Szalai Balázs, Márkus Tamás
Szécsényi István
Ducsai József, Zierkelbach Péter
90 +3.Vége a találkozónak, 3-0-ra nyertünk! Szép volt, fiúk!
90 +2.Nikolics lövését Minca védte bravúrral, Funsho elé került a labda, aki hatalmas helyzetben fölé lőtt 7 méterről!
90.Funsho passza egy kicsit hosszú volt Nikolicsnak a várdai kapu előtt.
88.Pinto helyett Szabó jött.
87.Ott a harmadik Vidi-gól!!! Pinto beadása a hosszún álló Funsho elé került, aki megszelídítette a labdát és a hosszúba lőtt 12 méterről.
86.Houri újabb szöglete után Stopira fejelt, blokkolták.
84.Houri szöglete után Bollától Géresi elé került a labda, aki 20-ról tüzelt, Minca védett.
83.Petrjakot Géresi váltja.
82.Pinto passza után Houri lőtt nagy helyzetben a jobb alsó mellé 14 méterről!
80.Alef fejéről egy védőhöz, majd Nikolics elé került a labda, aki kapásból lőtt 7 méterről, Minca nagyot védett.
79.Houri indítása ezúttal hosszú volt Petrjaknak.
78.Hangya beadása után Nikolics készítette le a labdát Funshónak, aki viszont rosszul találta el, így oda a helyzet.
75.A Kisvárda küzd 10 emberrel.
72.Houri szöglete Pintóról pattant az alapvonalon túlra.
71.Hangya tekerte a bal felső fölé a szabadrúgást.
70.Nikolics jött Zivzivadze helyett.
70.Hej szabálytalankodott Petrjakkal, aki ziccerben mehetett volna, sárga lap és mivel neki már volt, piros.
68.
67.Szőr állt be Tsoukalas helyére.
66.Houri szögletét Minca húzta le.
65.Bolla lövésébe belenyúltak, felpörgött a labda, Zivzivadze fejelt, Minca védett.
64.Navratil beadását Rockov öklözte ki, majd 10 másodperccel később Horváth fejesét szedte fel kapusunk.
62.Funsho lépett ki egy megszerzett labdával, Petrjakhoz játszott, aki 16-ról lőtt, Minca lábbal védett.
61.Houri ívelhetett be egy szabadrúgást 30 méterről, kicsit balról, Rus fejelt, pont Minca kezébe.
60.Zivzivadze betett labdáját Hej rúgta ki Petrjak elől.
58.Hangya futott el a bal szélen, kivágták a beadását.
55.Navratil Camajt, Horváth pedig Kovácsrétit váltja a Várdánál.
54.Az első szögletükig eljutottak a vendégek, Kovácsréti beadását kivágtuk, pár pillanat múlva ismételt, Rockov fogta a labdát.
53.Az elmúlt percekben a Kisvárdánál van a labda, de sok mindent nem tudnak vele kezdeni.
49.Hej rúgta meg Petrjakot, sárga lap.
48.A vendégek cseréltek a szünetben, Zlicic állt be Bumba helyett.
47.
46.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! A második félidő 16. másodpercében Petrjak lő nagy gólt 7 méterről Rus indítása után!
46.Folytatódik a mérkőzés.
45 +1.Nincs hosszabbítás, vége a félidőnek.
45.Camaj egy csel után balról középre adott, Alef fejelte ki a labdát.
44.Houri ívelt a kapu elé egy szabadrúgást, kijött a védőkről a labda, Bolla visszafejelte, Minca megszerezte.
41.
40.Alef lőtt 18 méterről kapu fölé.
39.Petrjak szögletét Minca húzta le.
38.Houri tekerte kapura a szabadot, szögletre pattant a labda.
37.Datkovic kezezett 20 méterre a kapujától, sárga és szabadrúgás!
36.Hangya beadása után Petrjak vette le a hosszún a labdát, csinált egy cselt, majd a középre lőtt labdája Minca lábáról vágódott a mezőnybe.
33.Houri beadása csak Mincának volt jó.
32.Az elmúlt percekben nekünk sem alakult ki újabb lehetőségünk.
29.A gól óta kiegyenlítettebbé vált a játék, de a vendégek még nem jutottak helyzetig.
26.
24.Sassá rosszul szabadított fel, Houri csapott le a labdára, majd 16-ról, ballal kapu mellé lőtt.
23.Rus kap sárgát egy szabálytalanság után.
22.Bolla ment el a jobb szélen, középre tett labdája Funshónak és Zivzivadzénak sem volt jó.
21.Petrjak visszatett labdáját Bolla bombázta kapura, megpattant, Funsho érkezett, de nem találta el fejjel.
19.Sassá lőtt 30 méterről a bal alsó mellé.
16.Houri adott be a második szögletünk után, veszélytelen volt.
14.Egy bal oldali beadás után Sassá fejelt, de nem tudta kapu felé irányítani a labdát.
13.Houri ívelt kapu elé egy szabadrúgást 35 méterről, Stopirának hosszú volt, Minca szerezte meg a labdát.
10.Hangya beadása után Datkovic vágta ki a labdát.
9.
8.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Ez már bent van! Petrjak adta Zivzivadzénak a labdát, aki befordult, majd jobbról centerezett, Funsho pedig 6 méterről a léc alá lőtt!
6.Petrjak szöglete után Pinto csúsztatott, Stopira érkezett, de fölé vágódott a lábáról a labda! A harmadik helyzetünk 6 perc alatt!
3.Újabb helyzet! Petrjak remekül vett át egy labdát, majd jobbról középre tette, Minca kivetődve elütötte a játékszert Zivzivadze elől.
2.Nagy helyzettel kezdődött a meccs, Zivzivadze egy csel után lőtt 8 méterről, Minca védett.
1.Elkezdődött a találkozó.
-2.Meg is érkeztek a pályára.
-5.Pillanatokon belül érkeznek a csapatok.
-15.Befejezték a melegítést a csapatok és visszamentek az öltözőkbe.
-25.Eddig hat bajnokit játszottunk a Kisvárda ellen, ötször nyertünk, egyszer döntetlent játszottunk.
-30.
-35.A Kisvárda 8 forduló óta veretlen és a tabella 4. helyéről várja a mai találkozót.
-40.Megérkeztek a mezőnyjátékosok is.
-45.A mai mérkőzésen is Stopira viseli majd a kapitányi karszalagot.
-50.Kapusaink elkezdték a melegítést.
-55.A mai kezdőnk: Rockov - Bolla, Rus, Stopira, Hangya - Alef, Rúben Pinto - Funsho, Houri, Petrjak - Zivzivadze.
-60.Székesfehérváron 3 Celsius-fok van és elég nyirkos az idő.
-65.Köszöntjük szurkolóinkat a MOL Aréna Sóstóból! 20.00-kor kezdődik a 2020-as év utolsó Vidi-meccse, a Vidi - Kisvárda összecsapás.

