38.Egy kapu elé ívelt szabadrúgást követően Hidi lőtt közelről kapu fölé.

Szép játék végén Urblík tekert 17 méterről a kapunkba.
27.Urblík lőtt 24 méterről kapu fölé.
26.Houri beadását Csongvai fejelte 11 méterről alig kapu fölé.
24.Litauszki helyére Hidi állt be.
22.Csongvai szabadrúgását követően a labda a sorfalról Flores elé pattant, középpályásunk azonban 24 méterről kapu fölé bombázott.
19.Houri oldalszabadrúgását magabiztosan fejelték ki az ötösön belülről a Vasas védői.
15.GÓÓÓÓL!

Schön
elé került kissé szerencsés körülmények között a labda, az egyik vendég védőé volt az assziszt, szélsőnk pedig nem habozott, és higgadtan a kapuba helyezett 7 méterről.
14.Baráth veszélyes fejesét Heister blokkolta a 16-osunkon belül.
13.A Vasas játékosa rövid ápolás után már ismét a pályán.
12.Holendert kell ápolni.
11.Nego előre ívelt labdájára Uram robbant ki a kapujából és az ötösön meg is szerezte a játékszert a vendégek kapusa.
8.Ígéretes Vidi-kontra bontakozott ki, de az utolsó passz pontatlan volt, oda a lehetőség.
6.Baráth mentett szögletre Heister elől.
3.Csongvai beadását Litauszki fejelte ki az ötösön belülről.
1.A Vasas kezdte a meccset!
0.Az ünnepélyes kezdőrúgást Székely Bálint végzi el, aki 50. születésnapjára kapta ajándékba ezt a lehetőséget. Bálint egyébként a VBKE öregfiúk csapatának igazolt labdarúgója.
-1.Juhász Roland köszöntötte Nego Loicot, aki a legutóbbi, ZTE elleni bajnokin játszotta 250. NB I-es meccsét.
-2.Érkeznek a csapatok, hamarosan kezdődik a meccs.
-10.

-30.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-40.
-45.Dárdai Palkó kisebb izomsérülés miatt, Hangya Szilveszter kisebb térdsérülés miatt, Szabó Levente vírusfertőzés miatt nincs a mai keretben, míg Nikola Serafimov kisebb izomsérüléséből felépülve még nem került be a meccskeretbe.
-50.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovács - Nego, Fiola, Larsen, Heister - Csongvai, Flores - Katona, Houri, Schön - Kodro
-65.Üdvözlünk mindenkit a MOL Aréna Sóstóból, ahol 20:15-kor kezdődik csapatunk Vasas FC elleni bajnoki mérkőzése. Hajrá, Vidi!
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
  • Szakmai stábok

Huszti Szabolcs:

“Nem mondok újat azzal, hogy nagyon fontos győzelmet arattunk. Abszolút kontroll alatt tartottuk a mérkőzést, a labdabirtoklás 60-40% volt a javunkra. Az ellenfélnek az első 35 percben csak egy kaput eltaláló lövése volt, utána volt egy tíz perc, amikor lőttek egy gólt, ami után ugyanazt a görcsösséget éreztem, amit a korábbi mérkőzéseken. A csapat mentális erejét mutatja, hogy a második félidőben is jól játszottunk, ha nem is voltak hatalmas helyzeteink, de kontrolláltuk a meccset és a mi akaratunk érvényesült és sok jó teljesítményt láttam a pályán. A srácok küzdöttek egymásért, jó mentalitással léptek pályára, abszolút megérdemeltnek érzem a győzelmünket. Azt gondolom, ha más passzban vagyunk, több góllal is megnyertük volna ezt a mérkőzést. Nagyon fontos volt, hogy egy ilyen nehéz időszakban tudtunk nyerni, önbizalomépítő győzelem is volt a mai, remélem, erre tudunk majd építeni a folytatásban is.”

Kondás Elemér:

“Szomorú vagyok, szerintem nem érdemeltünk vereséget, de az tény, hogy nem kezdtük jól a mérkőzést. Cserélnünk is kellett, mert Houri és Katona is jól léptek vissza labdákért, ezekre az egyik középhátvédünknek ki kellett volna váltania, de ez nem történt meg, ezért jött be Hidi a középpályára. Ezt követően jobban működött a játék és sikerült is kiegyenlítenünk. A második félidőre néhány ember elfáradt, próbáltunk frissíteni, de ez nem igazán sikerült. Idegenben egy gólokkal nem lehet, vagyis nagyon nehéz meccset nyerni, jobban kell kihasználnunk a lehetőségeket, amelyek adódnak. A másik oldalon Kodro például türelmesen kivárt addig, amíg jó ütemben tudta ellőni a labdát, Uram nem látott semmit abból a lövésből, ami utat is talált a sarokba. Nyomás eddig is volt rajtunk, ezután is lesz, aki profi sportoló, annak ezt el kell viselnie."