Újpesti szögletet követően Heris az ötösről fejelt a kapunkba.
76.Hodzic helyére Nikolov állt be.
73.

72.GÓÓÓÓÓÓL!

Az imént pályára lépő Nikolics fejelt Houri szöglete után közelről az újpesti kapuba!
68.Simon helyére Bacsa, Perosevic helyére Zsótér, Elek helyére Nikolics, Petrjak helyére Funsho állt be.
64.GÓL!

Nwobodo
lőtt órási gólt 24 méterről, Kovácsiknak esélye sem volt, a labda nagy erővel, mértani pontossággal zúgott a jobb felsőbe.
62.Houri-Nego összjáték után Houri adott középre, Pátkai nagy helyzetben fejelhetett kapura, de nem volt elég erő a fejesben, könnyedén hárított Banai.
60.

55.Mezőnyjátékkal telnek a percek.
49.Szakály helyére Onovo állt be.
46.Csere nélkül folytatódik a meccs.
45 +2.Vége az első félidőnek.
44.Juhász Roland a kispadon kapott sárgát.
42.

41.GÓÓÓÓL!

Gyorsan elvégeztünk egy szabadrúgást, Petrjak tört be a labdával a 16-oson belülre, majd a középen érkező Hodzicnak adott volna gólpasszt, azonban az újpestiek játékosa, Ristevski megelőzte őt, és a saját kapujába rúgta a labdát - öngól.
37.Perosevic is besárgult.
34.Petrjak lépett ki ziccerben, lövését azonban blokkolta egy visszaérő újpesti védő.
29.Pauljevic kapott sárgát.
28.

23.Ivószünet!
20.Elek és Petrjak nem értették most meg egymást, Elek lyukpasszal indította volna ukrán szélsőnket, aki azonban nem mozdult rá a labdára.
15.Petrjak cselezett befelé, ám a 16-os sarkánál megálljt parancsoltak neki a szigorú újpesti védők!
12.

11.KAPUFA!

Houri tekert 23 méterről egy szabadrúgást nagyszerűen kapura, a labda a jobb kapufán csattant.
8.Újpesti szögletet követően Simon elé került a labda, aki 22 méterről kapura lőtt, könnyű csemege volt azonban a nem túl erős löket Kovácsiknak.
5.Az első 5 perc komolyabb esemény nélkül telt el.
1.Mi kezdtük a meccset.
-2.Érkeznek a csapatok, a mieink piros-kékben, az újpestiek pedig lila-fehérben.
-20.

-30.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-45.

-50.A mai kezdőnk: Kovácsik - Fiola, Rus, Stopira, Hangya - Pátkai, Elek - Nego, Houri, Petrjak - Hodzic.
-60.Köszöntjük szurkolóinkat a MOL Aréna Sóstóból! 21.05-kor kezdődik a Vidi - Újpest bajnoki mérkőzés.
2020. Június 14. 23:25  -  Szerző: molfehervarfc.hu  -
Kétszer is vezettünk, de döntetlen lett az Újpest elleni bajnoki

Ristevski öngóljával 1-0 volt a félidő, a második játékrészben Nwobodo egyenlített, majd Nikolics újra előnyhöz juttatott bennünket, végül Heris fejese jelentette a döntetlent.

Az OTP Bank Liga 29. fordulójában az Újpest FC-t fogadtuk a MOL Aréna Sóstóban. Joan Carrillo ezúttal a Kovácsik - Fiola, Rus, Stopira, Hangya - Pátkai, Elek - Nego, Houri, Petrjak - Hodzic tizenegynek szavazott bizalmat.

A mérkőzés első 10 percében egy Simon lövést jegyezhettünk fel, ami könnyű zsákmány volt Kovácsiknak, a 11. percben pedig Houri találta el a kapufát 23 méterről, szabadrúgásból.

Nagy küzdelem zajlott a pályán, de a kapuk nem igazán forogtak veszélyben. A 19. percben Novothny maradt le kevéssel Simon beadásáról, a 29. percben Pátkai labdaszerzése után Nego került helyzetbe, de beérték a védők. A 34. percben Petrjak lépett ki ziccerben, azonban lövését blokkolta egy újpesti védő. A félidő vége előtt Houri gyorsan elvégzett jobbról egy szabadrúgást, Petrjak tört be a labdával a 16-oson belülre, majd a középen érkező Hodzicnak adott volna gólpasszt, azonban a vendégek játékosa, Kire Ristevski megelőzte őt, és a saját kapujába rúgta a labdát - öngól (1-0).

Szünetre egygólos előnnyel mehettünk.

A második játékrész hasonlóan folytatódott az elsőhöz, tehát hajtottak a csapatok, de az első nagy helyzetig a 62. percben kellett várni, ekkor Houri-Nego összjáték után Houri adott középre, Pátkai nagy helyzetben fejelhetett kapura, de nem volt elég erő a fejesben, hárított Banai. Két perccel később egyenlítettek a lila-fehérek: Nwobodo lőtt órási gólt 24 méterről, Kovácsiknak nem volt esélye, a labda nagy erővel vágódott a jobb felsőbe (1-1).

Nem vártunk sokat a válasszal, a pár perccel korábban pályára lépő Nikolics fejelt közelről a hálóba Houri szöglete és Stopira csúsztatása után (2-1).

10 perccel később újra egyenlített az Újpest, egy szögletet követően Heris csúsztatott a kapunkba (2-2).

Nem sokkal később Zsótér kapura csavart egy szögletet, Kovácsik lábbal védett. A hátralévő 10 percben nem esett több találat, megosztoztak a csapatok a pontokon. Legközelebb szerda este játszunk bajnoki mérkőzést, a DVSC-t fogadjuk a MOL Aréna Sóstóban.