2021. Március 15. 08:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
U12-es és U13-as csapatunk is kiütötte idegenben a Tatabányát

Idősebb utánpótlás-csapataink viszont nem tudtak mérkőzést nyerni a legutóbbi fordulóban.

U19 "B" csoport, 3. forduló
2021.03.13. MOL Fehérvár FC - DVTK 2-3

U19-es csapatunk a DVTK-t látta vendégül és egy változatos mérkőzésen 3-2-es vereséget szenvedett Vajda Gusztáv együttese. A 19. percben Csatári góljával a miskolci együttes szerezte meg a vezetést, ezt Bozai Bence a 23. percben egyenlítette ki. A második félidő elején Véglás Pál öngóljával ismét a vendégeknél volt az előny, de az 53. minutumban Bihari Ádám góljával újra egyenlő volt az állás. A vendégek győztes találata a 70. percben született meg, Jurek Gábor vette be Heckó Kirill kapuját.

U17 "A" csoport, 3. forduló
2021.03.12. MOL Fehérvár FC - DVSC-DLA 1-2

Simek Péter együttese a 24. percben került hátrányba, majd a vendégek a 72. percben megduplázták előnyüket. Az NB III-as keretbe télen felkerülő Gulyás András a 79. percben tudott szépíteni.

U15, 14. forduló
2021.03.09. Várda LA - MOL Fehérvár FC 4-0

U15-ös csapatunk egy tavalyról elhalasztott bajnokit pótolt be kedden délután Kisvárdán. A hazai csapat nagyon magabiztosan nyert 4-0-ra, mindkét félidőben két-két gólt kaptunk. A mieink a 16 csapatos bajnokság 6. helyén állnak pillanatnyilag.

U14, 14. forduló
2021.03.09. Várda LA - MOL Fehérvár FC 3-1

Horváth Zoltán U14-es csapata is Kisvárdára látogatott kedden délután és bár a 30. percben Nagy Dániel góljával 1-0-ra vezettünk, a hazaiak végül Kancsij és Kun találataival fordítani tudtak.

U14, 19. forduló
2021.03.13. MOL Fehérvár FC - ETO FC Győr 0-0

U14-es csapatunk hétvégén is pályára lépett, hazai környezetben játszottunk 0-0-ás döntetlent a 6. helyezett győriek ellen. A fehérvári fiatalok a 8. helyen állnak a tabellán.

U13, 11. forduló
2021.03.13. Tatabányai SC - MOL Fehérvár FC 0-10

Disztl Milán együttese rendkívül magabiztos, 10-0-ás idegenbeli sikerrel kezdte a tavaszi szezont. Lak Bence egymaga 6 gólt szerzett, rajta kívül Fehér Márk, Ratkai Ádám, Németh Krisztián és Huszti Armandó talált be a Tatabánya kapujába. U13-as csapatunk toronymagasan vezeti a bajnokságot, az eddigi 10 bajnokijából 9-et megnyert, egyszer pedig döntetlent játszott, a gólkülönbség 67-3.

U12, 11. forduló
2021.03.13. Tatabányai SC - MOL Fehérvár FC 0-8

Csrepka Tamás U12-es csapata is simán nyert Tatabányán. Fehér Dávid, Domján Loránd és Horváth Balázs duplázni tudtak de Schneider Ákos és Gombás Lajos is eredményes tudott lenni. A Legfiatalabb up-csapatunk 9 bajnokijából mind a 9-et megnyerte eddig, 75-2-es gólkülönbséggel nagy előnnyel vezetik a bajnokságot.