Ajánld ismerősödnek!
Az ajánlást sikeresen elküldtük!
Már szombaton elutazott a csapat az esti bajnoki helyszínére.

„A szerdai mérkőzéssel egy nagyon kemény időszakot kezdtünk el, amelyben összesen nyolc mérkőzést játszunk négy hét alatt. Annak nagyon örülök, hogy általánosságban jó állapotban van a csapat, annak ellenére, hogy közeledünk az év végéhez. Nagyon nehéz meccs áll előttünk Debrecenben. Jó játékosaik vannak, elég csak Tőzsért, Könyvest, Vargát vagy éppen Takácsot említenem. Herczeg Andrást is nagyon tisztelem, jó eredményeket ért el csapatával itthon és Európában is korábban. Szóval nehéz dolgunk lesz Debrecenben, de ugyanúgy teljes koncentrációval készültünk erre a bajnokira is, mint az összes eddigi találkozóra. Egy-két játékos nem áll készen a mérkőzésre, de ezzel együtt is jó kerettel utaztunk szombaton, és mindent megteszünk este azért, hogy jó eredményt érjünk el és közelebb kerüljünk a végső céljainkhoz" - nyilatkozta a DVSC elleni fordulózáró előtt vezetőedzőnk, Marko Nikolics.
Kovácsik Ádám és Loic Nego bekerültek a forduló csapatába
STATISZTIKA @ 2018. November 26.
Játékosaink magas értékeket kaptak az InStattól.
Kovácsik Ádám: "A csapat védekezése extra volt a Debrecen ellen"
INTERJÚ @ 2018. November 26.
Újabb kapott gól nélküli mérkőzést hozó hálóőrünk értékelése.
Loic Nego: "Nem az a fontos, hogy ki szerzi a gólokat"
INTERJÚ @ 2018. November 25.
Francia játékosunk szerint a csapatmunka a legfontosabb.
Marko Nikolics: "Örülök, hogy két fontos győzelemmel kezdtük ezt az időszakot"
2018. November 25.
A két vezetőedző értékelte a DVSC - MOL Vidi FC mérkőzést.
Nagyon fontos három pontot szereztünk Debrecenben
TUDÓSÍTÁS @ 2018. November 25.
Nego talált be a 40. percben, 1-0-ra győztünk a Nagyerdei Stadionban és már a második helyen állunk.
Herczeg András: "Jól jött a szünet"
ELLEN-ÉRV @ 2018. November 25.
A Debrecen vezetőedzője bízik benne, hogy a DVTK elleni vereséget követően vasárnapra sikerült rendezni a sorokat.



















