76.Folytatódik a meccs, de valószínűleg Alef nélkül.
74.Baluta vágta nyakon Alefet, akit ápolni kell.
71.Fiola Musliu helyett a pályán.
69.Tóth védte Houri lövését.
68.Nagy Zsolt Funshót rúgta meg, sárga.
68.Niko majdnem első labdaérintéséből gólt szerzett, nem találta el Géresi beadását az ötösnél.
67.Zivzivadze helyett Nikolics a pályán.
65.Géresi indította remekül Hangyát, aki laposan centerezett, kivágta egy védő a labdát.
64.Knezevic helyén Van Neef folytatja.
64.Funsho lekészített labdáját Alef lőtte fölé 20 méterről.
63.A 63. percben egy szomorú bejegyzést kell közzétennünk: 63 éves korában elhunyt Dr. Papp Tibor, a székesfehérvári Szekfű Gyógyszertár vezetője, aki közel 20 évig volt a Vidi "patikusa". Nyugodjon békében!
62.
61.Bolla remek cselekkel tört be jobbról a tizenhatoson belülre, majd ballal 12 méterről fölé bombázott!
60.Plsek szabálytalan, sárga lap.
59.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Houri remek beindulása után Funshót hozta helyzetbe, aki kisodródott helyzetből, 8 méterről a jobb alsóba lőtt!
57.Petrjak szöglete után Funsho elé került a labda, aki 23 méterről lőtt, Tóth védett megint.
55.Géresi lőtt 22 méterről, Tóth védett szépen.
54.Bolla érkezik Rus helyett, Géresi pedig Nyárit váltja.
51.Hourihoz került a hosszún Funsho beadása, középpályásunk kapura tekert, de fölé ment.
50.Baluta rúgta meg Alefet, sárga lap.
47.Houri szabadrúgását kifejelte egy védő Alef elől, majd a kontra végén Kiss lőtt kapu mellé.
46.Elkezdődött a második félidő.
45 +2.Vége a félidőnek.
45 +1.2 perc a ráadás.
45.Houri szabadrúgása után Alef csúsztatott, egy védőről szögletre vágódott a labda.
44.Nagy Puskás-helyzet! Knezevic lövésébe Musliu vetődött bele, majd Plsek próbálkozását Rockov védte bravúrral.
40.Petrjak beadása volt hosszú az érkezőknek.
39.Nagy beadását szereztük meg a tizenhatosunknál.
37.
35.Houri lőtt egy pattanás után 23 méterről, fölé ment.
31.Nyári szögletét kivágták a védők.
30.Zivzivadze fordult be Funsho passza után, Meissner jól blokkolt.
29.Alef lőtt 27 méterről, Tóth leért a bal alsóba tartó labdára.
28.A vendégek első szögletét Baluta ívelte a kapu elé, Rockov másodszorra fogta a labdát.
26.Houri szabadrúgása után Tóth ütötte a mezőnybe a labdát.
24.Mance tekert kapura 18 méterről, Rockov a helyén volt.
23.A negyedik szögletünk után nem tudtunk veszélyeztetni.
21.Slagveer lövését védte Rockov.
19.Labdát szereztek a térfelünk közepén a vendégek, Knezevic pedig 24 méterről, középről, hatalmas gólt lőtt a jobb felsőbe.
18.Baluta bombázott méterekkel fölé a tizenhatosunk vonaláról.
17.Nagy Zsolt beadását Musliu fejelte ki a kapunk elől.
15.Megy tovább a meccs. Nyári tekerte kapura a harmadik szögletünket, Tóth kiütötte a labdát.
14.Slagveer szemét kell ápolni, megint áll a játék.
12.
11.Knezevic szabadrúgása után Rockov fogta biztosan a labdát.
9.Funsho indítása után Petrjak lapos beadása gyengére sikerült.
8.Nyári két szögletet is rúghatott egymás után, a másodikat követően Alef sarkazott a bal alsó mellé.
7.Eseménytelenül telnek a mérkőzés első percei.
5.Folytatódik a meccs.
4.Nagy Zsolt ápolása miatt áll a játék.
3.Rögtön egy sárgával nyitnak a vendégek, Mance könyökölte le Musliut.
1.Elkezdődött a meccs.
-3.Érkeznek a csapatok.
-10.Piros-kékben lépünk pályára, a vendégek pedig fehérben játszanak majd.
-15.Befejezték a melegítést a csapatok.
-20.A Budafok elleni bajnoki után, ezúttal is Stopira viseli a kapitányi karszalagot.
-25.
-30.A mai lesz a kilencedik Vidi - PAFC csapatunk pályaválasztása mellett, eddig 5-ször nyertünk, 2-szer kikaptunk és 1 döntetlen született.
-35.Megérkeztek a mezőnyjátékosok is.
-45.Mindkét csapat kapusai elkezdték a melegítést.
-50.A mai kezdőnk: Rockov - Rus, Stopira, Musliu - Funsho, Houri, Alef, Nyári, Hangya - Petrjak, Zivzivadze.
-55.Székesfehérváron 3 Celsius-fok van.
-60.Köszöntjük szurkolóinkat a MOL Aréna Sóstóból! 20.15-től a Puskás Akadémia ellen lépünk pályára.
Mérkőzés után

