6 Szombathelyi Haladás 46 6
PtGk Tabella

OTP Bank Liga 22. forduló
2014. március 30. vasárnap, 16.30: Videoton FC - DVSC-Teva

A tavaszi szezon második hazai rangadóján a listavezető Debrecent fogadjuk a Sóstói Stadionban vasárnap délután. 7 pontos hátrányban vagyunk jelenleg, egy esetleges győzelemmel újra elérhető közelségbe kerülne az első hely megszerzése. Legutóbb 2012 októberében játszottunk Fehérváron bajnokit a Lokival, akkor 3-1-re győztünk, a 2013-as év viszont nem alakult túl jól, tavasszal és ősszel is Debrecenben mérkőztünk meg, és bár mindkétszer mi vezettünk, végül a piros-fehérek nyertek 2-1-re. Az előző fordulóban mi az MTK otthonából hoztuk el a 3 pontot, a DVSC pedig hazai pályán verte 1-0-ra a Pécset.

NB III Közép csoport 21. forduló
2014. március 29. szombat, 15.00: Maglódi TC - Videoton FC II

Fantasztikusan kezdte a tavaszt a Vidi II, hiszen minden meccsét megnyerte és már a táblázat negyedik helyén áll, 4 ponttal a harmadik Budapest Honvéd-MFA mögött. A szombati házigazda viszont nincs a legjobb passzban, négy meccsen mindössze 2 pontot szereztek és a 15. helyről várják a folytatást. Ősszel 0-0 lett a mérkőzés végeredménye Székesfehérváron.