Márton Gábor:

"Remek mérkőzésen vagyunk túl, ma este az első másodperctől az utolsóig nagyszerűen futballozott a csapatom. Úgy érzem, a végeredmény nem tükrözi hűen a mérkőzés képét. A korábbi meccseken is sok helyzetet sikerült kialakítanunk, de annyit szerintem még egyszer sem, mint amennyit a Kisvárda ellen. Sajnos sok helyzetet elpuskáztunk ezúttal is, de ettől függetlenül minden elismerésem a játékosoké, hiszen játékban fantasztikusat produkáltak. Sikerült szépen befejeznünk ezt az egyébként felemás őszi szezont. A bajnokság első felében sok pontot veszítettünk amiatt, hogy nem tudtuk lezárni a meccseket, pedig a lehetőségünk erre szinte minden alkalommal megvolt. Összességében nem mondhatom azt, hogy elégedett vagyok a mögöttünk lévő fél szezonnal, nyilván mi is hibáztunk, én is hibáztam, emiatt kis csalódással tekintek vissza. Amikor elkezdtük a bajnokságot, akkor úgy számoltam, hogy mostanra több pontunk lesz, mint amennyit végül sikerült megszereznünk. Ha visszanézzük a meccseink nagy részét, akkor láthatjuk, hogy minden esélyünk megvolt arra, hogy jóval több ponttal vonuljunk a rövid téli pihenőre. Tavasszal mindenképp előrébb kell lépnünk. Egyszer sem lettünk lefocizva, de rögzített szituációkból nagyon sok elkerülhető gólt kaptunk. Ha tudunk így futballozni, mint ma a Kisvárda ellen, akkor nem is lehet más a célunk, mint az, hogy tavasszal végig így játsszunk, még akkor is, ha tisztában vagyok azzal, hogy szinte lehetetlen minden meccsen ilyen jól játszani, de erre kell törekednünk!"

