2022. Október 15. 09:00  -  Óházy Bálint   -   vasasfc.hu   -   Fotó: vasasfc.hu
ELLEN-ÉRV
Kondás Elemér: "Mindkét csapatnak nagy szüksége van a győzelemre"

A Vasas vezetőedzője eredményes játékot vár csapatától a szombat esti mérkőzésen.

"A Kisvárda elleni mérkőzés elején gyorsan megváltozott a helyzetünk a kapott gól és a kiállítás után, az első félidőben nem voltam elégedett a csapat játékával. A második félidőben tíz emberrel már voltak olyan momentumok, amelyekre lehet alapozni a továbbiakban. Tudjuk, hogy nem lesz egy egyszerű mérkőzés, és láttuk, hogy a Fehérvár is kikapott a hétfői bajnokiján, egyértelműen mindkét csapatnak nagy szüksége van a győzelemre. Reméljük, hogy ez nekünk fog sikerülni. Minden mérkőzésre próbálunk maximálisan felkészülni, a kisvárdai hét után a kielemzett hibákat próbáltuk kijavítani. A szombati napon egy olyan játékot akarunk játszani, ami eredményes lesz" - nyilatkozta a Vasas vezetőedzője, Kondás Elemér a szombat esti bajnoki előtt.