Király Zsolt
Szilasi Szabolcs, Hanyecz Bence
90 +3.Vége a meccsnek!
90.GÓL!

Nincs szerencsénk, egy szabadrúgás után elsőre közelről még a felső lécre rúgták a labdát a vendégek, a kipattanót Tabakovic közelről a kapuba kotorta.
89.Nikolics és Petrjak helyére Elek és Milanov állt be.
88.GÓÓÓÓÓÓL!

Emberhátrányban is vezetést szereztünk! Kissé szerencsés körülmények közt kerül Nego elé a labda, aki viszont roppant magabiztosan helyezett 13 méterről a kapuba!
83.Hodzic helyére Futács állt be.
81.Pátkai 22 méterről nagyszerűen tekert kapura, a labda csupán centikkel kerülte el a bal felső sarkot.
78.

75.Ivanovski helyére Tabakovic állt be.
69.Funshot második sárgával kiállította a játékvezető!
64.Rui Pedro helyére Molnár állt be.
63.Hasani 30 méteres szabadrúgását tornázta ki Kovácsik a jobb felső sarok elől.
61.A másik oldalon Petrjak közeli lövését védte hasonló bravúrral Danilovic.
60.Ivanovski került ziccerbe, Kovácsik hatalmas bravúrral védett.
58.Pátkai távoli bombája süvített el a vendégek kapuja mellett.
55.Hodzic - Nikolics összjáték végén bosnyák támadónk lőtt 11 méterről kapura, egy becsúszó miskolci védő lábáról kapu fölé pattant a labda. Nagy helyzet volt!
54.Funsho nem túl erős, középre tartó lövését védte Danilovic.
50.Funsho kapott sárgát.
46.Folytatódik a meccs!
45.Vége az első félidőnek.
43.

41.Houri távoli bombájába lépett bele egy védő, így a labda könnyű csemege lett Danilovicnak.
37.Houri adott remek labdát Negonak, aki egy csel után 13 méterről, ballal a rövid felsőt vette célba, Danilovic védett.
35.
29.Rui Pedro a kapunktól néhány méterre, földön fekve próbált gólt lőni, Kovácsik védett.
27.Hodzic 16 méteres lövését védte a DVTK kapusa, a kipattanót nem sikerült Nikonak gólra váltania.
22.Brkovic kapott sárgát.
18.Niko került nagy ziccerbe, a kifutó Danilovic mellett sikerült is eltekernie a labdát, de az egyik miskolci védő a gólvonal elől kivágta a labdát.
15.

11.Petrjak badását Stopira fejelte 7 méterről kapu mellé.
9.Iszlai kapott sárgát.
7.Kiss szöktette Ivanovskit remek labdával, védelmünknek azonban sikerült felszabadítania a 16-osunkon belül.
1.Petrjak került a bal szélen ziccerbe, éles szögből kapura lőtt, Danilovic nagyot védett.
1.Mi kezdtük a meccset!
-10.A Vidi II ma délután NB III-as bajnokit játszott a listavezető Érdi VSE otthonában, és hatalmas meglepetésre a fehérvári fiatalok Galacs Erik és Szalai Péter góljaival 2-1-re nyertek idegenben!
-15.

-20.
-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-45.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovácsik - Nego, Musliu, Stopira, Hangya - Houri, Pátkai - Funsho, Hodzic, Petrjak - Nikolics
-50.

-60.Üdvözöljük szurkolóinkat a MOL Aréna Sóstóból, ahol zárt kapus mérkőzésen 19:30-tól a DVTK ellen játszunk.

Joan Carrillo:

"Egyenlő létszámban úgy vélem, több helyzetünk volt, adódott két-három igen nagy lehetőségünk is, azonban a befejezéseknél hiányzott a precizitás. A kiállítás után értelemszerűen nehezebb dolgunk volt, de ekkor is jó mentalitással mentünk tovább, továbbra is győzelemre játszottunk, a DVTK pedig jobbára a védekezéssel foglalkozott és a gyors ellentámadásokban bízott. Az utolsó percben hibáztunk, egy rögzített szituáció után pedig egyenlíteni tudott ellenfelünk, azonban nem szabad ezt az egy percet, egy momentumot kiragadni, a találkozó egészét kell majd kielemeznünk.”

Vezetőedzőnket Funsho Bamgboye kiállításáról is kérdezték.

"Nem különösebben szeretném kommentálni a kiállítást, nem néztem még vissza a felvételt. Ha a bíró úgy látta, hogy ez második sárga lap volt, nekem nem probléma, ez van. Nyilván utána nehezebb dolgunk volt a pályán, mint addig.”

