82.Bambock és Berki helyére Rétfalvi és Csepregi állt be.
60.Majnovics távoli lövését védte Rockov.
56.Kovács 16 méteres lövését becsúszva szögletre mentették a pécsi védők.
48.Bukovics 12 méteres lapos lövését ártalmatlanította Rockov.
46.Folytatódik a meccs, Balogh helyére Deybi állt be.
45 +1.Vége az első félidőnek.
45.Tóth-Gábor közeli fejesét védte Rockov.
44.Bambock szabálytalansága után Gera végezhetett el 20 méterről egy szabadrúgást, a PMFC játékosa azonban nem talált kaput.
34.Bukovics 15 méteres lövését védte szépen Rockov, a kipattanót Krausz tette vissza kapura, de kapusunk ezt is védte.
32.

25.Ivószünet.
20.GÓL!

Szélről érkező beadás után szerencsés körülmények között került a labda Tóth-Gábor elé, aki másfél méterről nem hibázott.
16.GÓÓÓÓÓL!

Balogh adott remek labdát Petőnek, fiatal játékosunk nagyon szép mozdulattal emelte a labdát a kifutó kapus fölött a kapuba.
12.Nádudvari 25 méterről nagyon bátran lőtt kapura, a labda alig ment fölé.
5.Az első percek helyzet nélkül teltek el.
1.Elkezdődött a mérkőzés. Hajrá, Vidi!
-10.A mai meccsen a Vidi csapatkapitányi karszalagját Bese Barnabás viseli.
-20.Tegnap a szintén NB II-es Gyirmót FC Győr ellen játszottunk zárt kapus edzőmeccset, a találkozón gól nem született.
-30.A két csapat játékosai már elkezdték a bemelegítést.
-40.A mai meccskeretben több fiatal Vidi II játékos is helyet kapott. Nádudvari Bence balhátvéd, Husvéth Ádám középhátvéd, Ambach Arnold középpályás, míg Balogh Máté támadó - utóbbi labdarúgó remek formában van, a Vidi II eddigi öt nyári edzőmeccsén hét gólt szerzett.
-50.Íme a mai kezdőnk: Rockov - Bese, Husvéth, Serafimov, Nádudvari - Kovács, Bambock - Berki, Ambach, Pető - Balogh

A kispadon az alábbi játékosok foglalnak helyet: Gergely (kapus), Deybi, Kiss M., Kiss Á., Rétfalvi, Kecskés, Csepregi
-60.Üdvözlünk mindenkit a Sóstói Stadion V-ös számú edzőpályája mellől, csapatunk itt fog pályára lépni az NB II-es PMFC ellen 11-től.
  • Kezdőcsapatok
  • Cserék
2023. Július 22. 13:50  -  Szerző: Wéninger Ákos  -
2-1-es vereség a PMFC elleni felkészülési mérkőzésen

A szombati edzőmeccsen többnyire fiatal játékosaink kaptak lehetőséget, Pető szép góljára két találattal válaszoltak a pécsiek.

Szombat délelőtt 11-kor lejátszotta csapatunk az utolsó nyári felkészülési mérkőzését, ellenfelünk az NB II-es PMFC volt. Vezetőedzőnk a Rockov - Bese, Husvéth, Serafimov, Nádudvari - Kovács, Bambock - Berki, Ambach, Pető - Balogh tizenegyet küldte a pályára.

Az első percek eseménytelenül teltek, a 12. percben Nádudvari Bence távoli bombája volt az első lehetőség, amit feljegyezhettünk. Négy perccel később azonban már gólnak örülhettünk, a Vidi II fiatal támadója, Balogh Máté - aki a Vidi II eddigi öt nyári edzőmeccsén hét gólt szerzett - adott remek labdát Pető Milánnak, aki 14 méterről nagyon szépen emelt a kifutó pécsi kapus fölött a kapuba (1-0).

Nem tartott sokáig az előnyünk, a 20. percben ugyanis egy szélről érkező beadást követően kissé szerencsés körülmények között Tóth-Gábor Kristóf elé került a labda, aki másfél méterről nem hibázott (1-1). A 34. percben Bukovics 15 méteres lövését védte szépen Rockov, a kipattanót Krausz tette vissza kapura, de kapusunk ezt is védte. A félidő vége előtt egy perccel - Bambock szabálytalansága után - Gera végezhetett el 20 méterről egy szabadrúgást, a PMFC játékosa azonban nem talált kaput, majd még ugyanebben a percben Tóth-Gábor közeli fejesét védte Rockov.

A második félidő elején Bukovics 12 méteres lapos lövését ártalmatlanította Rockov. Az 56. percben Kovács 16 méteres lövését becsúszva szögletre mentették a pécsi védők, majd ezt követően ismét Rockovnak akadt dolga, Majnovics kínálta meg egy távoli bombával kapusunkat.

Az utolsó negyedórában több sárga lapot is ki kellett osztania Vad II sporttársnak, a 90. percben pedig Rockov mérte el a labda ívét és ütközött Hadaró Valentinnel, aki az esetnél térdsérülést szenvedett, neki ezúton is jobbulást kívánunk! A labda pedig Vas Bence elé került, aki fél méterről a kapuba lőtt, beállítva ezzel az 1-2-es végeredményt.

Csapatunk jövő héten szombaton este az Újpest FC otthonában lép pályára az OTP Bank Liga NB I 2023/2024-es szezonjának nyitófordulójában.