2021. Március 22. 14:00  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
U13-as csapatunk 20 gólt szerezve győzött a hétvégén

Nyert az U16 is, a 19 évesek ikszeltek, a 17 évesek pont nélkül maradtak.

U19 "B" csoport, 4. forduló
2021.03.20. MOL Fehérvár FC - Újpest FC 1-1 (0-1)

Vajda Gusztáv együttese hétvégén az Újpest FC-t fogadta. A mérkőzés 27. percében a vendégek szereztek vezetést, amit Varga Márk Csaba az 51. minutumban egyenlített ki, több találat nem esett, a végeredmény 1-1 lett. Négy meccsből a harmadik döntetlenjét játszotta csapatunk, így az 4. helyen áll.

U17 "A" csoport, 4. forduló
2021.03.20. Puskás Akadémia FC - MOL Fehérvár FC 2-0 (1-0)

Simek Péter fiataljai Felcsúton léptek pályára a hétvégén és 2-0-ás vereséget szenvedtek. A hazaiak az első játékrész közepén és a második elején is betaláltak. A 17 évesek a tabella 5. helyéről várják a szombati, Vasas elleni hazai bajnokit.

U16 "B" csoport, 4. forduló
2021.03.20. MOL Fehérvár FC - KTE L.A. 4-0 (2-0)

2-0-ás féidő után 4-0-ra verte a Kecskemétet U16-os csapatunk, amivel a táblázat 5. helyén áll. A gólokon Szalai Ádám, Molnár Kevin Lajos és Gyenti Kristóf osztoztak, utóbbi kétszer is eredményes volt.

U13 Dél-Nyugat 12. forduló
2021.03.20. MOL Fehérvár FC - Szekszárdi UFC 20-0 (10-0)

Továbbra is magabiztosan vezeti csoportját U13-as együttesünk, szombaton a Szekszárdot "intézték el" 20-0-ra Sóstón, a félidei állás 10-0 volt. Ratkai Ádám József ötször, Fehér Márk Tibor és Ecsődi Levente háromszor-háromszor találtak be, de gólt szerzett Sántha Bence (2), Lak Bence Dorián (2), Szalai Balázs (2), Nagy Bence Máté, Szemán Milán Endre és Huszti Armandó is.

A hétvégi utánpótlás-mérkőzésekről készült képriportunkat ide kattintva tudod megnézni!

Az U15-ös, U14-es és U12-es korosztályok soros bajnoki mérkőzéseit elhalasztották és későbbi időpontban pótolják.