76.Pinto helyére Alef, Hangya helyére pedig Rus állt be.

Herrera szélről érkező beadására Miovski érkezett jó ütemben, és 5 méterről a kapunkba lőtt.
64.GÓL!

Schön
25 méterről lőtt óriási gólt, a labda a kapunk jobb felső sarkában kötött ki.
63.Palincsár helyére a 16 esztendős Biben állt be. Nálunk Nikolicsot Zivzivadze váltotta.
60.Petrjak Funshot kereste a labdával, de a beadása pontatlan volt.
56.Nikolov helyére Petrjak állt be.
52.Prosser talált a kapunkba - lesről. Marad az 1-0.
51.Pinto keresztlabdáját Nego az ötös sarkáról, kapásból lőtte kapura, Mijatovic vetődve védett.
50.Rockov szerezte meg kivetődve a labdát Schön elől, aki az ötösön belül került volna ziccerbe.
46.Csere nélkül folytatódik a meccs.
45.Vége az első félidőnek.
43.

39.Fiola is kapott egy sárgát.
38.Herrera 14 méterről lőtt a léc alá, Rockov hatalmas bravúrral védett.
37.Ikenne-King kapott sárgát.
36.Nego 22 méterről kapu fölé tekert egy szabadrúgást.
35.Ferreira kapott sárgát.
34.

30.Schön tört a labdával a kapunkra, Rockov kivetődve tisztázott.
28.Houri tekert 25 méterről kapu mellé egy szabadrúgást.
25.Nikolov is besárgult, ez volt középpályásunk ötödik sárga lapja, így a következő mérkőzést ő kihagyja.
23.

20.Houri oldalszabadrúgását követően Nikolics került Herrera szorításában a földre a hazai ötösön belül, a játékvezető továbbot intett.
19.Herrera kapott sárgát.
14.Egy rossz lövés után a labda Miovski elé került, aki 6 méterről, teljesen üresen kapu fölé bombázott.
11.Funsho kapott remek labdát, támadónk azonban nagy ziccerben a kapu mellé lőtt 14 méterről.
9.GÓL!

Cseke higgadtan értékesítette a 11-est, Rockov jobbra, a labda pedig balra ment.
8.Musliu szabálytalankodott a 16-oson belül, sárga lap és 11-es!
7.Prosser 19 méteres, középre tartó lövését Rockov magabiztosan fogta.
3.Funsho passzát követően Nego adott be a jobb szélről, de a beadás pontatlan volt.
1.Elkezdődött a meccs!
-2.Érkeznek a csapatok, a hazaiak kékben, mi fehérben fogunk játszani ma este.
-20.
-25.

-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-40."Bolla Bendegúz apróbb izomsérülés miatt néhány edzést kihagyott, emiatt nem került ma keretbe" - tájékoztatott bennünket dr. Kovács Tibor csapatorvos.
-45.Íme a mai kezdőcsapatunk: Rockov - Fiola, Musliu, Stopira, Hangya - Pinto, Nikolov - Nego, Houri, Funsho - Nikolics
-50.

-60.Üdvözöljük szurkolóinkat az Új Hidegkuti Nándor Stadionból, ahol 19:45-kor az MTK ellen lépünk pályára.

Márton Gábor:

"Gratulálok az MTK-nak, teljesen megérdemelt a győzelmük. Részünkről botrányos teljesítményt nyújtottunk, rendkívül csalódott vagyok a hozzáállásunk miatt, ez egyszerűen elfogadhatatlan. Az nem lehet, hogy az ellenfél jobban akarja a győzelmet nálunk. A játékban benne van a vereség, és ki is lehet kapni, csak a hogyan nem mindegy. Mérkőzés előtt semmi jel nem utalt arra, amit most a pályán láttunk. A terv egy agresszív támadófutball volt, de ezt sétálgatva nem lehet kivitelezni. Mindenki úgy játszik, ahogy hagyják, sajnos mi ma este csak asszisztáltunk a pályán. Ez a teljesítmény nem jellemző a csapatra, a mai hozzáállás számomra is egy váratlan dolog, azon kell dolgoznunk, hogy ilyesmi többet ne forduljon elő."

