Nyári felkészülési mérkőzések - Nyári felkészülés
2023.07.21., Péntek @ 11:00
Székesfehérvár, Sóstói Stadion

24 fok, napos
90 +3.Egy gyirmóti lövéssel ért véget a találkozó. Szombaton 11:00 órakor a PMFC-t fogadjuk, szintén zárt kapuk mögött.
90 +1."Meccslabda": Kastrati beadása jó volt Kodrónak, de csatárunk rosszul találta el a labdát. Kirúgás.
90.Takácsnak megjött a lövőkedve, ezúttal a hosszút vette célba, de nem kellett Kovácsnak védenie.
87.Kovács Bence érkezett Rúben Pinto helyett.
86.A csereként beálló Takács lőtt távolról kapu fölé.
85.Kastrati csúszott be rossz ütemben, sárga lapot kapott.
84.Nagy helyzet maradt ki: Kodro indította Schönt, aki a kimozduló Hársfalvi felett próbálta meg "átbökni" a labdát, de korábbi kapusunk résen volt, nagyot védett.
80.Schön esett el Csörgő szorításában a tizenhatoson belül, de nem fújt a sípjába a játékvezető.
78.Elállt az eső, a vendégek pedig többet is cseréltek. Bartosz Grzelak még nem változtatott.
75.
71.Medgyes közelről kapu fölé pörgette a labdát egy jobboldali beadás után.
70.A szünetnek vége, közben egy elég erős nyári zápor érkezett Sóstóra.
68.Újabb ívószünet.
67.Houri 25 méterről vállalkozott lövésre, de nem talált kaput.
57.Pethő erős, jobblábas lövése kerülte el fél méterrel a kapufát.
56.Egy újabb szöglet után Larsen fejelt éles szögből, de nem tudta igazán irányítani a labdát, így nem kellett Hársfalvinak közbeavatkoznia.
55.Christensen kapott sárga lapot egy taktikai szabálytalanság után.
53.Christensen lövése megpattant egy hátvéden így szöglettel jöttünk, de a sarokrúgás nem volt veszélyes.
48.
46.Elkezdődött a második félidő, nem cseréltünk.
45 +2.Vége az első félidőnek.
45.Pethő lőtt 17-ről, nem tévedett sokat, Rúben Pinto pedig reklamálásért kapott egy sárga lapot.
44.Ismét Madarász lőtt, ismét Kovács hárított.
43.Kovács védett nagyot, kapusunk az imént sárga lapot kapó Madarász hétméteres lövését hárította.
42.Madarász kapott sárga lapot, Schönt rántotta le.
40.Hársfalvi és Kovács voltak munkában az elmúlt percekben, mindketten egy-egy távoli szabadrúgást húztak le.
34.Kodro 12 méteres lövését szép reflexmozdulattal ütötte ki Hársfalvi.
30.Kovács Milán lövését blokkolta Zeke.
24.Ívószünet.
22.Schön lőtt 15-ről, Hársfalvi lábbal nagyot védett.
22.
19.Kastrati készítette le fejjel a labdát Kodrónak, aki 18-ról lőtt, de nem talált kaput.
13.Kicsun lőtt 20-ról, Kovácsnak nem kellett védenie.
11.Medgyes tekert 17-ről a kapu fölé.
8.Kicsun rántotta le az ígéretesen kiugró Kastratit, sárga lap.
7.Houri játszott össze Kodróval, majd 18 méterről lőtt, de megcsúszhatott a kitámasztásnál, így nem talált kaput.
6.A másik oldalon Schön került helyzetbe, sajnos ő sem talált kaput.
5.Madarász 17 méteres lövése ment el a jobboldali kapufa mellett.
4.A szöglet után Kastrati 16 méteres lövése szállt el a kapu felett.
3.Ezúttal a másik oldalon Schön adott jó labdát Christensennek, de lövése szögletre pattant az egyik hátvédről.
2.Szép támadásépítés után Kastrati beadását blokkolták a védők.
1.Elkezdődött a mérkőzés. Hajrá, Vidi!
-5.Női csapatunk is elkezdte a felkészülést az NB I-re, a kezdésig nézd meg az együttes új vezetőedzőjével, Andorka Péterrel készített interjúnkat.
-10.A Vidi kispadja: Rockov, Gergely R., Serafimov, Kovács B., Pető M., Bese, Bambock, Husvéth, Nádudvari, Ambach, Berki, Balogh M., Flores.

