2015. Október 16. 12:00  -  Acsai N. Ferenc   -   Fotó: vidi.hu
ELLENFÉL-LES
A tabella ötödik helyén álló Honvéd érkezik Sóstóra

A fővárosi piros-feketék csak rosszabb gólarányuk miatt szorultak le a dobogóról.

Meccs center Videoton FC - Budapest Honvéd FC OTP Bank Liga NB I,
12. forduló
2015. Október 17. 18:00

A Honvéd egy hosszabbításban kicsikart, Soroksár elleni kupa-továbbjutás és egy Fradi elleni bajnoki vereség után érkezik Székesfehérvárra. Marco Rossi együttese négy győzelemmel, négy döntetlennel és három vereséggel, 16 ponttal a táblázat ötödik helyén áll. A bajnokság első harmadában 15 gólt rúgtak és 13-at kaptak, legeredményesebb játékosuk Dorde Kamber és Souleymane Youla, mindketten 4-4 találatot szereztek eddig.

A 2015-2016-os szezon első fordulójában 1-0-ra kikaptunk Kispesten. Az előző idény fehérvári összecsapásán mi nyertünk 1-0-ra, gólunkat Kovács István szerezte.

A Videoton FC - Budapest Honvéd bajnoki szombaton, 18.00-kor kezdődik Sóstón. A meccsel kapcsolatos szurkolói információkat ide kattintva olvashatja el!