Supka Attila:

"Előre tudtuk azt, hogy nehéz mérkőzés vár ránk a MOL Fehérvár FC otthonában, hiszen egy rendkívül jó csapat otthonában léptünk pályára. Az elmúlt hetekben a legtöbb csapathoz hasonlóan mi is rengeteg problémával küzdöttünk, nálunk is megjelent az első számú ellenség, a vírus. Emiatt több meghatározó játékosomra sem számíthattam a mai napon. Sajnos nem tudtuk most azt a játékot játszani, amire képesek vagyunk. Az első félidőben a Vidi nagyon ránk jött, rengeteg helyzetet dolgozott ki a hazai csapat. A félidő közepétől aztán úgy éreztem, sikerült kiegyenesednünk, akkor voltak veszélyesebb támadásaink is, de az is igaz, hogy helyzetbe nem nagyon tudtunk kerülni. A második félidő legelején gólt kaptunk, pedig arra készültünk a szünetben, hogy esetleg mi találhatunk be a Vidi kapujába, és akkor talán sikerül ponttal távoznunk, végül nem így történt. Azonban ez is a mi csapatunk, ugyanez a gárda korábban fordulókon át maradt veretlen és fontos győzelmeket szerzett a bajnokságban. Bízom benne, hogy a téli szünetben sikerül rendeznünk a sorainkat és tavasszal ismét sikerül egy jó fél szezont produkálnunk."

2020. December 18. 22:30  -  Szerző: Farkas Szilárd  -
3-0-ás győzelem a Kisvárda ellen az év utolsó mérkőzésén

Az első félidő elején Funsho, a második félidő elején Petrjak talált be, a meccs végén ismét Funsho volt eredményes. Második helyen telel a csapat.

A 2020-as esztendő utolsó mérkőzésén a Kisvárda Master Good együttesét fogadtuk hazai pályán, a MOL Aréna Sóstóban. A Kisvárda két helyezéssel volt lemaradva tőlünk, a 16. forduló előtt a 4. pozíciót foglalták el az OTP Bank Liga tabelláján, hátrányuk 3 pont volt velünk szemben. A Kisvárda elleni mérkőzésünk elmaradt az őszi szezon során, tehát az idei sorozatban ez volt a két csapat első összecsapása. Érdekesség, hogy a Kisvárda legutóbb 9 fordulóval ezelőtt, a Ferencváros ellen szenvedte el utolsó vereségét.

Márton Gábor vezetőedző ezúttal a Rockov - Bolla, Rus, Stopira, Hangya - Alef, Pinto - Petrjak, Houri, Funsho - Zivzivadze kezdőt küldte pályára.

Jól kezdte a mérkőzést csapatunk, 17 másodperccel a kezdő sípszó után Petrjak szerzett labdát a Kisvárda térfelén, Zivzivadzéhoz passzolt, aki egy csel után lőtt a 16-oson belülről, a lövést Minca kapus hatástalanította. Két perccel később ismét Petrjak játszotta volna meg Zivzivadzét, de Minca résen volt. A 6. percben Petrjak szögletét Rúben Pinto csúsztatta meg, a labda Stopira elé került az ötösön, ám a lövés túl magasra sikerült. Egy perccel később megszületett a mérkőzés első gólja: Houri passzolt Petrjaknak a jobb oldalra, Petrjak Zivzivadzéhoz továbbított, aki bedobott egy cselt a 16-oson belül, majd kapu elé lőtte a labdát, Funsho pedig 6 méterről a léc alá emelt (1-0)!