Feczkó Tamás (dvtk.eu):

"Nem úgy készültünk, hogy ennyit fogunk védekezni, de a Vidi ránk erőltette az akaratát, jelenleg ők az erősebb csapat. Ez a tavasz eddig arról szólt, hogy hány gólt szerzünk, és eddig mi lőttük az élvonalban a legtöbb gólt, de ma a csapat megmutatta a másik arcát, hogy nagyon fegyelmezetten tud védekezni is. Volt, amikor a gólvonalról rúgtuk ki a labdát, volt, amikor Danilović védett nagyot, de ma is igazi csapat voltunk. Igaz, nem voltak itt a szurkolóink, de éreztük azt, hogy országszerte több mint tízezren nekünk szurkolnak. Pontot, pontokat akartunk szerezni, és az utolsó húsz percben benne is lett volna, ha okosabban használjuk ki a létszámelőnyt. Akkor kicsit kapkodtunk, fölöslegesen siettettük a játékot, a támadó harmadban nem annyit birtokoltuk a labdát, mint kellett volna. Aki a MOL Aréna Sóstóból el tud vinni egy pontot, az nem lehet boldogtalan, főleg úgy, ha közvetlenül a lefújás előtt szerzi a gólt. Ez is azt bizonyítja, hogy mentálisan mennyire rendben van a társaság, még a 88. percben kapott gól után is van erőnk egyenlíteni. Nálam Branislav Danilović volt a mérkőzés embere, mert több olyan bravúrt mutatott be, amire az utóbbi időszakban nem volt példa, nem is kellett. Mindig mindenki hozzá tud tenni a játékhoz, és vannak extra teljesítmények, ma Dani tartott a mérkőzésben minket, különösen az első félidőben, amikor nem úgy ment a játék, ahogy szerettük volna.”

2020. Március 14. 21:45  -  Szerző: molfehervarfc.hu  -
Döntetlen a DVTK elleni bajnokin

Nego a 88. percben szerzett vezetést, de Tabakovic révén a 90. percben egyenlíteni tudtak a vendégek.

Az OTP Bank Liga 25. fordulójában a DVTK együttesét fogadtuk a MOL Aréna Sóstóban, zárt kapus mérkőzésen. Joan Carrillo ezúttal a Kovácsik - Nego, Musliu, Stopira, Hangya - Houri, Pátkai - Funsho, Hodzic, Petrjak - Nikolics kezdőnek szavazott bizalmat.

Rögtön az első percben Petrjak került a bal szélen ziccerbe, éles szögből kapura lőtt, Danilovic nagyot védett. A vendégek részéről Ivanovski próbált veszélyeztetni, de védelmünk a helyén volt, majd. a 11. percben Petrjak beadását Stopira fejelte 7 méterről kapu mellé. A 18. percben Nikolics került helyzetbe, a kifutó Danilovic mellett sikerült is eltekernie a labdát, de az egyik miskolci védő a gólvonal elől kivágta azt. A 27. percben egy szép támadás végén Hodzic 16 méteres lövését védte a DVTK kapusa, a kipattanót nem sikerült Nikolicsnak gólra váltania. Két perccel később Rui Pedro a földön fekve lőtt kapura 10 méterről, Kovácsik védett. A félidő végén Houri előbb remek labdát adott Negonak, aki egy csel után 13 méterről, ballal a rövid felsőt vette célba, Danilovic védett, majd maga próbálkozott lövéssel, de egy védő sajnos hozzáért, így Danilovicé lett a labda. Szünetre 0-0-val vonultak a csapatok.

A második félidő 9. percében Funsho nem túl erős, középre tartó lövését védte Danilovic, egy perccel később Hodzic - Nikolics összjáték végén bosnyák támadónk lőtt 11 méterről kapura, egy becsúszó miskolci védő lábáról kapu fölé pattant a labda. Az 58. percben Pátkai távoli bombája süvített el a vendégek kapuja mellett, két perc múlva Ivanovski került ziccerbe, Kovácsik hatalmas bravúrral védett. Alig telt el egy perc és a másik oldalon Danilovicnak kellett hasonló bravúrt bemutatnia Petrjak próbálkozása után. A 63. percben Hasani 30 méteres szabadrúgását tornázta ki Kovácsik a jobb felső sarok elől. A 69. percben megfogyatkoztunk, Funshot egy szabálytalanság után, második sárgával kiállította a játékvezető.

A 81. percben Pátkai 22 méterről nagyszerűen tekert kapura, a labda csupán centikkel kerülte el a bal felső sarkot. A 88. percben emberhátrányban szereztük meg a vezetést: Nego elé került a labda a tizenhatoson belül, aki magabiztosan helyezett 13 méterről a kapu jobb oldalába (1-0)!

Sajnos nem tartott sokáig az öröm, a 90. percben egy szabadrúgás után közelről még a felső lécre rúgták a labdát a vendégek, a kipattanót viszont Tabakovic 6 méterről a bal alsóba lőtte (1-1).

A 3 perces hosszabbításban nem volt már gólhelyzet, 1-1 lett a végeredmény.