Michael Boris:

"Nagyon örülünk a mai sikernek. Már az első félidőben is megvoltak a lehetőségeink, egy helyzetet tudtunk értékesíteni, de akár több góllal is vezethettünk volna. A második félidőre is a megfelelő hőfokon égve jöttünk ki, agresszívan játszottunk. Az volt a célunk, hogy megbontsuk a Vidi középpályáját, és már a pálya közepén megállítsuk a támadásaikat. Összességében teljesen megérdemelt a győzelmünk, és reális a kétgólos különbség."

2020. November 07. 22:00  -  Szerző: molfehervarfc.hu  -
Vereség az MTK otthonában

A hazaiak tizenegyesből szereztek vezetést a mérkőzés elején, a második játékrészben pedig még kétszer betaláltak, Stopira fejese csak a szépítéshez volt elég a végén.

Az OTP Bank Liga 10. fordulójában az újonc MTK vendégei voltunk. Márton Gábor vezetőedző ezúttal a Rockov - Fiola, Musliu, Stopira, Hangya - Nikolov, Rúben Pinto - Nego, Houri, Funsho - Nikolics kezdőnek szavazott bizalmat.

Nem kezdődött jól számunkra a találkozó, a 7. percben Prosser lövését még védte Rockov, két perccel később azonban tehetetlen volt Cseke büntetőjével szemben, aki a Palincsár ellen elkövetett szabálytalanságért (amiért Musliu még egy sárga lapot is kapott) megítélt tizenegyest lőtte biztosan a bal alsóba (1-0).

Szinte azonnal jöhetett volna a válasz, a 11. percben Funsho kapott remek labdát, támadónk azonban nagy ziccerben a kapu mellé lőtt. A 14. percben aztán az MTK duplázhatta volna meg az előnyét, egy rossz lövés után ugyanis Miovski elé került a labda, aki 6 méterről, teljesen üresen kapu fölé bombázott. A félidő felénél Houri oldalszabadrúgását követően Nikolics került Herrera szorításában a földre a hazai ötösön belül, a játékvezető azonban továbbot intett.

A 28. percben Houri tekert 25 méterről kapu mellé egy szabadrúgást, 8 perccel később Nego tett hasonlóan pár méterrel közelebbről. A 38. percben Herrera 14 méterről lőtt a léc alá, Rockov hatalmas bravúrral védett. Egygólos hazai vezetéssel mehettek pihenni a csapatok.

A második játékrész 6. percben Pinto keresztlabdáját Nego az ötös sarkáról, kapásból lőtte kapura, Mijatovic vetődve védett. Egy perccel később Prosser lőtt közelről a hálónkba, de az asszisztens lest jelzett. A 64. percben növelték előnyüket a kék-fehérek, Schön 25 méterről óriási gólt lőtt, a labda a kapunk jobb felső sarkában kötött ki (2-0). Két minutummal később már 3-0 állt az eredményjelzőn, Herrera szélről betett labdájára Miovski érkezett jó ütemben, és Stopirát megelőzve, 5 méterről a kapunkba lőtt (3-0).

A háromgólos vezetés birtokában visszaálltak a hazaiak, mi próbálkoztunk, de egészen a 88. percig nem jártunk sikerrel. Akkor Fiola szép beadására Stopira érkezett és 6 méterről a bal alsóba fejelt (3-1). Sajnos ez a találat csak a szépítéshez volt elég, az MTK 3-1-re megnyerte a mérkőzést.

A következő hétvégén nem rendeznek fordulót a bajnokságban, válogatott mérkőzések várnak a nemzeti csapatra. Legközelebb november 22-én lépünk pályára tétmérkőzésen, a DVTK-t fogadjuk majd a MOL Aréna Sóstóban.