FEHERVARFC.HU Teljes verzióra váltás
Hírek / Archívum
2011. Október 02. Vasárnap, 08:27 - fehervarfc.hu / Németh Zoltán
Újabb nyolcgólos Fradi-meccs!

Az U16-os bajnokságban is nyolc gólt hozott a Vidi és az FTC találkozója, ezúttal azonban döntetlen született.

Videoton FC-Puskás Akadémia U16 - Ferencváros U16 4-4 (2-1)
Eléggé hektikus meccset vívott a két csapat, hiszen az Akadémia már 2-0-ra vezetett Valkovszki Péter, és Zsótér Donát góljaival, amikor feltámadt a Fradi. Arra bizton számítani lehetett, hogy a zöld-fehérek nem adják olcsón a bőrüket, mivel egy sima meccsen 3-0-ra legyőzték a Győri ETO FC gárdáját. Most is szinte a padlóról álltak fel, előbb a 46. percben egyenlítettek, majd zsinórban kétszer vették be Mikler Dániel kapuját. A csapat tartását bizonyítja azonban, hogy kétgólos hátrányból is felállt a büntetőket magabiztosan értékesítő Zsótér vezérletével. Meg kell jegyezni, hogy a támadó egymaga három 11-est is belőtt, ezzel, pedig oroszlánrészt vállalt a pontmentésből. Főleg annak tekintetében, hogy ezeket a büntetőket a hajrában, a 86., és a 90. percben vágta be.

Cseh András, a Videoton FC-Puskás Akadémia U16 edzője: Nem volt ugyan parázs mérkőzés, de három kiállítással zárult. 2-0 után voltak helyzeteink, ha ezek közül egyet berúgunk, akkor eldőlhetett volna a találkozó. 2-4-nél viszont legalább mi örülhettünk a döntetlennek.

A találkozó jegyzőkönyvét itt tekinthetik meg.