Márton Gábor:

"Az összképet tekintve úgy gondolom, reális eredmény született, bár mindkét csapatnak lehetősége volt arra, hogy a saját javára döntse el ezt a meccset, de szerintem egyik csapat sem volt annyival meggyőzőbb a másiknál, hogy győzelmet érdemeljen. A döntetlent tehát igazságos eredménynek tartom. Három napon belül ez volt a második meccsünk, próbálok ott rotálni, ahol tudok, hiszen a játékosok sem gépek. Az első félidőt nem nagyon tudom hova tenni, hiszen ha csak fizikális oka lett volna a gyengébb teljesítménynek, akkor a második félidőben nem javultunk volna fel ennyire. Az első 45 percben lassan játszottunk, könnyű volt ellenünk védekezni, úgyhogy az a játékrész nem volt jó. Soha nem a szerkezeten múlik az, hogy egy csapat támad vagy nem támad, hanem azon, hogy milyen felfogásban próbál játszani az adott együttes. Persze lehet azt mondani, hogy a második félidőben a szerkezetváltás miatt kerültünk fölénybe, de szerintem ennek inkább az volt az oka, hogy többet vállaltunk és gyorsabban futballoztunk és többször is sikerült megzavarnunk az ellenfelünket. Minden pontvesztés nagyon fájó, még akkor is, ha a korábbi döntetlenjeink peches körülmények közt születtek, hiszen mindegyik meccsen jobban játszottunk, mint az ellenfelünk. Ma nem voltunk jobbak, mint a Puskás Akadémia, de ettől függetlenül a mai pontvesztés is ugyanúgy fáj, mint a korábbiak."

Hornyák Zsolt:

"Példásan küzdött ma a csapatom, megérdemeltük volna a 3 pontot a Vidi otthonában. Nem voltam megelégedve a játékvezetéssel, főleg a párharcok alkalmával hozott más döntést a sporttárs, mint ami szerintem a helyes lett volna. Úgy éreztem, hogy a játékvezetői döntések miatt a csapatom hátrányban van, végül pedig emberhátrányban is fejeztük be a meccset. Küzdöttünk tíz emberrel is a Vidi ellen és egy kis szerencsével győzni tudtunk volna a MOL Aréna Sóstóban. Megvolt a lehetőségünk arra is, hogy kétgólos előnnyel térjünk az öltözőbe a félidőben, azonban az utolsó percben nagyokat védett a fehérvári kapus. Tudatosan arra készültünk, hogy a középpályán szerezzük meg a labdát, és amíg nem állt vissza négy védős formációba a Vidi, addig a letámadásunk is jól működött. Összességében az én csapatom ma este jobb volt, mint a hazai együttes, örömmel láttam, hogy még eberhátrányban is tudtunk dominálni egy olyan erős csapat otthonában, mint amilyen a Vidi. Mindenképp szeretném megköszönni a srácoknak a mai teljesítményüket."

1-1-es döntetlen a Puskás Akadémia ellen

Az első félidőben a vendégek szerezték meg a vezetést, majd a második félidőben Funsho egyenlített.

Rangadóra készülhetett a Vidi kedd este a Puskás Akadémia ellen. A felcsútiak a 15. forduló előtt közvetlenül mögöttünk, a harmadik helyen álltak az OTP Bank Liga tabelláján, igaz, mi egy mérkőzéssel kevesebbet játszottunk ellenfelünknél. Az őszi szezonban egyszer már összecsaptunk a PAFC együttesével, a szeptember 12-én lejátszott mérkőzés csapatunk 3-1-es győzelmével zárult.