A 19. percben Sassá vezette a labdát a középpályán, felnézett, megcélozta a bal alsót, a 30-ról érkező lövésre Rockov vetődött, azonban a labda elkerülte a kaput. Nem sokkal később a kisvárdai kapu előtt Bolla próbálta játékba hozni Funshót, a labda megpattant egy védő lábán, így Funsho nem érte el fejjel a játékszert. A 23. percben Sassá labdáját Houri csípte el, 16-ról lőtt ballal, ám a lövés nem talált kaput. A 36. percben Hangya ívelt be egy labdát bal oldalról a hosszúra, az érkező Petrjak egy csellel elküldte Hejt, majd éles szögből lőtt, Minca védett vetődve. Egy perccel később, Datkovic kezezése után jutott szabadrúgáshoz a Vidi, Houri 20 méterről megeresztett lövése megpattant a sorfalon, így elkerülte a kaput. Három perccel később Alef iramodott meg, majd 17 méterről próbálkozott, fölé szállt a labda. Az első félidő 1-0-ás Vidi-vezetéssel zárult.

A második félidő hasonlóan indult, mint az első, annyi volt a különbség, hogy góllal: 16 másodperccel a középkezdés után Pertrjak kapott hosszú indítást Rustól, majd bal oldalról, 7 méterről, éles szögből bombázott a rövidbe Minca szeme közé (2-0)!

Az 54. percben Kovácsréti bal oldali kísérleténél Rockov figyelt, a beadásnak szánt lövés nem okozott gondot kapusunknak. A 61. percben Houri szabadrúgását Rus csúsztatta Minca kezébe. Egy perccel később Funsho roboghatott a középpálya közepén három a kettőben, a jobbján érkező Petrjakhoz passzolt, az erőteljes, középre tartó lövés Minca lábában akadt el. A 64. percben Navratil ívelése után Rockov szabadított fel ököllel, majd Horváth fejesénél kellett figyelnie. Ugyanebben a minutumban Petrjak szöktette Bollát, a beadás magasra pattant egy védő lábáról, a lehulló labdát Zivzivadze csúsztatta meg, ám nem született gól az akcióból. A 70. percben Hej szabálytalankodott Petrjakkal szemben, aki tisztán törhetett volna kapura, a kisvárdai védő ezzel kiérdemelte második sárgáját, amelyet piros lap követett, emberhátrányba kerültek a vendégek. A megítélt szabadrúgás előtt Nikolics vátlotta Zivzivadzét, majd a szabadrúgást Hangya Szilveszter nem sokkal tekerte a bal felső sarok fölé. A 80. percben Rubus szabadított fel rosszul, a labda Nikolics elé került az ötös közelében, csatárunk kapásból lőtt, Minca lábbal hárított.

A 82. percben Houri, Petrjak, Nikolics, Houri volt a labda útja, a szépen kijátszott akcióból nem született gól, Houri a jobb kapufa mellé lőtt 14 méterről. A 83. percben Géresi váltotta Petrjakot. Géresi egy perccel később Houri szöglete után Bollától kapta meg a labdát, felnézett, majd húsz méterről kínálta meg erős lövéssel a vendégek kapusát, Minca megint résen volt. A 87. percben jött a harmadik Vidi-gól: Rúben Pinto ívelésébe fejelt bele egy védő, a labda a hosszún várakozó Funshót találta meg, aki higgadtan lőtte ki a bal alsó sarkot (3-0)!

A hosszabbítás utolsó percében Houri hozta helyzetbe Nikót, a lövést Minca ütötte Funsho elé, ám az ismétlés fölé szállt. Néhány pillanattal később véget ért a mérkőzés, csapatunk nagyon magabiztosan győzött és a második helyről várja a januári folytatást.