Kóbor Péter, Vígh-Tarsonyi Gergő
Huszár Balázs
Zierkelbach Péter, Szilasi Szabolcs
90 +4.Vége a meccsnek!
90 +3.KOVÁCSIK ÁDÁM!!! Mekkora védés! Batik lövését földöntúli bravúrral piszkálta ki kapusunk a léc alól!
90 +2.Hazai szögletet követően kavarodás alakult ki a kapunk előtt, a labda végül a kapufáról pattant ki.
90.3 perc a ráadás.
89.Hodzic helyére Nikolov állt be.
85.Ben-Hatira helyett Cipf, Aliji Naser helyett pedig Kukoc a pályán.
84.Batik kapott sárgát!
83.

82.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!

Ez most nem volt benne a meccsben a játék képe alapján, de kit érdekel ez ilyenkor?! Csapatunk egy nagyszerű támadás végén megszerezte a vezetést.

Milanov beadását Futács átlépte, becsapva ezzel a hazai védelmet, Hodzic pedig ajtó-ablak helyzetben nem hibázott, igaz Tujvel még bele tudott kapni a labdába, az azonban a hazai kapuban pihent meg!
80.Veszélyes, szélről érkező beadásra vetődött ki nagyszerűen kapujából Kovácsik.
75.Kovács helyére Milanov állt be.
72.Moutari lövése az oldalhálót érintve hagyta el a játékteret. Most veszélyesebben futballozik a Honvéd.
68.Elek Ákosé az újabb sárga lap.
67.Ben-Hatira 18 méteres lövése egy védőn megpattant, de Kovácsik vetődve szépen védett.
66.Kovácsik kivetődve szerezte meg a labdát Ben-Hatira elől.
65.Hodzic éles szögből lőtt kapu mellé.
64.

61.Hadzic helyére Futács állt be.
60.Kovácsik magabiztosan védte a középre tartó szabadrúgást.
59.Huszti is besárgult.
56.Petrjak került ziccerbe, erős, közeli lövését Tujvel bravúrral védte.
55.Banó-Szabó helyére Vadócz állt be.
54.Veszélyes hazai helyzet! Bal szélről érkező beadás suhant el mindenki lába előtt az ötösünkön belül.
47.Hadzic kapott sárga lapot.
46.Folytatódik a meccs, szünetben egyik együttes sem cserélt.
45.Vége az első félidőnek.
40.

36.​Hodzic kapott sárga lapot.
35.Hazai sarokrúgás után alakult ki gólhelyzet a kapunk előtt, a labda azonban végül nem a hálónkban, hanem a kapu mellett kötött ki.
33.

32.Petrjak lőtt 16 méterről kapu fölé.
30.Nego beadását Hodzic fejelte 5 méterről kapura, Tujvel szépet védett, de közben támadó szabálytalanság miatt már szabadrúgást ítélt Kassai a Honvéd javára.
25.Eddig kiegyenlített a mérkőzés, az utóbbi percekben pedig a mezőnyjáték dominál, a kapuk most nincsenek veszélyben.
22.

18.Huszti szabadrúgását Tujvel bravúrral védte.
17.Lovric szabálytalankodott Negoval a hazai kaputó 22 méterre, sárga lap!
15.Kovács passzolt Husztinak, aki 17 méterről kapura lőtt, a labda egy Honvéd játékosban elakadt, a mieink kezezést reklamáltak, Kassai továbbot intett.
14.Petrjak lőtt 22 méterről kapura, Tujvel magabiztosan védett.
13.

12.Kovácsiknak kellett egy távoli bombát hatástalanítania, kapusunk megoldotta a feladatát.
10.Hodzic talált Tujvel kapujába, de mindezt leshelyzetből tette a partjelző szerint, Kassai pedig hitt neki - szabadrúgás kifelé.
6.Hadzic ugratta ki Hodzicot, akit Batik szerelt becsúszva az utolsó pillanatban.
4.Remek a hangulat, a vendégszektor teljesen megtelt, de a kispestiek is szép létszámban vannak jelen a stadionban.
1.A hazai csapat kezdte a meccset!
-4.Érkeznek a csapatok, hamarosan kezdődik a meccs!
-15.
-25.

