Videóbíró asszisztens:
Buzás Balázs
Operátor:
Takács Tamás
90 +3.Vége a meccsnek, Vasas - Vidi 2-0. Szerdán a MOL Magyar Kupában a PAFC ellen lépünk pályára este 20 órakor a MOL Aréna Sóstóban. HAJRÁ, VIDI!
90 +2.Cipf szabálytalankodott Larsennel szemben, sárga lap!
90.3 perc a hosszabbítás.
87.Hidi és Novothny helyére Hidi M és Cipf állt be.
85.Hangya, Houri és Dárdai helyére Heister, Pokorny és Szendrei érkeztek.
83.GÓL!

Egy gyors kontra végén Radó száz százalékos ziccerben lepasszolta a labdát a még jobb helyzetben érkező Ihrig-Farkasnak, aki az üres kapuba passzolta a játékszert.
82.

78.Ihrig-Farkas ezúttal egy hazai szöglet után fejelt közelről kapu fölé.
77.Ihrig-Farkas lövését védte Kovács Dani.
76.Holender helyére Vida állt be.
73.Holender tekerte kapu fölé a szabadrúgást.
72.Nego buktatta Radót 17 méterre a kapunktól, sárga lap!
71.Serafimov buktatta a félpályánál Novothny-t, amiért megkapta a második sárgáját.
69.Makarenko helyére Bumba, Bese helyére pedig Funsho állt be.
68.

64.Hinora és Géresi helyére Ihrig-Farkas és Radó állt be.
60.Ódor taposott rá Makarenko lábára, sárga!
58.Kodro szép passzát követően Dárdai került hatalmas helyzetbe, 13 méterről azonban nem tudta bevenni Jova kapuját, mert a hazaiak hálóőrében elakadt a labda.
56.Makarenko gondolt egy merészet és 25 méterről kapura lőtt, a labda sajnos a hazai kapu fölött hagyta el a játékteret.
54.

52.Holender 15 méteres lövése Hangyában akadt el.
48.Támadólag kezdtük a második játékrészt, a hazai térfélen zajlik a játék.
46.Csere nélkül folytatódik a meccs.
45 +1.Vége az első félidőnek, a játék kiegyenlített volt, de a Vasas gólra váltotta egyik helyzetét, míg nálunk eddig minden kimaradt. Van azonban még 45 perc, csapatunk pedig képes lehet fordítani. Hajrá, Vidi!
45.1 perc a ráadás.
43.Berecz lőtt 25 méterről jócskán kapu mellé.
40.

36.GÓL!

Berecz szerzett labdát a térfelünk közepén, a bal szélen a villámléptű Holendert ugratta ki, aki pontosan adott középre és az üresen érkező Novothny nem hibázott.
34.A korábban a Vasasban is futballozó Hangya Szilveszter nyilatkozott honlapunknak a meccs előtt. Kiemelte, hogy nagyon fontos lenne megszerezni az első idegenbeli győzelmünket. A helyzeteink megvannak, már csak a gól hiányzik. Hajrá, Vidi!
32.Dárdai egy szép csel után beadta a labdát a bal szélről, a középen érkező Kodro csak centikkel maradt le róla.
30.

27.Dárdai 17 méteres lövése Iyinborban akadt el, a kipattanót Houri lőtte 22 méterről jócskán kapu fölé.
24.Bese adott be a jobb szélről, Nego pedig 14 méterről, kapásból kapu fölé lőtt.
23.Géresi cselezgetett a 16-oson belül, de Serafimov résen volt, nem hagyta magát becsapni és megszerezte a labdát.
20.Otigba szabálytalankodott a félpályánál Kodroval sárga lapért cserébe.
19.

18.Nego beadásáról Kodro csak centikkel maradt le az ötösön belül.
16.A túloldalon majdnem öngól, egy szélről érkező beadást lőtt el Ódor Dárdai elől, a labda azonban kaput talált, Jovának bravúrral kellett védenie.
16.KOVÁCS DANI!!!!

Holender közeli ziccerét óriási bravúrral védte kapusunk!
15.Az eddigi legutolsó Vasas - Vidi bajnokit 2018. május 19-én 3-0-ra megnyertük.
13.Hangya remek beadását Nego fejelte 11 méterről kapura, Jova védett.
11.Veszélyes szabadrúgáskombinációt úsztunk meg: Hidi tekert a hosszún érkező Otigba irányába, aki a labdát a kapu elé fejelte, Novothny lemaradt róla, így mi jöhetünk kirúgással.
10.Serafimov rántotta le a meglóduló Géresit, sárga lap!
9.Az első kapu felé tartó lövést a hazai csapattól láthattuk, Géresi tekert 17 méterről fölé.
6.Az első percek helyzet nélkül, kiegyenlített játékkal teltek el.
3.Körülbelül 100 lelkes Vidi-drukker kísérte el Angyalföldre csapatunkat és lelkesen buzdítják a Vidit.
1.Kodro indította útjára a labdát.
-10.A legutóbbi tíz Vasas-Vidi bajnoki a fővárosban kiegyenlített eredményt hozott, három hazai győzelem mellett háromszor mi nyertünk, négyszer pedig döntetlen született.
-15.A mai lesz a két csapat 95. NB I-es bajnokija. A Vidi eddig 33 alkalommal nyert, 29-szer kikapott, 32-szer pedig döntetlen született. A gólkülönbség 137-124 a javunkra.

