Játékvezető:
Siegfried Kirschen
Asszisztensek:
Hermann, Bahrs
90.Vége a mérkőzésnek. Fantasztikus játékkal, 5-0-ra kiütöttük a jugoszlávokat! Szép volt fiúk!
85.Novath 25 méterről forgácsolja szét a kapufát, gyilkos szabadrúgás volt, közel volt a hatodik!
80.GÓL! Májer szereli Radovicot, bevezeti az ötösre, ott egy csellel átvert mindenkit, majd beadás helyett váratlanul a rövidbe lőtt, fantasztikus gól, 5-0!
74.GÓL! Májer indította Novathot, aki remekül teszi középre, Szabó pedig megint nem hibázik 6 méterről, a kapufa segítségével belövi önmaga és csapatunk negyedik gólját! Vidi-fieszta!
60.Májer-Vadász-Burcsa a labda útja, Omerovic nagy nehezen véd!
58.Dimitrijevic helyére Varga jön.
55.Rojevic helyén Radovic a továbbiakban.
50.GÓL! Szabó lenyűgöző higgadtsággal áll a labda mögé és a bal oldalra lövi a harmadik gólunkat! Már 3-0!
49.Burcsa tört kapura, lerántják, tizenegyes!
48.GÓL! 2-0! Csongrádi a bal oldalon Májert ugratta ki, szélsőnk beadott Szabó irányába, az ötösről pedig Szabó magabiztosan helyez a kapuba!
45.Horváth G., majd Szabó helyzeténél is véd Omerovic.
44.Májer verte meg a jugoszláv védelmet, végül Omerovic üti szögletre.
36.Zivkovicot kell ápolni.
32.Májer állt közel egy szabadrúgásnál, sárga lap.
31.Novath csúszott el jó helyzetben.
30.Zavar támadt a jugoszláv fejekben, Szabó ezt kihasználta, de középről kicsivel mellé lőtt!
28.Radanovic jó lövése ment mellé.
18.Burcsa ugratta ki Szabót, de csatárunk kicsit hosszan tolta meg a labdát, így Omerovic fogja.
14.Mance szabadrúgását védi szépen Disztl.
12.GÓL! Vezetünk! Burcsa a jobb oldalon kapott labdát, beadását Szabó 8 méterről a bal sarokba bombázza! 1-0!
10.Szabó emel a bal sarok mellé 13 méterről!
8.Novath Burcsához passzolt, középpályásunk csaknem gólt szerzett, de Omerovic kivetődött.
Mérkőzés után

Kovács Ferenc: Csak a legnagyobb elismerés hangján szólhatok a csapat teljesítményéről. Fizikailag, lelikleg is felkészültünk erre a fontos találkozóra, és a pályán az történt, amit a mi játékosaink akartak. A győzelem mindenképpen jogos reményt ad a továbbjutásra, és bravúr lenne, ha az UEFA Kupában a legjobb nyolc közé kerülnénk. Ezúton szeretnék köszönetet mondani lelkes szurkolótáborunknak, mert a győzelemnek a szó szoros értelmében részesévé vált.

Nenead Bjekovic: Tartottam a Videotontól, de ezen a mérkőzésen a fehérvári csapat olyan korszerű játékot produkált, amelynek képtelenek voltunk megtalálni az ellenszerét. 2-0-nál már láttam, hogy bajok lesznek és sajnos a második félidőben ez be is következett. A Videoton jobb csapat, mint a legutóbbi angol ellenfelünk volt, így a továbbjutáshoz már csak a csoda segíthet bennünket. Gratulálok a fehérvári csapatnak és további sikereket kívánok!