-30.Pátkai Máté a válogatottból nem száz százalékos állapotban érkezett vissza, fizikóterápiás és rehabilitációs kezeléseken vett részt, ezért nincs a mai mérkőzéskeretben - tudtuk meg dr. Kovács Tibor csapatorvostól.
-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-45.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovácsik - Nego, Juhász, Musliu, Hangya - Hadzic, Huszti, Elek - Kovács, Hodzic, Petrjak
-55.

-60.Üdvözöljük szurkolóinkat az Új Hidegkuti Nándor Stadionból, ahol 17-kor kezdődik a Bp. Honvéd - Vidi bajnoki.

Marko Nikolics:

"Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, egy nehéz mérkőzésen nagyon értékes három pontot szereztünk! A Honvédnak is gratulálok, mert nagy energiákat mozgósítottak a pályán. A szurkolóinkat sem szabad elfelejteni, hiszen sokan eljöttek Budapestre, köszönjük nekik is, a csapatnak sokat jelent, hogy ilyen nagy számban biztatják őket. Az első félidőben az elvártnál gyengébb teljesítményt nyújtottunk, látszott, hogy azért sok játékosunk hiányzott az elmúlt hetekben az edzésmunkából a válogatott kötelezettségek miatt. A pálya talajáról esett szó a mérkőzés előtt a tv-interjúban, nem tudom mi történt vele, de nem volt túl jó állapotban – ez persze mindkét csapatnak egyformán rossz volt. Talán nekünk sikerült ehhez rosszabbul alkalmazkodnunk, mert az első félidőben 5-10 eladott labdánk volt a pálya középső részén, technikai hibák miatt is. Kifejezetten utálom az ilyen könnyű eladott labdákat, ezeket úgy tekintem, hogy ajándékokat adunk az ellenfeleinknek. A második félidő már jobban hasonlított arra, amit játszani szeretnénk, de a Honvéd is feljavult. Mindkét oldalon voltak lehetőségek, egálos meccset láthattak a szurkolók, de egy briliáns jobboldali támadással eldöntöttük a három pont sorsát. Az is nagyon fontos volt számomra, hogy sikerüljön kapott gól nélkül lehozni a mérkőzést. A meccs utolsó öt perce viszont nem tetszett, nem így kellene profi módon befejezni a találkozót a vezetés birtokában, beszorultunk hátra a tizenhatoson belülre. Kapkodtunk, nagyon akartuk a második gólt, ez benne is volt a levegőben, de ehhez türelmesebben kellett volna játszanunk és tartani kellett volna a labdát. De ezzel együtt is tényleg csak gratulálni tudok a csapatnak a győzelemhez és a sorozatban hat bajnoki győzelemhez."

Giuseppe Sannino:

"Akik látták a mérkőzést, tisztában vannak vele, milyen teljesítményt nyújtott ma csapatom. Büszke vagyok rájuk, de a labdarúgást eredményekben mérik. Az mindenképpen elmondható, hogy nem látszott a tabellát vezető együttes fölénye. Ez okot ad a büszkeségre. A sok sérült ellenére töretlenül fejlődünk és bizonyítjuk, hogy helyünk van a bajnokságban. Akik ma pályára léptek, mindent beleadtak, véleményem szerint ez volt a pontvadászatban az eddigi legjobb meccsünk. Ez jól példázza, hogy a Honvéd egyik legnagyobb erőssége a kitartás, függetlenül attól, hány hiányzónk van. Sokszor az dönt el egy-egy mérkőzést, hogy a kapufáról merre pattan ki egy labda. Ma kifelé jött, de a következő hetekben igyekszünk változtatni ezen és feljebb kúszni a tabellán."

2019. Szeptember 14. 19:15  -  Szerző: Guber Péter  -
Továbbra is száz százalékos a Vidi

Hodzic a hajrában talált be, újfent begyűjtöttük a három pontot a Honvéd ellen.