A Vasas otthonában viszont hatalmas fölénye van az angyalföldi gárdának, az eddigi 46 Vasas-Vidi bajnokiból 23-at megnyertek a hazaiak, 15 döntetlen mellett pedig mindössze 8 alkalommal tudtunk győzni a Fáy utcában.
-20.

-25.
1968. március 2-a piros betűs ünnepnap a Vidi históriás könyvében, ugyanis ezen a napon játszottuk történetünk első élvonalbeli bajnokiját. Első ellenfelünk a korszak egyik legerősebb magyar csapata, a válogatottakkal teletűzdelt Vasas volt, mely kettő és három évvel korábban, 1966-ban és 1965-ben is magyar bajnoki címet nyert.

Természetesen mindenki sima Vasas-győzelmet várt, ahogy az a Népsport 1968. március 2-ai számában is olvasható. "A székesfehérváriaktól csupaszív, lelkes játékot várunk, a Vasastól pedig jó csapatjátékot és biztos győzelmet.

Nem kis meglepetésre a Vidi kezdte jobban a találkozót - melyre 10.000 néző látogatott ki a Fáy utcai stadionba - azonban három hatalmas helyzetünket sem sikerült gólra váltania csatárainknak.  Az első negyedóra után alig tíz perc leforgása alatt eldőlt a bajnoki pontok sorsa, igaz ekkor játszott a Vasas a legjobban. Az új szezon első két gólját a jó formában levő Korsós szerezte: előbb fejjel, aztán lábbal juttatta a labdát a hálóba. A harmadik gólnál is nagy szerep jutott a balszélsőnek. Lövése a kapufáról visszapattant Puskás elé, akinek már nem okozott nehézséget célba találni. A második félidőben Korsós mellett Vidáts és Farkas is eredményes tudott lenni, míg a Vidi-helyzetek rendre kimaradtak. A mérkőzés végén a Vasas-védelem újabb könnyelműsködéséből Csukovics bevette Varga kapuját - megszerezve ezzel a Vidi történetének első NB I-es gólját.

A MOL Aréna Sóstóban található, folyamatosan bővülő Vidi Múzeum egyik legbecsesebb kiállítási tárgya az a fehér színű futballnadrág, amelyet Csukovics László viselt azon a bizonyos Vasas - Vidi bajnoki mérkőzésen, ebben szerezte ugyanis klubunk történetének első NB I-es találatát.

Ha legközelebb a Vidi Múzeumban jársz, mindenképp nézd meg ezt az ereklyét is!
-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-45.Ma ünnepli 39. születésnapját André Alves, Farkas Balázs pedig ma 43 esztendős. 13 évvel ezelőtt éppen az ő góljaikkal nyertünk 4-2-re a Vasas otthonában úgy, hogy a 81. percben még az angyalföldi együttes vezetett 2-1-re. A kezdésig van még idő feleleveníteni ezt a szép Vidi-sikert, a születésnapos egykori játékosainknak pedig ezúttal is boldog születésnapot kívánunk!
-50.A Vasas kezdőjében három olyan játékos is helyet kapott - Berecz, Géresi, Ódor - akik korábban a Vidiben is futballoztak.
-55.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovács - Bese, Serafimov, Larsen, Hangya - Makarenko, Fiola - Nego, Houri, Dárdai - Kodro
-60.

-65.Üdvözlünk benneteket Angyalföldről, ahol 19:30-kor kezdődik csapatunk mai bajnokija.

Michael Boris:

“Győzni szerettünk volna, de az elején nem tudtuk értékesíteni a helyzeteinket, majd a Vasas megszerezte a vezetést , így 1-0-s hátránnyal mentünk szünetre. A második félidőben többet próbálkoztunk beadásokkal, de sajnos ebből sem sikerült gólt szereznünk.  Ezt követően jött a piros lap, a fiúk teljes odaadással játszottak, de ekkor már a döntetlenért küzdöttünk, amikor pedig a második gólt is bekaptuk, lezárult számunkra a mérkőzés.”

Kondás Elemér:

“Gratulálok a srácoknak, ez egy igazi csapatmunka volt. Amikor kellett, küzdöttünk, amikor tudtunk, játszottunk, fegyelmezett volt mindenki, nagyon nagy akarattal játszottunk és amikre készültünk, azokból több dolgot is ki tudtunk vinni a pályára. Nagyon kellett ez a siker, sokat dolgoztunk érte, és ahhoz, hogy a játékosok is higgyenek a munkában, kellenek az eredmények is. Jöttek az ellenfél beadásai jobbról és balról is, de mindet sikerült hatástalanítanunk, koncentráltan és fegyelmezetten zártunk vissza.”