83.Bolla helyére Dárdai, Houri helyére pedig Bourard állt be.
78.GÓÓÓÓÓÓL!

Alef adott parádés labdát Negonak, aki egyedül vezethette azt kapura, majd 12 méterről a jobb kapufára lőtta a játékszert, amely onnan a kapuba pattant.
75.

71.Pinto helyére Alef, Nikolics helyére Zivzivadze állt be.
69.Nagy nap ez a mai a Nikolics-családnak, hiszen Niko a 100. vidis bajnoki gólját szerezte, míg testvére, Vukan Nikolics két gólt szerzett a mai Ménfőcsanak - Nagyatád NB III-as bajnokin, ezzel 2-1-re nyert idegenben a Nagyatád.
67.Favorov helyére Papp, Futács helyére Tajti állt be.
65.

64.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!

NIKOLICS
magabiztosan értékesítette a 11-est, ez volt támadónk 100. vidis NB I-es találata!
63.Tanasin rántotta le Petrjakot a 16-oson belül, 11-es és második sárga lap!
59.Funsho helyére Petrjak állt be.
56.Tanasin kapott sárgát.
53.Bobál lövése Stopirában elakadt, így könnyű csemegeként ölelte magához Kovács az elé csorgó labdát.
51.Funsho kapott sárgát.
46.Csere nélkül folytatódik a meccs.
45.Vége az első félidőnek.
42.Nikolics reklamálásért kapott sárgát.
40.Szélről érkező beadást Koszta az ötösről fejelte kapu fölé.
38.Sankovic kapott sárgát.
37.Futács lövése Stopiráról vágódott szögletre.
34.Nego beadását Nikolics csúsztatta meg az ötösön belül, de a fejes nem talált kaput.
30.

29.Bolla adott remek labdát Negonak, aki mellre vette azt, majd kapura fordult és 6 méterről alig lőtt kapu fölé.
27.Bolla 22 méteres, veszélyes lövése Bediről pattant centikkel kapu mellé.
24.Hangya beadását Nikolics fejelte 10 méterről alig kapu mellé. Nagyon közel járt Niko a 100. NB I-es vidis góljához.
20.

18.Favorov szögletét követően Kovács húzta le a labdát magabiztosan a levegőből.
14.Nego lépte át a labdát, ami így tökéletes lett Hourinak, a két francia származású játékos szép összjátékát követően végül Nego lőtt kapu mellé 12 méterről.
13.Egyelőre helyzetet még egyik oldalon sem láthattunk, a labdát mi birtokoljuk többet.
8.Funsho fél percen belül kétszer adhatott be a bal szélről, azonban egyik beadás sem volt pontos.
4.Bolla beadását követően Funsho került volna nagy helyzetbe, de Tanasin nagyot mentett az utolsó pillanatban.
2.Koszta szép csel után passzolt középre, a berobbanó Futács elől Rus tisztázott.
1.Mi kezdtük a meccset!
-2.Érkeznek a csapatok, a ZTE kékben, mi pedig fehérben futballozunk ma délután.
-11.

-22.
-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-40.

-45.Ma délelőtt a Vidi II is elkezdte a tavaszi szezont az NB III-ban, a rajt nem sikerült túl jól, második csapatunk hazai pályán 4-1-re kikapott a Balatonfüred együttesétől.
-50.Íme a mai kezdőnk: Kovács - Bolla, Rus, Stopira, Fiola, Hangya - Pinto, Houri - Nego, Nikolics, Funsho
-60.Üdvözöljük szurkolóinkat a ZTE Arénából, ahol 17-kor kezdődik a ZTE - Vidi bajnoki mérkőzés.

Szalai Tamás:

"Úgy érzem, hogy a mérkőzés egészét sikerült dominálnunk. Az első félidőben ugyan nem volt túl sok helyzetünk, ennek az volt az oka, hogy nem járatta annyit a csapat a labdát, amennyit szerettem volna, valamint kevés volt a mélységi futásokból is. A büntető után viszont nem volt kérdés, hogy melyik csapat nyeri meg a mérkőzést. Sok helyzetet alakítottunk ki és végre ültek azok a játékok, amelyeket az edzéseken gyakoroltunk. Ugyanolyan hozzáállást, küzdőszellemet láttam, mint a Ferencváros ellen. Ezt az utat kell követnünk, még többet kell melózni az edzéseken, akkor nem lehet gondunk a jövőben.”

