Vígh-Tarsonyi Gergő, Albert István
Horváth Zoltán
Erdős József, Pillók Ádám
90 +3.Vége a meccsnek.
90 +1.Zubkov lőtt kapura 26 méterről egy szabadrúgást, Rockovnak nagyot kellett védenie.
90.3 perc a hosszabbítás.
90.Evandro is besárgult.
89.Bolla kapott sárgát.
88.Kharatin helyére Vécsei állt be.
85.Sigér is besárgult.
83.Funsho lőtt 10 méterről nagy helyzetből az oldalhálóba, de a partjelző közben már lest jelzett.
82.Tokmac lőtt 25 méterről kapu fölé.
81.Fiola kapott sárgát.
77.Nikolics helyére Zivzivadze állt be.
76.Nikolov kapott sárgát.
72.Skvarka lőtt kapu fölé egy távoli szabadrúgást, majd elhagyta a pályát, mert Zubkov beállt a helyére.
68.Boli helyére Baturina, Isael helyére Tokmac, Petrjak helyére pedig Evandro állt be.
66.Petrjak kapott sárga lapot.
63.

57.Heister lőtt 7 méterről, éles szögből alig kapu mellé.
56.​GÓÓÓÓÓÓL!

Nikolics
nagyon magabiztosan értékesítette a 11-est!
55.Funshot rántották le a 16-oson belül, 11-es!
54.Houri szöglete után Stopira fejelt kapura, egy vendég védő a gólvonalról fejelte ki a labdát!
48.Funsho lőtt 20 méterről, laposan kapura, de nem volt nagy erejű a lövés, Dibusznak nem okozott gondot.
46.Folytatódik a meccs. A szünetben Somalia helyére Sigér állt be.
45 +1.Vége az első félidőnek.
43.GÓL!

Gyakorlatilag az első helyzetéből gólt szerzett a Ferencváros. Egy szabadrúgást követően a kapunk elé ívelt labdát Somalia fejelte néhány méterről a kapunkba.
41.Fiola beadását Funsho 5 méterről alig fejelte kapu mellé.
37.Laidouni kapott sárgát.
33.Botka beadására vetődött ki Rockov és szerezte meg a labdát.
32.Nego lépett ki nagy helyzetben, de 12 méterről kapu mellé lőtt.
30.Az első 30 perc küzdelmet és fehérvári fölényt hozott, az állás azonban továbbra is 0-0.
26.

24.Ez helyzet! Kovacevic becsúszva óriásit mentett Nego 17 méteres lövése után.
23.Jó iramú a meccs, de egyelőre nagy gólhelyzetet még nem láthattunk.
18.Fiola szabálytalankodott, Márton Gábor pedig sárgát kapott.
16.Beszorult a Ferencváros a kapuja elé, néhány perc alatt a harmadik szögletünket végezhetjük el.
12.Boli és Stopira harcoltak a labdáért a 16-osunkon belül, a Fradi támadója végül szabálytalankodott, szabadrúgás kifelé.
10.

8.Petrjak lőtt 8 méterről, éles szögből kapura, Dibusz magabiztosan védett.
7.Nikolics zavarta meg Dibuszt, akit Botka hozott egy rövid hazaadással nehéz helyzetben, de sikerült tisztáznia a Ferencváros kapusának.
3.Botka iramodott meg a jobb szélen, beadását Rockov magabiztosan védte.
1.Mi kezdtük a meccset!
-2.A kezdés előtt csapatunk játékosai egy hatalmas molinón Kovács Istvánnak és Kovácsik Ádámnak kívántak mihamarabbi gyógyulást.
-10.Kapusunkra, Kovácsik Ádámra műtét vár a jövő héten!
Ezúton is minél gyorsabb, teljes felépülést kívánunk, Ádi!
-15.

-20.Legutóbb idén júniusban, Juhász Roland utolsó NB I-es bajnokiján játszottunk az FTC ellen - és a búcsúzó csapatkapitányunk góljával 1-0-ra nyertünk!
-33.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-37.
-45.Íme a mai kezdőcsapatunk: Rockov - Bolla, Musliu, Stopira, Fiola - Nego, Nikolov - Funsho, Houri, Petrjak - Nikolics
-55.Székesfehérváron borult idő van, a hőmérséklet 12 Celsius-fok.
-65.Köszöntjük szurkolóinkat a MOL Aréna Sóstóból! 19.30-kor kezdődik az ősz Szuperrangadója, a Vidi - FTC összecsapás.

