90 +2.Vége a mérkőzésnek, 3-1-re nyertünk Miskolcon!
90.3 perc a ráadás.
90.Kovács helyére Pantics állt be.
88.Prosser helyére Szabó állt be.
86.GÓÓÓÓÓL!

Kovács adott remek labdát Nikolovnak, aki egy lövőcsel után szépen helyezett éles szögből a hosszú alsó sarokba.
85.Prosser tekert 23 méterről kapura egy szabadrúgást, de a hazai támadó lövés célt tévesztett.
82.Shestakov lövését védte Kovácsik.
80.Elek sárgult be.
79.

76.Hadzic helyére Elek állt be.
73.Hasani helyére Korbély állt be.
70.Joan Carrillot éltetik a fehérvári drukkerek.
68.Pátkai sárgult be.
67.Petrjak helyére Milanov állt be.
66.Hasani lapos lövését védte biztosan Kovácsik.
63.Prosser lőtt 20 méterről nagy erővel kapura, a labda a felső lécen csattant, a kipattanót Bacsa lőtte négy méterről kapu mellé.
57.Hasani távoli lövése nem okozott gondot Kovácsiknak.
53.Egyelőre mezőnyjátékkal telnek a percek, helyzet még nem volt a második félidőben.
46.Folytatódik a meccs!
45 +2.Vége az első félidőnek!
45 +1.GÓÓÓÓL!

Kovács nem ismer elveszett labdát, roppant harciasan szerezte meg a játékszert, betört a 16-oson belülre, és jobb külsővel a kapuba lőtt!
45.Kovács passzát követően Nikolov lőtt kapura 14 méterről, Danilovics nagyot védett.
42.GÓL!

Nagy védelmi hibánkat könyörtelenül kihasználta a DVTK, Bacsa egyenlített.
40.

36.Iszlai kapta a meccs első sárgáját.
35.Most a hazai csapat játékosát, Polgár Kristófot kellett rövid ideig ápolni, de aztán ő is visszatért a pályára.
31.Szép támadás végén Nikolov 15 méterről alig lőtt mellé.
30.Rövid ápolás után gólszerzőnk ismét a pályán van.
28.Stopirat kell ápolni.
25.Most helyzet nélkül telnek a percek.
18.Nego beadását Futács fejelte kapu mellé az ötösről, de a partjelző már lest jelzett.
15.Nkolov szöglete ismét eljutott Sopirahoz, ezúttal azonban nem tudott kapu irányába fejelni védőnk.
14.Kovács ugratta ki Futácsot, akit becsúszva szereltek, szöglet.
10.Hasani 20 méterről lőtt kapu mellé.
7.

6.GÓÓÓÓÓL!

Nikolov szögletét Musliu fejelte kapura, Danilovics hatalmasat védett, a kipattanót Stopira fejelte közelről a kapuba!
2.Prosser beadása volt veszélyes, de végül nem érte el senki a labdát az ötösünkön belül.
1.Iszlai Bence indította 90 perces útjára a labdát.
-2.Érkeznek a csapatok, a hazaiak piros-fehérben, mi pedig világos kékben lépünk pályára.
-18.

-30.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-35.
-40.Szombat este 18 órától Bukarestben tartották a 2020-as Európa-bajnokság csoportkörének sorsolását. Amennyiben Magyarország kijut az Eb-re, akkor Németországgal, Franciaországgal és Portugáliával kerül azonos csoportba.
-50.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovácsik - Nego, Juhász, Musliu, Stopira - Hadzic, Nikolov - Kovács, Pátkai, Petrjak - Futács
-65.Üdvözöljük szurkolóinkat Miskolcról, ahol 19:30-kor kezdődik a DVTK - Vidi bajnoki.

Joan Carrillo:

Ez egy nagyon nehéz mérkőzés volt, de erre is számítottunk, hiszen kollégáink jó munkát végeznek Diósgyőrben. Egy edzőváltás mindig komplikált folyamat, de a csapat pontosan olyan jól reagált a héten történtekre, mint, ahogyan azt vártam. Persze szeretnénk jobban játszani, szeretnénk jobban irányítani a mérkőzéseket, mint ma, de a győzelem volt a legfontosabb, és ez meg is van. 2-1-nél szerettem volna, ha a csapat úgymond befejezi a mérkőzést, de a végéig várni kellett a harmadik gólra. Az is igaz, hogy a hazaiaknak is volt esélye az egyenlítésre. Gratulálok a fiúknak, mindenki az első perctől az utolsóig küzdött, harcolt. Kicsit fáradtnak éreztem a csapatot a héten végzett kemény munka miatt, de tényleg mindenki odatette magát, aki ma pályára lépett.

