90 +3.Juhász lövését blokkolták a védők.
90 +2.Az egyik oldalon Böde passzát csípte el Stopira, a másikon Kovács indítása volt hosszú Negonak.
90 +1.4 perc a hosszabbítás.
90.Hahn fejese után Kecskés lőtt a tizenhatosunkról, blokkolt Vinícius.
89.Osváthot Poór váltja.
88.Nikolov újabb szabadrúgása, ami a kapu felé érkezik, Juhász eltűnt az ötösnél, nincs tizenegyes.
87.Nikolov szöglete után kezezést reklamáltunk, de a játékvezető nem fújt.
86.Nego ívelt keresztbe egy labdát a paksi kapu előtt, Pátkai elől mentettek.
84.Nikolov most középről ívelt be egy szabadrúgást, Juhász a hosszúról középre fejelte a labdát, de nem lett helyzet.
82.Negot lökték fel az oldalvonalnál, a szabadrúgást Nikolov ívelte kapu elé, Böde kifejelte a labdát.
79.Csere nálunk, Nikolov és Szabó Levente állnak be, Hodzic és Petrjak mennek le.
76.Rus lőtt jócskán kapu fölé egy szabadrúgást 25 méterről.
75.Folytatódik a meccs az ápolás után.
74.Közben Nikolics és pályaedzőnk, Szalai Tamás reklamálásért sárgát kaptak.
74.Stopirát kell ápolni, áll a játék.
73.Nikonak sikerült majdnem teljesen megzavarnia a paksi kapust, aki végül megfogta a labdát, amit saját játékostársától kapott. A játékvezető nem ítélt közvetett szabadrúgást.
70.Hármas csere a hazaiaknál. Windecker, Haraszti és Szakály lementek, Bartha, Kulcsár és Kecskés bejöttek.
68.Ivószünet.
67.Petrjak szögletét megint kiütötte a mezőnybe Rácz.
66.Houri helyett Nikolics a pályán.
64.Petrjak került helyzetbe, az utolsó pillanatban mentett Szélpál.
63.Haraszti lágy beadását Kovácsik húzta le.
62.
60.Böde maradt le egy beadásról a kapunknál. Közben Könyvest Hahn váltja.
59.Petrjak szöglete után Rácz öklözte ki a labdát.
58.Houri beadása után Nego lőtt kapásból, lepattant a labda, szöglet.
57.Könyves beadása után Vinícius vágta ki a labdát.
56.Petrjak remek csellel indult meg, Hodzicnak passzolt, aki 16 méterről a bal alsó mellé lőtt.
55.
54.A Nego fellökéséért megítélt szabadrúgást Houri csavarta kapura 25 méterről, Rácz védett.
52.Kovács adott szép labdát Petrjaknak, aki beadott, Rácz lehúzta. Az ellentámadás végén Vinícius, majd Rus szerelte Bödét a tizenhatosunknál.
51.Stopira került helyzetbe, lövését kiütötte Rácz, Petrjak pedig fölé bombázta a kipattanót 10 méterről.
50.Petrjak szögletét Juhász fejelte le, majd tisztáztak a hazaiak.
49.Kovácsik passzolt rossz helyre a tizenhatosunk szélénél, szerencsére nem lett belőle nagyobb baj.
48.Hodzic lőtt a tizenhatos sarkáról fölé.
47.Kovácsik ütött ki egy beadást, Könyves igazított egyet, majd nagy helyzetben fölé lőtt!
46.Folytatódik a meccs.
45 +2.Vége az első félidőnek.
45.2 perc a ráadás.
43.Hodzic indult meg a paksi kapu felé, de végül hosszan szöktette magát.
42.Balogh beadását Vinícius rúgta ki a kapunk elől, majd Böde próbált lőni tizenhatról, de nem találta el a labdát.
41.Houri szögletét Rácz húzta le.
40.Houri is sárga, nem várta meg a sípszót a szabadrúgással.
39.Könyves kapott sárgát, miután felrúgta Hodzicot.
38.
36.Szabó János beadása után Stopira tisztázott.
33.Petrjak remek csellel verte meg védőjét, a beadásából nem lett helyzet, kontrázhatott a Paks, Haraszti passzolt rosszul a tizenhatosunknál. Újabb támadásunk végén Petrják lövése ment mellé.
32.Haraszti beadását Böde csúsztatta meg, Vinícius kirúgta a labdát, Szabó János pedig 25 méterről alig lőtt a bal alsó mellé.
31.Böde indításával Könyves lépett volna ki, de az asszisztens lest jelzett.
30.Könyvessel szabálytalankodott Rus a tizenhatosunk előtt. A szabadrúgást Haraszti tekerte egy méterrel a jobb felső fölé.
27.Houri szöglete után Stopira fejelt mellé a hosszúról.
25.Folytatódik a meccs.
24.Ivószünet.
23.Rus első labdaérintéséből remekül indította Hodzicot, de támadónk nem tudta elvinni a labdát a paksi védő mellett.
22.Rus váltja Fiolát.
20.Cserére kényszerülünk, Fiola nem tudja folytatni a meccset.
18.Egy gyors kontra végén Nego lapos beadása volt rossz.
17.Haraszti adott jó labdát Könyvesnek, aki hatalmas helyzetben lyukat rúgott, majd egy beadást Pátkai vágott ki a kapunk torkából.
15.Vinícius fejelt ki egy beadást, de előtte már les volt.
13.Osváth beadása után Pátkai vágta ki a labdát. A paksi akció egy kezezés után indult, a játékvezető azonban nem állította meg a játékot.
10.Balogh szabadrúgása után Juhász mentett, majd Osváth lőtt 30 méterről jócskán fölé.
9.Houri ívelt be egy szabadrúgást balról, Rácz kimozdult és lehúzta a labdát.
8.Haraszti végezte el az első paksi szögletet, Szélpál fejelt, pont Kovácsik kezébe.
7.
6.Houri szögletét Nego tette kapu elé a hosszú oldalról, de tisztáztak a védők, majd Stopira beadása volt magas az érkezőknek.
5.Petrjak lőtt ballal éles szögből, Rácz hatalmasat védett!
4.Kovács elől mentett Rácz.
3.Pátkai indítása volt hosszú a beinduló Negonak.
1.Elkezdődött a meccs!
-5.Érkeznek a csapatok. Mi fehérben, a hazaiak zöldben játszanak majd.
-15.A bemelegítés befejeződött.
-30.
-35.A játékosok már melegítenek.
-45.Legutóbb augusztusban játszottunk Pakson, akkor Futács és Petrjak találataival 2-0-ra nyertünk.
-50.A mai kezdőnk: Kovácsik - Fiola, Juhász, Vinícius, Stopira - Pátkai, Houri - Nego, Kovács I., Petrjak - Hodzic.
-65.Köszöntjük szurkolóinkat Paksról! 21.05-kor kezdődik a Paks - Vidi bajnoki mérkőzés.
2020. Május 30. 23:20  -  Szerző: molfehervarfc.hu  -
Gól nélküli döntetlen Pakson

