Németh Olivér góljával megszereztük a vezetést. A második félidő közepén a vendégek egyenlíteni tudtak, azonban a 80. percben Ambach Arnold megszerezte a győztest gólt U17-es csapatunk számára.

U16 Alap csoport, 2. forduló (2022.09.17. 13:00)
MOL Fehérvár FC - ZTE FC 3-1 (3-0)

A Nagy Lajos - Zimmermann Tamás páros által irányított U16-os együttesünk magabiztosan tartotta itthon a három bajnoki pontot. A piros-kék fiatalok a 25. percben már 3-0-ra vezettek, Gueth Patrik duplázott, rajta kívül Nagy Dániel vette be a zalaiak kapuját. A vendégek a találkozó hajrájában szépíteni tudtak, de győzelmünk nem forgott veszélyben.

U14 Alap csoport Nyugat, 3. forduló (2022.09.17. 12:00)
PMFC - MOL Fehérvár FC 7-1 (3-1)

A Tiber Krisztián - Gál Péter duó által irányított U14-es együttesünk 7-1-es vereséget szenvedett a PMFC otthonában. Csapatunk gólját Balaskó Milán szerezte.

U13 Észak-Nyugat csoport, 2. forduló (2022.09.14. 11:00)
MOL Fehérvár FC - ETO FC Győr 0-7

A Horváth Zoltán - Tóth József edzőpáros fiatal csapata 7-0-ás vereséget szenvedett hazai pályán.

U13 Észak-Nyugat csoport, 3. forduló (2022.09.17. 15:00)
MOL Fehérvár FC - Illés Akadémia-Haladás 2-3

A szerdai bajnokit követően szombaton is hazai környezetben lépett pályára U13-as együttesünk és szoros mérkőzésen 3-2-es vereséget szenvedett. A mieink góljait Sitku Zoárd Illés és Rusói Mirkó szerezték.

U12 Észak-Nyugat csoport, 2. forduló (2022.09.14. 11:00)
MOL Fehérvár FC - ETO FC Győr 0-1

A Rehák Viktor - Csrepka Tamás páros által irányított legfiatalabb versenyző korosztályunk 1-0-ás vereséget szenvedett a múlt heti, szerdai bajnokin.

MOL Fehérvár FC - Illés Akadémia-Haladás 4-3

U13-as csapatunk is két bajnokit játszott az előző héten, a szombati bajnokin szoros meccset játszottunk a szombathelyi együttessel, de sikerült itthon tartani a három bajnoki pontot. A fehérváriak találatait Kis Milán (2), Gauruder Ádám és Szabó Patrik szerezték.

U15-ös csapatunk nem lépett pályára a legutóbbi hétvégén.

U16 Leány regionális NP Nyugati csoport, 1. forduló (2022.09.17. 12:00)
Gyirmót SE Győr - MOL Fehérvár FC 1-11 (0-6)

U16-os leány-csapatunk nagyon magabiztos idegenbeli győzelemmel kezdte meg bajnoki szereplését a 2022/2022-as idényben. Szombati Katalin Zsuzsanna és Csanádi Kata Róza és 4-4 találatig jutott, Kovács Liza Kata duplázott, Sipos Kiara Kinga pedig csereként volt eredményes.

U14 Leány regionális HNP Észak-Nyugati csoport, 4. forduló (2022.09.18. 16:00)
MOL Fehérvár FC - Gyirmót SE Győr 9-1 (3-1, 7-1, 9-1)

(Az U14-es leány bajnokságban ettől a szezontól kezdve nem 2x35 percet játszanak a csapatok, mint a korábbi években, hanem 3x25 percet.)

A negyedik fordulóban az U14-es leány csapatunk a Gyirmótot látta vendégül. Az első három fordulóban összesen 17 gólig jutó Csanádi Kata Róza ezúttal négy találatot szerzett (egy nappal korábban az U16-os csapatunkban is pályára lépett és akkor is négy gólt lőtt a Gyirmótnak), így négy fordulót követően már 21 találatnál jár a 13 esztendős "gólgyáros". Rajta kívül Sárosdi Patrícia is négy gólt szerzett, a kilencedik gólunkat Kovács Liza Kata szerezte, aki egy nappal korábban duplázott az U16-os csapatunkban a Gyirmót ellen.

U19-es leány-csapatunk nem lépett pályára a legutóbbi hétvégén.