90 +1.3 perc a ráadás.
90.Fiola mentett nagyot a kapunk előtt.
89.Hangya ívelt kapu elé egy szabadrúgást, senkinek nem volt jó, kirúgás.
87.Lucas megy le, Zlicic jön be.
86.Hangya szögletét vágta ki Lucas, majd 10 másodperccel később Funsho lőtt mellé.
83.Bollát Szabó váltja.
82.Stopira kap sárgát reklamálás miatt.
79.Lucas adott volna középre, de lesre futott.
75.Navratil és Kovácsréti jönnek be, Bumba és Sassa mennek le a Kisvárdánál.
73.Zivzivadze helyett Nikolics, Houri helyett Kovács a pályán.
73.Egy ollózás után Bumba lőtt közelről, Rockov hatalmas bravúrt mutatott be!
70.A cserék után átvettük a meccs irányítását, a Kisvárda teljesen visszaállt.
66.Lucas szabadrúgása szállt fölé 30 méterről.
64.
62.Petrjak és Pinto le, Nego és Hangya be.
62.Alef lőtt 28 méterről fölé.
61.Houri ívelt kapu elé, kifejelték a hazaiak a labdát.
60.Hej rúgta fel Petrjakot, sárga lap.
58.Újra vezet a Kisvárda. Viana emelt a kilépő Sassa elé, aki 15 méterről a kapunkba lőtt.
57.Fiola tette haza a labdát, Rockov Vianát találta el, könnyen baj lehetett volna a mozdulatból.
56.Lucas ívelt középre jobbról, Viana fejelt 9 méterről, Rockov védett.
55.
52.Viana ment el egy csellel Rus mellett, élesen belőtte a labdát, Rockov volt magabiztos.
49.Rockov húzta le a harmadik várdai szögletet.
48.Veszélyesen csapódott a kapu elé egy szabadrúgás, Stopira fejelte ki a labdát.
47.Pinto szép labdaátvétel után jobbról középre adott, Zivzivadze előtt elment a labda.
46.Elkezdődött a második félidő.
45 +2.A helyszínen fagypont alá esett a hőmérséklet, -1 fokot mutatnak a hőmérők.
45 +1.Vége a félidőnek.
45.Egy perc a ráadás.
44.Houri ívelt kapu elé egy szabadrúgást, Dombó húzta le a labdát.
42.Viana sarokkal tette középre a labdát, Rockov kaparintotta meg.
40.Fiola passza után Funsho került helyzetbe, lövését Dombó fogta.
39.Dombó hibázott, majd szerelte Zivzivadzét és javította hibáját.
38.A második Kisvárda-szöglet után Rus mentett.
36.Rus csapott oda Vianának, sárga lap.
35.Petrjak kapott nagy labdát, de az asszisztens lest jelzett.
34.Viana centerezett balról, Sassa mellé pörgetett 3 méterről.
32.Rockov jött ki remekül egy jobb oldali beadásra!
30.A megsérült Ene helyett Melnyik a pályán a hazaiaknál.
29.
28.GÓÓÓÓÓÓL! Houri szabadrúgása után Alef csúsztatott, Fiola pedig 6 méterről a hálóba bólintott! Ez volt Fiola Attila első bajnoki gólja a Vidiben!
26.Leoni szabálytalan Petrjakkal, ez is sárga.
25.Fiola mellett esett el Sassa, sárga lap.
22.Vezetnek a hazaiak. Hej beadása után Stopiráról egy Kisvárda-játékos elé került a labda, ő Simovichoz passzolt, aki 5 méterről nem hibázott.
20.Sassa rúgta fel Hourit, sárga lap.
19.
18.Az első hazai szöglet veszélytelen volt.
17.Sassa lépett ki, jobbal lőtt 13 méterről, Rockov védett óriásit!
14.Viana került helyzetbe, 12 méterről, ballal a bal alsó mellé lőtt!
12.Stopira próbálkozott 30 méterről, mellé szállt a labda.
11.Houri szöglete után Alef csúsztatott, Stopira közelről fejelt, Dombó hatalmasat védett!
10.Houri ívelt kapu elé egy szabadrúgást jobbról, miután Petrjakot fellökték, Viana majdnem a saját kapujába csúsztatott.
7.Alef próbálta indítani a felfutó Fiolát, rövid volt a labda.
5.Lucas szabálytalan, sárga lap.
3.A szöglet után, ha nehezen is, felszabadítottak a hazaiak.
2.Houri szabadrúgását fejelték ki, szöglet.
1.Elkezdődött a meccs!
-3.Érkeznek a csapatok.
-10.Tiszta fehérben játszunk a mai mérkőzésen.
-15.A csapatok befejezték a melegítést, hamarosan kezdődik a találkozó!
-25.
-30.A Kisvárda hétvégén 0-0-t játszott a Mezőkövesddel hazai pályán. Ez volt a Supka-csapat 6. döntetlenje a szezonban.
-40.A csapatok elkezdték a bemelegítést.
-45.Mai ellenfelünk a tabella 6. helyéről várja a mérkőzést. Legutóbb decemberben, a karácsony előtti utolsó fordulóban találkoztunk, 3-0-ra nyertünk a MOL Aréna Sóstóban.
-55.A mai kezdőnk: Rockov - Bolla, Rus, Stopira, Fiola - Alef, Pinto - Petrjak, Houri, Funsho - Zivzivadze.
-65.Köszöntjük szurkolóinkat Kisvárdáról! 17.45-től pótoljuk az 5. fordulóban elmaradt Kisvárda - Vidi bajnokit.