Pacsi Bálint, másodedző (Feczkó Tamás eltiltás miatt nem lehetett ott a kispadon):

Emelt fővel hagytuk el a pályát, mindent megtettünk a sikerért, de a futballt gólra játsszák. A második félidődre is úgy mentünk ki a pályára, hogy nyerni szeretnénk, de sorsdöntő volt, hogy Prosser kapufája kifelé pattant. Az első gólnál kommunikációs hibát vétettünk, ebbe az is benne lehet, hogy Joan Carrillo variációit még nem ismertük. Döntetlennel kellett volna bemennünk a játék képe alapján a félidőre, de egy vasvári játékos máshogy gondolta....Nem csak Kovács Istvánt, az egész családját is jól ismerem, nem tudtuk tartani, gyönyörű gólt rúgott. Hiába tartottuk az ellenfél térfelén a labdát a második félidőben, nem tudtunk betalálni, a Vidi pedig egy minőségi megoldással eldöntötte a mérkőzést. Nagyon büszkék vagyunk a csapatra és a szurkolótáborunkra is. Talán így ki lehet kapni. Már nagyon várjuk a jövő heti borsodi rangadót.

2019. November 30. 21:40  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
Győzelemmel tért vissza Joan Carrillo a Vidi kispadjára

Fontos három pontot szereztünk a DVTK otthonában!

1645 nap után ült ismét tétmeccsen a Vidi kispadján Joan Carrillo szombat este a DVTK otthonában. Spanyol trénerünk vezetésével a 2014/2015-ös szezonban háromszor találkoztunk a DVTK-val, és mind a háromszor 2-1-re nyertünk. A Vidi régi-új vezetőedzője a Kovácsik - Nego, Juhász, Musliu, Stopira - Hadzic, Nikolov - Kovács, Pátkai, Petrjak - Futács kezdőnek szavazott bizalmat.

I. félidő - Stopira és Kovács góljaira csak Bacsa válaszolt, 2-1-es Vidi-vezetéssel mentek a csapatok a félidei pihenőre

Nagyszerűen kezdtük a meccset, már a 6. percben vezetéshez jutottunk: Nikolov szögletét Musliu fejelte kapura, Danilovics hatalmasat védett, a kipattanót Stopira fejelte közelről a kapuba (0-1)!

Pár perccel később a túloldalon Hasani lőtt 20 méterről kapu mellé. A 31. minutumban jártunk, amikor Nikolov 16 méteres lövése suhant el a hazai kapu mellett. A 42. percben Bacsa Patrik használta ki védelmünk megingását, és 8 méterről bevette a kapukat (1-1).

A szünetre azonban mi vonulhattunk előnnyel, Kovács ugyanis a kétperces ráadás első percében labdát szerzett a hazai kapu előterében, majd 14 méterről, jobb külsővel kilőtte a hosszú sarkot (1-2). Tipikus Kovács-gól volt, járt is érte a vastaps a lelkes fehérvári drukkerektől!

II. félidő - Hazai kapufa + Vidi-gól = magabiztos Vidi-győzelem

A második félidő mezőnyjátékkal kezdődött, sokáig egyik kapu előtt sem alakult ki helyzet. Az 57. percben Hasani egy távoli lövéssel próbálkozott, de Kovácsiknak nem okozott gondot a 23 méterről eleresztett, nem túl erős löket. A 63. percben közel járt a DVTK az egyenlítéshez: Prosser lőtt 20 méterről nagy erővel kapura, a labda a felső lécen csattant, a kipattanót Bacsa lőtte négy méterről kapu mellé.

Nem sokkal később ismét Hasani dolgoztatta meg Kovácsikot, lapos lövését magabiztosan védte kapusunk. A második félidőben a hazaiak domináltak, ők birtokolták többet a labdát, és többször is lőttek kapura, mint mi.

A 82. percben Shestakov lövését védte Kovácsik, majd négy minutummal később sikerült lezárnunk a meccset. Kovács adott remek labdát Nikolovnak, aki egy lövőcsel után szépen helyezett éles szögből a hosszú alsó sarokba (1-3). Az utolsó percekben már nem változott az eredmény, csapatunk fontos három pontot szerzett a DVTK otthonában.

A Vidi legközelebb kedden este Szegeden játszik Magyar Kupa-meccset, jövő szombaton pedig a Paksot látjuk vendégül a MOL Aréna Sóstóban.