Márton Gábor:

"Szurkolói szemmel nézve kiváló mérkőzést játszottunk, mindkét csapat színvonalas teljesítményt mutatott be. A játékban inkább a mi akaratunk érvényesült, azonban az első félidőben kihagytuk a helyzeteinket, és könnyű gólt ajéndékoztunk a Ferencvárosnak. A pontrúgás után bekapott gólnál nem voltunk fegyelmezettek. A második félidőben sikerült egyenlítenünk, így döntetlennel hagyhattuk el a pályát. Mi voltunk a jobb csapat, de sajnos ez az eredményben nem mutatkozott meg."

Szerhij Rebrov:

"Jó mérkőzés volt a mai. Mindkét csapat megfelelő hőfokon égett, a játékosok megmutatták, mire képesek, igazságosnak érzem a döntetlent. A Vidi számos helyzetet kialakított a mérkőzésen, azonban a második félidőben nekünk is megvoltak a lehetőségeink a gólszerzésre. Szerencsére ma este elkerültek minket a sérülések, ami a soron következő találkozók szempontjából örömteli."

2020. Október 31. 22:00  -  Szerző: molfehervarfc.hu  -
Döntetlennel végződött az FTC elleni rangadó

Somalia az első félidő hajrájában szerzett vezetést a vendégeknek, amit Nikolics az 56. percben egyenlített ki büntetőből.

Szombat este az ősz legnagyobb rangadóján az Ferencvárost fogadtuk a MOL Aréna Sóstóban. Márton Gábor ezúttal a Rockov - Bolla, Musliu, Stopira, Fiola - Nego, Nikolov - Funsho, Houri, Petrjak - Nikolics kezdőnek szavazott bizalmat.

A kezdés előtt játékosaink speciális pólóban érkeztek a pályára, hátukon a 10-es és a 74-es számmal, majd egy molinót is kifeszítettek, amin Kovács Istvánnak és Kovácsik Ádámnak kívántak jobbulást.

A 3. percben Botka iramodott meg a jobb szélen, beadását Rockov magabiztosan védte, majd a másik oldalon, a 7. percben Nikolics zavarta meg Dibuszt, akit Botka hozott egy rövid hazaadással nehéz helyzetbe, de sikerült tisztáznia a Ferencváros kapusának. Egy perccel később Petrjak próbálkozott 8 méterről, éles szögből, laposan, de Dibusz újra a helyén volt. Az első negyedóra végén három szögletet is elvégezhettünk egymás után, de egyikből sem alakult ki gólhelyzet. A 24. percben Kovacevic óriásit mentett becsúszva Nego 17 méteres lövése után. A 32. percben ismét Nego került helyzetbe, de 12 méterről kapu mellé lőtt. Kevéssel később Botka középre lőtt labdáját fogta magabiztosan Rockov. A 41. percben Fiola beadását Funsho 5 méterről alig fejelte kapu mellé - nagy helyzet volt!

A félidő vége előtt a vendégek az első helyzetükből megszerezték a vezetést: egy kapu elé ívelt szabadrúgás után Somalia fejelt az ötösről a jobb alsó sarokba (0-1). FTC-vezetéssel mentek pihenni a csapatok.

A második játékrész elején Funsho lőtt 20 méterről, laposan kapura, de nem volt nagy erejű a lövés, Dibusznak nem okozott gondot. Az 54. percben Houri szöglete után Stopira fejelt kapura, egy vendég védő a gólvonalról fejelte ki a labdát! Egy perc múlva Boli rántotta le Funshót a tizenhatoson belül, Karakó pedig büntetőt ítélt, amit Nikolics a kapu jobb oldalába bombázott (1-1).

Az 57. percben a Ferencváros veszélyeztetett, Heister lőtt 7 méterről, éles szögből alig kapu mellé. A következő 15 perc helyzet nélkül telt, majd a 72. percben Skvarka lőtt kapu fölé egy távoli szabadrúgást, 10 perccel később Tokmac próbálkozott 25 méterről, ez is fölé ment. A 83. Funsho lőtt 10 méterről az oldalhálóba, de az asszisztens közben már lest jelzett. A legvégére egy FTC-lehetőség maradt, Zubkov lőtt kapura 26 méterről egy szabadrúgást a háromperces hosszabbítás elején, Rockovnak nagyot kellett védenie.

1-1-es döntetlennel zárult a mérkőzés, ami azt jelenti, hogy a Ferencváros továbbra is egy ponttal vezeti előttünk a tabellát. Legközelebb november 7-én lépünk pályára, az MTK-val játszunk majd idegenben.