Márton Gábor vezetőedző ezúttal a Rockov - Rus, Musliu, Stopira - Funsho, Houri, Alef, Nyári, Hangya - Petrjak, Zivzivadze kezdőcspatot küldte a pályára.

A 8. percben Petrjak szöglete után Alef mutatott be tetszetős mozdulatot, az ötösről sarokkal kapu felé küldött labdája a bal alsó mellett hagyta el a játékteret. Három perccel később szabadrúgáshoz jutottak a vendégek, Knezevic próbálkozását magabiztosan fogta Rockov. Nem sokkal később Nyári Patrik vétette észre magát, bátran tekert kapura egy szögletet, Tóth öklözve szabadított fel. A 19. percben megszerezték a vezetést a vendégek: Knezevic kapott labdát a kaputól huszonöt méterre középen, felnézett, majd védhetetlenül lőtte ki a jobb felső sarkot (0-1).

A 22. percben a vendégek holland légiósa, Slagveer is távolról probálkozott lövéssel, ám Rockov a helyén volt. Nem csitult a PAFC-játékosok lövőkedve, a 24. minutumban Mance veszélyeztetett 18 méterről, ám kapusunk eszén nem tudott túljárni. Két perccel ezután Houri szabadrúgásánál kellett figyelnie Tóthnak, majd nem sokkal később Alef kínálta meg egy távoli, bal alsóba tartó lövéssel a vendégek kapusát, azonban az eredmény nem változott. A 34. perc végén Hangya passzolt középre Hourinak, középpályásunk nem sokkal lőtt kapu fölé 20 méterről. A 43. percben kisebb kavarodás alakult ki a kapunk előtt, Knezevic lövésébe Musliu vetődött bele, majd Plsek ismétlését Rockov védte szép vetődéssel. Az első félidő utolsó percében Houri bal oldali szabadrúgását Alef csúsztatta kapu felé, ám veszélytelen volt a próbálkozás. Puskás-vezetéssel mentek szünetre a csapatok.

A második félidő első Vidi-helyzete az 51. percben alakult ki: Funsho jobb oldali beadását kifejelte egy védő, a labda Houri elé került, aki igazított egyet a játékszeren, majd kevéssel lőtt kapu fölé. Az 54. percben Rus Adrián helyett Bolla Bendegúz, Nyári Patrik helyett pedig Géresi Krisztián kapta meg a lehetőséget. Egy perccel később Géresi cselezett három védő között, majd húsz méterről lőtt, lövése Tóth kezében halt el. Az 58. percben Petrjak szöglete után Funshóhoz pattant a labda, aki szépen dőlt rá a lövésre, ám labdát Tóth fogta magabiztosan. Az 59. perc meghozta az egyenlítést: Houri játszotta meg Funshót, aki nyolc méterről, jobbról lőtte ki pontosan a kapu bal alsó sarkát (1-1)!

Nem sokkal később Bolla mutatott be cselsorozatot a tizenhatoson belül, ám lövése a kapu fölé szállt. A 64. percben Hangya, Funsho, Alef volt a labda útja, de a befejezés pontatlanra sikerült, Tóth védte Alef lövését. A 67. percben Zivzivadze helyére Nikolics érkezett. Egy perccel később Géresi bal oldali beadásáról nem sokkal maradt le a kapu elé becsúszva érkező Niko, majd újabb egy perccel később Houri lövését kellett fognia Tóthnak. A 71. percben kényszerű csere következett, Musliu bicegett le a pályáról, helyére Fiola érkezett az utolsó bő 20 percre. A 78. percben Stopira szabadított fel fejjel egy távoli ívelés után, a labda Slagveer elé került, aki 18-ról lőhetett, de a labda a felső léc fölé szállt. Ugyanebben a percben Mance szabálytalankodott Hangyával szemben, ezzel kiérdemelte második sárgáját, melyet piros követett, a vendégek 10 emberre fogyatkoztak.

A 81. percben Baluta beadása után Rockovnak kellett vetődve védenie. Három perccel később Kiss szép szóló után hozta helyzetbe Szolnokit, azonban a lövés gyengére sikerült. A rendes játékidő utolsó perceiben a Vidi veszélyeztetett többet, a mérkőzés utolsó momentumaként Géresi lövését kellett fognia Tóth kapusnak, a mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult.

Csapatunk téli szünet előtti utolsó mérkőzése a Kisvárda ellen esedékes, szintén hazai pályán, szeptember 18-án, pénteken este 20 órai kezdettel.