Helyzetekig jutottak csak a csapatok a szombat esti bajnokin.

Az OTP Bank Liga NB I 26. fordulójában ahhoz a Paksi FC-hez látogattunk, amelyik a kezdő sípszó előtt a kiesét jelentő 11. helyen állt a tabellán. Nyáron 2-0-ra nyertünk Pakson, decemberben azonban a zöld-fehérek győztek 2-0-ra a MOL Aréna Sóstóban. Joan Carrillo három helyen is változtatott a legutóbbi kezdőcsapatunkon, kimaradt Musliu, Nikolics és Elek, helyettük Juhász, Hodzic és Pátkai kezdtek.

Jól kezdtük a meccset, az 5. percben Petrjak lövését védte bravúrral a paksiak kapusa. A folytatásban aztán a hazaiak is veszélyeztettek, a 17. percben Haraszti adott jó labdát Könyvesnek, aki hatalmas helyzetben lyukat rúgott, majd egy beadást Pátkai vágott ki a kapunk torkából. A 20. percben Fiola sérül meg, akinek helyére Rus Adrián állt be. Dr. Kovács Tibor csapatorvostól megtudtuk, hogy Fiolát jobb oldali combfájdalom miatt kellett lecserélni, válogatott védőnk valószínűleg könnyebb izomsérülést szenvedett.

A 27. percben Houri szöglete után Stopira fejelt mellé a hosszúról. Három perccel később Könyvessel szabálytalankodott Rus a tizenhatosunk előtt. A szabadrúgást Haraszti tekerte egy méterrel a jobb felső fölé. A 32. percben újabb paksi helyzetet láthattunk: Haraszti beadását Böde csúsztatta meg, Vinícius kirúgta a labdát, Szabó János pedig 25 méterről alig lőtt a bal alsó mellé. Egy perc múlva a túloldalon Petrjak lövése alig kerülte el a hazai kaput - ez volt a játékrész utolsó helyzete.

Szünetben egyik edző sem cserélt, a második félidő pedig paksi ziccerrel kezdődött: Kovácsik ütött ki egy beadást, Könyves igazított egyet, majd nagy helyzetben fölé lőtt, akárcsak nálunk Hodzic egy perccel később. Az 51. percben Stopira került helyzetbe, lövését kiütötte Rácz, Petrjak pedig fölé bombázta a kipattanót 10 méterről. Három perccel később Houri csavart kapura 25 méterről egy szabadrúgást, Rácz védett. Támadásban maradtunk, Petrjak remek csellel indult meg, Hodzicnak passzolt, aki 16 méterről a bal alsó mellé lőtt.

A 74. percben Kecskés adta haza a labdát, Nikolics megzavarta a paksi kapust, aki végül rávetődve megfogta a játékszert a kaputól 3 méterre. A közvetett szabadrúgás helyett a játékvezető nagy meglepetésre továbbot intett, sőt a reklamáló Nikolicsnak sárga lapot mutatott fel.

Az utolsó negyedórában kisebb helyzetek akadtak mindkét oldalon, gól azonban nem született, maradt a 0-0. Csapatunk legközelebb jövő hét szombaton 19:00-kor a Kisvárdát látja vendégül a MOL Aréna Sóstóban.