82.Traore helyére Knoester, Zachariassen helyére Katona állt be.
79.Schön helyére Katona, Christensen helyére pedig Pető állt be.
78.Varga fejesét védte Kovács.
76.Tokmac éles szögből kapura lőtt, Kovács lábbal védett.
75.Lisztes helyett Tokmac a pályán.
71.GÓL!

Ilyen tényleg nincs, Abu Fani szabadrúgása után Traore fejelt közelről a kapunkba.
67.Houri helyére Karamoko állt be.
66.GÓL!

Hát ilyen nincs, a csereként beálló Varga fordult le Larsenről, és 11 méterről bevette a kapunkat.
63.GÓL!

Zachariassen
kapott remek labdát, majd higgadtan helyezett az FTC játékosa a kapunkba 8 méterről.
61.

60.Baráth helyére Fani, Owusu helyére pedig Varga állt be.
57.GÓÓÓÓÓL!

Kissé szerencsés körülmények között pattant a labda Kodro elé, aki 14 méterről nagyon higgadtan helyezett az FTC kapujába! 0-2-ről 3-2 ide, láttunk már ilyet Sóstón az FTC ellen a 90-es években.
56.Makreckis távoli bombáját Kovács szépen védte.
55.Bese helyére Csongvai állt be.
53.GÓÓÓÓL!

Christensen szöglete után Kodro fejelt hat méterről óriási gólt!
50.Zeke is besárgult.
48.Baráth kapta a meccs első sárgáját.
47.Kodro lövését Dibusz bravúrral védte, a kipattanó Kastrati elé került, ő 15 méterről ismételt, azonban egy vendég védőben elakadt a labda.
46.Csere nélkül folytatódik a meccs.
45 +1.Vége az első félidőnek.
45.GÓÓÓÓL!

Schön lövése után egy vendég védőről Kastrati elé pattant a labda, melyet szépen lőtt el Dibusz mellett középpályásunk, a becsúszó Ramírez egy méterről csak beljebb tudta segíteni a labdát.
43.Lisztes és Ramírez lövését is sikerült blokkolnunk, a túloldalon Kastrati előtt adódott lehetőség, de Dibusz védeni tudott.
39.

35.Kovács remek ütemben vetődött ki a labdával meglóduló Traoré elé és lelopta a lábáról a játékszert.
30.GÓL!

Ramírez
35 méterről óriási gólt lőtt szabadrúgásból, a labda a bal kapufáról pattant a kapunkba.
28.Kastrati 20 méteres kapáslövése méterekkel szállt kapu fölé.
22.Owusu passza után Lisztes lőtt 17 méterről kapu mellé.
21.Owusu kapáslövése szállt a kapunk fölé.
20.

16.Kodro 16 méteres lövését védte Dibusz.
13.GÓL!

Bese adta el a labdát a 16-osunk előterében, Owusu szerezte meg, majd egyből Lisztest játszotta meg, aki 8 méterről nem hibázta el a ziccert.
11.Ramírez sarokrúgása veszélyes volt, végül Spandler tisztázott.
10.Az első tíz perc eseménytelenül, mezőnyjátékkal telt el.
4.Sigér távoli lövése jócskán elkerülte a kapunkat.
1.Az FTC kezdte a meccset.
0.

-1.Juhász Roland sportigazgató Csongvai Áront köszöntötte, aki az Újpest FC ellen játszotta 100. NB I-es bajnokiját.
-3.Érkeznek a csapatok, hamarosan kezdődik a meccs.
-20.

-30.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-35.A héten már volt egy Vidi-Fradi meccs, az NB III-ban a fehérvári fiatalok Cserkuti-Németh Olivér góljával 1-0-ra legyőzték az FTC II-t.
-50.A vendégek kezdője: Dibusz - Mmaee, Owusu, Zachariassen, Sigér, Traore, Makreckis, Cisse, Baráth, ifj. Lisztes, Ramirez
-60.Kezdőcsapatunk: Kovács D. - Bese, Larsen, Spandler, Zeke - Flores, Christensen - Kastrati, Houri, Schön - Kodro
-65.Köszöntjük szurkolóinkat a Sóstói Stadionból, ahol 17:45-kor az FTC-t fogadjuk. Hajrá, Vidi!
Mérkőzés után

Bartosz Grzelak:

Rosszul kezdtük a mérkőzést, 12 perc után egy felesleges labdavesztés után gólt kaptunk. Gyorsan jött a szabadrúgás is, kétgólos hátrányban sokan szétestek volna, de mi erősek vagyunk mentálisan és vissza tudtunk jönni a meccsbe. Jókor szépítettünk a szünet előtt, majd “all in”-t mondtunk a szünetben, letámadtunk, nyomás alá helyeztük őket és fordítani tudtunk! 3-2 után viszont három gólt is kaptunk, ez nyilvánvalóan nem jó, ki kell elemeznünk, hogy miben hibáztunk. Büszke vagyok a játékosokra az eredmény ellenére is, mert az utolsó pillanatig küzdöttek. Két erős csapat ellen kezdtük a bajnokságot, sajnos pontot nem sikerült szereznünk, de nem szabad ujjal mutogatni egy-egy játékosra, igazi csapatként viselkedtünk eddig is, ezután is együtt haladunk tovább és készülünk a jövő heti feladatra. Ha úgy tudunk játszani folyamatosan, mint az első félidő végén és a második elején, akkor sok jó meccsünk lehet ebben a szezonban. Viszont öt gólt nem engedhetünk meg senkinek, főleg hazai pályán. Fontos számomra, hogy a pályán történtek összhangban legyenek a lelátói történésekkel. Örülök, hogy a szurkolók mögöttünk álltak és voltak olyan momentumai a meccsnek, amikor a csapat rá is szolgált a biztatásra.

Máté Csaba:

Minden meccsnek megvan a maga pszichológiája, 2-0-ig jól kontrolláltuk a meccset, nem volt lehetősége a Vidinek. Aztán pattogott a labda a tizenhatosunkon belül, ebből szereztek egy gólt egy lélektanilag fontos pillanatban. A második félidő is jól kezdődött számukra, nem tudtunk levédekezni egy szögletet, majd a vezetés is náluk volt. De ettől függetlenül éreztem a csapatban azt, hogy vissza tudunk jönni. A cserék is jól szálltak be, ezt el kell mondanom, ők is hozzátették a magukét. Az egész csapat jól reagált a hátrányra. Biztos van egy kis fáradtság, hiszen csütörtökön is meccset játszottunk, de ezzel együtt megérdemelten nyertük meg a találkozót.