Farkas Ádám
Medovarszki János, Demeter János
Varga László
90 +2.Vége, Farkas Ádám lefújta a meccset, 3-0-ra győzött a Videoton.
89.Szakály szögletét Lipták lefejelte, Sitku a labdát a lába között átengedve oxizott - sajnos Végh lábát találta el, pedig nagy parádé volt, egy felszabadult csapat technikai bravúrja.
84.Nagy emelte balra, területbe a labdát Lencse elé, aki maga elé tette, de a tizenhatosra belépve a kapu fölé lőtt.
81.Szakály szépen simította vissza a tizenhatosra Sitkunak a labdát - "Béla" lőtt, alig mellé-fölé.
79.Nagy szögletét Lipták fejelte meg a tizenhatosról, majd Sitku stukkolta kapura: a tavaly próbajátékosként a Vidiben is szerepelt Bakos Szabolcs a gólvonalon állva mentett.
78.Újabb csatárunk léphet pályára: Alves helyett Sitku futballozik a hajrában.
73.A Lencsét felrúgó Kovácsé az újabb sárga.
72.A Vasas kihasználja utolsó cserelehetőségét: lejön Danfa, aki eredetileg nem lett volna a kezdőcsapatban, csak azért került be, mert Pavicevic megsérült a bemelegítésnél - Murányi Kristóf váltja őt.
62.Cserél a Videoton, a kétgólos Nikolics helyére Lencse László áll be.
60.A Nikolics ellen szabálytalankodó Gáspár kap sárga lapot.
59.Szakály vitte rá a védőkre a labdát és teremtett létszámfölényes helyzetet a vasas tizenhatosa előtt. A mindig eggyel jobbra tolt labdát Nagy passzolta középre, ahol - 8 méterre a kaputól - Sándor György került lövőhelyzetbe. Ballal Véghet találta el, majd a kipattanóból jobbal a jobb alsó sarkot. Már 3-0!
54.Cserél a Vasas: Mileusnic és Remili helyett Majoros és Divic iparkodik majd támadni.
54.A Sándor Györgyöt megrúgó Danfa is besárgul.
50.Nagy Dani megverte a jobb oldalon Oscar Mendozát, bepasszolta a labdát a tizenegyespontra, ahol árván állt Nikoics - nem okozott gondot neki hogy a bal alsóba belsőzze a másodikat.
46.Cserélt a második félidőre dr. Mezey György, Polonkai helyett Szakály Dénes játszik.
45.A jobb oldali szögletből nem sikerült gólveszélyt teremteni - Farkas le is fújta az első félidőt.
43.Nagy Danit az alapvonalon, a tizenhatos előtt a földre vitte Mileusnic: a mozdulatra a szőrösszívűek azt is mondhatnák, ütött. A síp ismét néma maradt.
36.Jobb oldali kényszerítők után Nikolics került lövőhelyzetbe 14 méterről, a jobbösszekötő helyéről: blokkolták a védők, "csak" szöglet.
32.Benunesz húzta vissza Eleket - Farkas játékvezető nem látott okot a sárgára: bő percen belül a második hibája.
30.Horváth Gábor kap sárga lapot, amiért eltalálta Remili lábát. Szándékosságról szó sem volt.
18.Polonkai szögletét Elek Ákos 11 méterről, alig fejelte fölé.
16.Farkas Balázs szenzációs labdát emelt a védők elől a legjobbkor kilépő Nikolics mellére: Niko levette, majd nyolc méterről, jobb külsővel a bal alsó sarokba tolta vezetőgólunkat.
15.Sándor György tett a balhátvéd, Oscar Mendoza mögé a labdát Nagy Daninak, aki az ötös sarka elől lőtt - de lábon lőtte Végh Zoltánt.
13.A napok óta tartó nagy eső nem múlt el nyomtalanul: nehéz a talaj, ez akadályozza a folyamatos összjátékot, de a Vidi többet birtokolja a labdát, fölényben futballozik. A Vasas védekezik, de egyelőre nincs bunkerfutball, lehet játszani.
6.Hat percet kellett várni az első lehetőségre, Nagy Dániel jobb oldali szabadrúgását Alves fejelte a hosszú oldalon kapura - nem túl erősen.