Együttesünk az OTP Bank Liga 6. fordulójában a Budapest Honvéd FC vendége volt az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. A kispestiek ellen az elmúlt időszakban szép eredményeket értünk el, az elmúlt 6 találkozót egyaránt megnyertük - mint ahogy a pontvadászat első 5 mérkőzését is, így érkeztünk az összecsapásra.

Marko Nikolics kezdőcsapatába ezúttal bekerült Kovács István és Anel Hadzic, de ott volt a debütálásán gólt szerző, majd az InStatnál forduló játékosa-címet szerző Visar Musliu is. Sérülése miatt kihagyta viszont a meccset Vinícius Paulo és Fiola Attila. Az MTK stadionjának vendégszektora teljesen megtelt a kezdésre.

A Honvéd részéről nem volt hadra fogható Ikenne-King, Lanzafame, Gazdag, Niba, Mezghrani, N'Gog és a kapus Levkovich - utóbbit a néhány héttel ezelőtt éppen klubunktól igazolt Tujvel helyettesítette, de leült már a kispadra (és később szerepet kapott) a két nappal a meccs előtt igazolt 34 éves középpáyás, Vadócz Krisztián is.

A 11. percben adódott az első lehetőség. Banó-Szabó 18 méteres lövését Kovácsik ütötte előbb a levegőbe, majd a lehulló labdát magához is ölelte. Három perccel később Petrjak húzott befelé és lőtt 25 méterről, Tujvelnek nem okozott gondot a hárítás.

A 17. percben Nego és Kovács kényszerítőzött a Honvéd bal oldalán, átvertek 3 védőt, majd jobbhátvédünk eltolta volna Lovric mellett is, ám a bekk elé állt és faultolta, amiért sárgát kapott. A szabadrúgást Huszti 21 méterről csavarta rá, Tujvel mentett.

Hosszabb ideig nem igazán forogtak veszélyben a kapuk, majd a 31. percben Petrjak 23 méteres lövése zúgott el a léc fölött. Nem sokkal később egy szögletet elfejeltünk ugyan, de a labda Banó-Szabó elé került, aki ballal lőtt. Kovácsik védett, majd Hodzic rúgta rá Moutarira, felszabadítva a kapu elől. A 36. perc elején Nagy Gergő elé pattant egy labda, aki kapásból lőtt, a bomba kifelé csavarodott és elkerülte a kaput.

A félidőben az állás már nem változott, 0-0-val vonultak szünetre a felek. A második játékrészre ugyanaz a 22 labdarúgó futott ki, mint aki az első végén bement.

Az 55. percben Hodzic verte meg a másodpercekkel korábban beálló Vadóczot, majd a helyéről kiugratta Petrjakot, aki bal oldalról tüzelt, Tujvel kiütötte. A 61. minutumban Hadzic helyére beállt Futács. A 64. percben Nego lőtte be középre, a hosszún Hodzic érkezett és fölé lőtt. Három perccel később Ben-Hatira lövése pattant meg, de Kovácsik leért rá és védett.

Sokáig nem alakult ki komoly helyzet a mérkőzésen, de a feszültség érezhetően egyre nőtt, Kassai Viktor többször is felmutatta a sárga lapot. A 82. percben a Kovács helyére 10 perccel korábban beállt Milanov tört be egy kényszerítő után jobb oldalt, laposan középre adott. Futács átlépte, Hodzic pedig berobbant és azonnal lőtt, a labda Tujvelt is érintve került a kapuba (0-1).

A hajrára Hodzicot Nikolov váltotta, majd a 92. percben egy szögletet követően Kukoc szögletét követően Batik lőtt a jobb kapufára. A ráadás utolsó percében ismét a hátvéd, Batik fejese hullott a kapu bal oldala felé, Kovácsik nyújtózkodott és hatalmas vetődéssel kitolta. Újabb helyzet már nem adódott, elhoztuk a három pontot a Honvédtól - zsinórban hetedszer!