2020. Június 22. 13:05  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu, mol.hu
Foodtruckok, versenyautók, freestyle foci – különleges programokkal készülünk Juhász Roli és Vini hazai búcsúmeccsére

A mérkőzés előtt szurkolói zónával is várjuk drukkereinket Sóstón!

Kedden Juhász Roland és Vinícius Paulo utolsó hazai mérkőzésével zárul a MOL Fehérvár FC hazai szereplése a 2019/2020-as bajnokságban. A Ferencvárosi elleni meccsre június 23-án 18:55-ös kezdettel kerül sor, érdemes lesz korán megérkezni Sóstóra!

Ha még nincsen belépője, ne hagyja a meccsnapra a vásárlást, elővételben kedvezőbb az ár, ráadásul a vásárlás gyorsabb és egyszerűbb is! Kattintson ide a jegyvásárlás részleteiért és szurkolói információkért!

Ételudvar: A MOL Aréna Sóstó főépülete előtti téren a meccsnap hangulata mellett 16:30-tól ínyenc falatokba is belekóstolhatnak szurkolóink! A foodtruckok kínálatában hot-dog, kávé, limonádé (MOL Fresh Corner), hamburger (A Kanálgép csapata Juhász Roli-burgerrel készül!), krumpli-chips (Crispy Chips), lángos és fánk is választható, de nem maradthat el a fröccs- (Borkas) és a sörterasz sem!

Versenyautók: Szintén a főépület előtt, 16:30 órától lehet megtekinteni a Zengő Motorsport két Seat Cupra versenyautóját is, amelyekkel a TCR Europe Túraautó-kupában indul az istálló.

Freestyle foci: A labdazsonglőrök bemutatója mellett ügyességi játékokban is kipróbálhatják magukat szurkolónk a főépület előtti téren 16:30-tól. A félidei szünetben, a C és a D lelátók alatti belső kerengőn is találkozhatnak a srácokkal és trükkjeikkel a mérkőzésre kilátogatók.

VidiShop: Érdemes lesz vasárnap délután a MOL Aréna Sóstóban található üzletünkbe betérni, hiszen dedikát Juhász Rolandos termékeket vásárolhatnak szurkolóink! A VidiShop már 10:00 órától nyitva tart kedden!

Vidi Múzeum: Klubunk múzeuma ezúttal a megszokott, felbecsülhetetlen értékű vidis relikviák mellett speciális, erre az alkalomra összegyűjtött Juhász Roland-mezkollekcióval várja az érdeklődöket!

Szurkolói zóna:  A C és a D lelátó alatti kerengőn újra lehetőség lesz kipróbálni a Darts Focit, az XXL csocsót és a Reflexfalat, gyerekek számára pedig itt gyereksarok nyílik.

Táncműsor: A Főnix SE táncosainak előadását élvezhetjük a MOL Aréna Sóstó gyepén a mérkőzés félidejében.

Stopli: Ezúttal sem marad el a gyerekek kedvence! Ifjúsági kabalafiguránk, Stopli járja majd a MOL Aréna Sóstó lelátóit a mérkőzés előtt és a félidőben is! Segítőivel ráadásul ezúttal sálágyúval készül, szóval érdemes lesz figyelni, hogy merre ravaszkodik mindenki kedvenc rókája!

Ahogy azt már szurkolóink megszokhatták, ezúttal is lesz mérkőzésnapi műsorújság, amelyben szintén külön tartalmakkal készültünk a visszavonuló Juhász Roland pályafutásával kapcsolatban!

Találkozzunk kedden a MOL Aréna Sóstónál!