2021. Szeptember 06. 13:00  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
A fiúk közül csak az U13 nyert, a lányok hengereltek

Utánpótláscsapataink hétvégi eredményei.

U19 Kiemelt Csoport, 2. forduló
2021.09.04. 11:00 MOL Fehérvár FC - Vasas Kubala Akadémia 1-5 (0-2)

Vajda Gusztáv együttese a Vasas Kubala Akadémiát fogadta Sóstón és nagyobb arányú vereségbe futott bele. 0-2-es félidő után 5-1-re győztek a fővárosi fiatalok, egyetlen gólunkat Csepregi Barnabás szerezte 0-3-as állásnál.

U17 Alap csoport, 2. forduló
2021.09.04. 11:00 Budai FC SE - MOL Fehérvár FC 2-1 (0-1)

Szalai Ádám révén hiába szereztünk vezetést az első félidőben, a hazai csapat 5 perc alatt fordított a második játékrész közepén, meg is tartotta előnyét és 2-1-re nyert. Zimmermann Tamás tanítványai tehát a magabiztos nyitány után (4-1 az Újpest ellen) elszenvedték első vereségüket.

U16 Kiemelt csoport, 2. forduló
2021.09.05. 10:00 MOL Fehérvár FC - Budapest Honvéd-MFA 2-0 (1-0)

A nyitófordulóban, Kisvárdán elszenvedett vereség (2-3) után javított Arany Dávid gárdája és magabiztosan, 2-0-ra legyőzte a Budapest Honvédot. Csala Márkó Tamás az első, Cserkuti-Németh Olivér a második félidő végén vette be a vendégek kapuját.

U15 Kiemelt Csoport, 2. forduló
2021.09.04. 10:00 Puskás Akadémia FC - MOL Fehérvár FC 1-0 (0-0)

Az első forduló találkozóját (a PMFC ellen) októberre halasztották, így a felcsúti volt U15-ös csapatunk első bajnokija az új szezonban. A PAFC a második félidő elején szerzett találattal otthon tartotta a 3 pontot.

U14 Alap Csoport Nyugat, 2. forduló
2021.09.04. 13:00 MOL Fehérvár FC - PMFC 3-5 (0-3)

Gyorsan elintézte a mérkőzést a vendég Pécs, miután félóra játékot követően már 3-0-ra vezetett Sóstón U14-es együttesünk vendégeként. Nimsz Benedek szépítése után még kettőt vágtak a piros-feketék, így Bordács Zoltán és Tarkó Zétény találata csak arra volt elég, hogy ne legyen túl nagy a különbség a végén.

U13 Észak-Nyugat, 1. forduló
2021.09.05. 11:00 MOL Fehérvár FC - Király SE 5-0 (0-0)

0-0-ás első félidőt követően hengerelt U13-as csapatunk, Réthy Dávid Tamás alig 20 perc alatt szerzett mesterhármast, majd betalált Domján Loránd és Vincze Dániel is, így 5-0-ra győztek Rehák Viktor tanítványai a szezonnyitón.

U12 Észak-Nyugat, 1. forduló
2021.09.05. 11:00 MOL Fehérvár FC - Király SE 0-3 (0-0)

Az U13-hoz hasonlóan, gól néküli első félidőt produkáltak az U12-esek is, de a második játékrészben pont az ellenkezője történt, mint az egy évvel idősebb korosztály meccsén. A Király SE három gólt is szerzett a második félidőben és elvitte a 3 pontot Székesfehérvárról.

Női labdarúgás

NB II Nyugati Csoport, 2. forduló
2021.09.04. 17:00 MOL Fehérvár FC - Szentlőric DPASE 8-0 (3-0)

A Vidi felnőtt női együttese 8-0-ra nyert második idei bajnokiján is, így magabiztosan vezeti az NB II Nyugati csoportját. Góljainkat ezúttal Földvári Fanni (2), Szabó Bernadett (2), Szehofner Vivien, Földesi Fruzsina, Bocz Virág és Rajzinger Dóra szerezték.

Leány Regionális U19 Nyugati csoport, 2. forduló
2021.09.04. 10:30 Credobus Tehetségközpont - MOL Fehérvár FC 0-16 (0-9)

Nem kegyelmezett U19-es leány csapatunk Mosonmagyaróváron, 9-0-ás félidei vezetés után 16-0-ra győzött és két győzelemmel, 22-0-ás gólkülönbséggel vezeti a tabellát. Bors Tímea 5, Toldi Dorina 4, Izinger Kinga 2, Kozma Réka 2 gólt szerzett, és betalált Regőczi Boglárka, Aranyos Nelli és Farkas Gerda is.

U16-os és U14-es leány csapatunk nem lépett pályára a hétvégén.