Nádudvari Bence és Balogh Máté még nem léptek pályára edzőmeccsen sem az első csapatban, Bence balhátvédként, Máté támadó középpályásként vethető be.

Fiola Attila, Hangya Szilveszter, Szabó Levente, Katona Mátyás és Dárdai Palkó korábbi sérüléseik miatt nincsenek ma keretben.
-20.Mindkét csapat a pályán melegít.
-25.A vendégektől korábban Hársfalvi András volt játékosunk, harmadik számú kapusként tagja volt 3. bajnokcsapatunk keretének. A gyirmóti vezetőedző, Csizmadia Csaba pedig 2006-ban Magyar Kupát nyert Vidi-mezben.
-30.
-30.Csapatkapitányunk a mai mérkőzésen Kenan Kodro. A vendégeknél a korábbi MTK-, és Paks-játékos, Hajdú Ádám viseli a karszalagot.
-40.A vendégek kezdője: Hársfalvi - Szegi, Hudák, Csörgő, Helembai, Kovács M., Hajdú Á., Kicsun, Madarász, Medgyes, Pethő
-50.Kezdőcsapatunk: Kovács D. - Csongvai, Larsen, Spandler, Zeke - Rúben Pinto, Christensen - Kastrati, Houri, Schön - Kodro
-60.Üdvözöljük szurkolóinkat a Sóstói Stadionból, ahol az NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr ellen lépünk pályára, zárt kapuk mögött.
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
2023. Július 21. 12:50  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
Döntetlen a Gyirmót FC Győr ellen

Nem született gól a péntek délelőtti felkészülési találkozón.

Péntek délelőtt az NB II-es Gyirmót FC Győr ellen játszott zárt kapus edzőmeccset csapatunk a Sóstói Stadionban. Vezetőedzőnk ezúttal a Kovács D. - Csongvai, Larsen, Spandler, Zeke - Rúben Pinto, Christensen - Kastrati, Houri, Schön - Kodro tizenegynek szavazott bizalmat, a kapitányi karszalagot pedig Kodro viselte.

A találkozó Kastrati lövésével kezdődött, melyre a túloldalon Madarász válaszolt, de egyik lövés sem talált kaput. A folytatásban Medgyes és Kicsun is próbálkozott, de Kovácsnak továbbra sem kellett közbeavatkoznia. A 19. percben Kastrati készítette le fejjel a labdát Kodrónak, aki 18-ról lőtt, de nem talált kaput. Három perccel később Schön lőtt 15-ről, Hársfalvi lábbal nagyot védett. A 34. percben ismét egykori kapusunk parádézott, Kodro 12 méteres lövését szép reflexmozdulattal ütötte ki Hársfalvi. Két perccel a félidő vége előtt Kovács védett nagyot, kapusunk Madarász hétméteres lövését hárította.

Szünetben egyik csapat sem cserélt, az újabb helyzetre az 57. percig kellett várni, ekkor Pethő erős, jobblábas lövése kerülte el fél méterrel a kapufát. A 71. percben Medgyes közelről kapu fölé pörgette a labdát egy jobboldali beadás után, majd tíz perccel később Schön esett el Csörgő szorításában a tizenhatoson belül, de nem fújt a sípjába a játékvezető. A 84. minutumban nagy helyzet maradt ki: Kodro indította Schönt, aki a kimozduló Hársfalvi felett próbálta meg "átbökni" a labdát, de korábbi kapusunk résen volt, nagyot védett. A végén Kodro lábában maradt a győztes gól, Kastrati beadása jó volt csatárunknak, de rosszul találta el a labdát, így végül maradt a 0-0. Szombaton 11:00-kor a PMFC-t fogadjuk, szintén zárt kapuk mögött.