Márton Gábor:

"Nem játszottunk jól, kevés volt a mozgás, lassú volt a játék, keveset vállalkoztunk, gyakorlatilag alig alakítottunk ki helyzetet, így nem lehet mérkőzést nyerni. 2-1 lett a vége, sajnos nem ide, a Kisvárdát megilleti a gratuláció. Ezen a mérkőzésen négyvédős felállásban játszottunk, úgy ítéltük meg, hogy ez lesz a megfelelő, de nem feltétlenül ezekben a rendszerekben kell keresnünk hibát vagy a megoldást. Hogyha a játékosok megfelelő teljesítményt tudnak nyújtani egy-egy rendszerben, és jól alakul a mérkőzés, akkor képesek vagyunk nyerni bármilyen felállásban. Ha nem játszunk jól, és nem támadunk eleget, akkor teljesen mindegy, hogy milyen felállásban játszunk. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz a mai, nem védekeztünk jól, ahogy mondtam, nem támadtunk elég hatékonyan, ennek csak ez lehetett a vége."

Supka Attila:

"Nyeretlenségi sorozaton vagyunk túl. Eddig is minden mérkőzésen masszívan védekeztünk, részben meg tudtuk oldani a feladatunkat, kevés gólt kaptunk, ez a mai mérkőzésen is így volt. Leszámítva azt az egy gólt, amit kaptunk, csak egy-két lehetősége volt a MOL Fehérvárnak. Ma mindent megtettünk azért, hogy a három pontot itthon tartsuk, a játékosok azt csinálták, amit előzetesen kértünk tőlük. Nagyon lelkesen játszott mindenki, úgy gondolom, hogy játékban is felülmúltuk az ellenfelünket. A második félidőben többet bírtokoltuk a labdát, a 2-1-es vezetés után volt még néhány olyan kontránk, amelyből pontosabb játék esetén gólokat lehetett volna szerezni. Hosszú még a bajnokság, továbbra is szeretnénk pontokat gyűjtögetni, a célunk az, hogy minél messzebb kerüljünk a kiesőzónától, ezt pedig csak nyugodt játékkal lehet elérni. Örülök neki, hogy sikerült megnyernünk a mai mérkőzést."

2021. Január 27. 20:00  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
Egygólos vereség a Kisvárda otthonában

Fiola Attila megszerezte ugyan első vidis bajnoki gólját, csapatunk azonban nem tudott pontokkal távozni Kisvárdáról.

Csapatunk szerda este a Kisvárda otthonában lépett pályára, az OTP Bank Liga NB I 5. fordulójából elhalasztott mérkőzést pótolták be a felek. Márton Gábor vezetőedző ezúttal a Rockov - Bolla, Rus, Stopira, Fiola - Alef, Pinto - Petrjak, Houri, Funsho - Zivzivadze tizenegynek szavazott bizalmat.

Az első lehetőséget a 10. percben jegyezhettük fel, ekkor Houri ívelt kapu elé egy szabadrúgást jobbról, miután Petrjakot fellökték, Viana majdnem a saját kapujába csúsztatott. A sarokrúgást követően a labda Stopira elé került, aki közelről fejelhetett kapura, Dombó óriásit védett. A túloldalon Viana került helyzetbe, 12 méterről, ballal a bal alsó mellé lőtt! A 17. percben Sassa lépett ki, jobbal lőtt 13 méterről, Rockov védett hatalmasat!

A 22. percben megszerezte a vezetést a Kisvárda. Hej beadása után Stopiráról Sassa elé került a labda, ő Simovichoz passzolt, aki 5 méterről nem hibázott (1-0).

Hat percen belül sikerült egyenlítenünk, Houri szabadrúgása után Alef csúsztatott, Fiola pedig 6 méterről a hálóba bólintott (1-1)! Ez volt Fiola Attila első bajnoki gólja a Vidiben!

A 34. percben újabb helyzetet alakítottak ki a hazaiak, Viana centerezett balról, Sassa pedig mellé pörgetett 3 méterről. Ez volt a játékrész utolsó komolyabb helyzete.

A második félidő hazai lehetőséggel kezdődött, a 48. percben veszélyesen csapódott a kapu elé egy szabadrúgás, Stopira fejelte ki a labdát. Négy perccel később Viana ment el egy csellel Rus mellett, élesen belőtte a labdát, Rockov azonban magabiztosan szerezte meg a játékszert. Az 56. percben Lucas ívelt középre jobbról, Viana fejelt 9 méterről, Rockov védett. Az 58. percben megint előnybe került a Kisvárda, Viana emelt a kilépő Sassa elé, aki 15 méterről a kapunkba lőtt (2-1).

A 62. percben Alef lőtt 28 méterről kapu fölé, majd a 73. percben Sassa passzát követően Viana próbálta a labdát kapura ollózni Rus szorításában, az azonban a hosszú érkező Bumba elé pattant, aki közelről kapura lőtt, Rockov önfeláldozóan vetődött a labda útjába és óriásit védett. Négy perccel a vége előtt Funsho 22 méteres lövése kapu mellé ment.

A 90. percben Fiolának kellett mentenie a kapunk torkából, majd a 3 perces hosszabbítás legvégén Nego lőtt éles szögből alig a jobb felső mellé, így a vége maradt a 2-1.

Csapatunk legközelebb szombaton a Bp. Honvéd együttesét látja vendégül a MOL Aréna Sóstóban.