Boér Gábor:

"Nehéz helyzetben voltunk már a mérkőzés elején, de ez a hiányzók miatt hirtelen született összeállítás is jól megoldotta a védekezést hatvan percig. Mezőnyfölényben játszott a Vidi, tudatosan átadtuk a területet, de nagy lehetőségeik nem voltak a vendégeknek. Azonban a szezon során már sokadszor csináltunk egy kapitális hibát. Ember- és gólhátrányban már nem volt kérdés a három pont sorsa, a Vidi játszotta, amit kell, gratulálok nekik a győzelemhez.”

2021. Február 28. 19:30  -  Szerző: molfehervarfc.hu  -
Győzelem Zalaegerszegen, Nikolics elérte 100. bajnoki gólját a Vidiben

Büntetőből szerzett vezetést csapatkapitányunk a 64. percben, Nego duplázta meg az előnyt, 2-0-ra nyertünk.

Az OTP Bank Liga 23. fordulójában, vagyis a harmadik kör első játéknapján a ZTE FC otthonában léptünk pályára. A hazaiak - hozzánk hasonlóan - biztosították helyüket a MOL Magyar Kupa legjobb nyolc csapata között hétközben, míg a legutóbbi bajnoki fordulóban 3-0-ra verték az Újpestet, nem várták tehát rossz formában az összecsapást Boér Gábor tanítványai.

Szalai Tamás megbízott edző a következő tizenegynek szavazott bizalmat Egerszegen: Kovács D. - Bolla, Rus, Stopira, Fiola, Hangya - Rúben Pinto, Houri - Nego, Nikolics, Funsho.

Az első 10 perc nem hozott nagy helyzetet, az első komolyabb lehetőséget a 14. percben jegyezhettük fel, Nego átlépett egy labdát, amivel így Houri indíthatott támadást, Nego követte az akciót a szélen, vissza is kapta a játékszert, majd 10 méterről, jobbal kapu mellé lőtt. 10 minutummal később Hangya adott középre balról, Nikolics centikkel fejelt a bal alsó mellé 9 méterről. A 27. percben Bolla eresztett meg egy lövést távolról, Bedi hozzáért, így a bal felső helyett az oldalhálót találta el védőnk. Az első félóra végén Bolla adott remek labdát Negonak, aki mellre vette azt, majd kapura fordult és 6 méterről alig lőtt kapu fölé.

A 34. percben megint Bollától indult az akció, üres területre emelte be a labdát Negonak, aki az alapvonalról középre adott, az érkező Nikolics csúsztatása azonban nem volt pontos. Három perccel később Futács próbálkozása vágódott szögletre Stopiráról. Az első játékrész utolsó említésre méltó momentuma egy hazai helyzet volt, Koszta fejelt fölé az ötösről, gól nem született, 0-0-val mentek pihenni a csapatok.

A második játékrész első negyedórájában kissé meddő Vidi-mezőnyfölényt láthattunk, aztán a 63. percben Tanasin szabálytalankodott Petrjakkal szemben a tizenhatoson belül, Iványi büntetőt ítélt, Tanasint kiállította, Nikolics pedig könyörtelenül kihasználta a lehetőséget (0-1). Ez volt támadónk 100. vidis bajnoki gólja!

A vezetés után a ZTE megpróbált visszajönni a meccsbe, ez azonban nem sikerült a kék-fehéreknek, sőt a 78. percben, Nego révén megdupláztuk az előnyünket: Alef adott remek labdát Negonak, aki egyedül vezethette azt kapura, majd 12 méterről a jobb kapufára lőtte a játékszert, amely onnan a kapuba pattant (0-2).

A 84. percben Bourard lövését, a 90. percben Stopira próbálkozását védte Gyurján, újabb gól már nem született, 2-0-ra nyertünk Zalaegerszegen. Legközelebb szerdán lépünk pályára, az OTP Bank Liga 24. fordulójában a Paks csapatát fogadjuk a MOL Aréna Sóstóban.