Zierkelbach Péter
90 +3.Ilievski lőtt kapu mellé 14 méterről, majd a spori lefújta a meccset!
90 +1.Katona váltja Makarenkot.
90.3 perc a ráadás.
85.Lucas rögtön egy kemény lövéssel kínálta meg Kovácsot, kapusunk a léc alól tornázta ki a labdát.
84.Christensen helyére Pokorny, Navratil helyére pedig Lucas állt be.
83.Karabeljov kapott sárgát.
79.Camaj beadása után Navratil lőtt az ötös sarkáról kapu fölé és mellé.
78.Mesanovic helyére Ilievski állt be.
73.Mesanovic lőtt 13 méterről alig kapu fölé.
71.Kastrati helyére Nego állt be.
67.Makowski helyére Spasic állt be.
65.Leoni rúgta fel Kastratit a 16-os jobb szélén, sárga ez is.
62.Az eddigi 14 egymás elleni mérkőzésünk közül csak egy végződött gólnélküli döntetlennel, 2021. április 4-én játszottunk itt Kisvárdán 0-0-t.
59.

55.Mesanovic rúgta fel Florest, sárga lap.
54.Kastrati beadását követően az ötösön belülről vágták ki a hazai védők a labdát.
49.Karabeljov 18 méterről lőtt alig kapu fölé.
46.Folytatódik a meccs, csere egyik oldalon sem volt.
45 +1.Vége az első félidőnek.
45.KOVÁCS DANI!!!!

11-eshez jutottak a hazaiak Flores szabálytalanságát követően, Mesanovic büntetőjét Kovács bravúrral védte!
41.Szélről érkező beadásra Kovács remek ütemben vetődött ki és megszerezte a labdát Mesanovic elől.
34.

30.Hej Viktor lőtt éles szögből jócskán kapu fölé.
28.Makarenko lőtt 17 méterről, bal lábbal kapu fölé.
25.Eddig teljesen kiegyenlített a mérkőzés, de a legnagyobb helyzetet a hazaiak hagyták ki.
21.Ezt most megúsztuk! A második hazai szöglet után Kovács nem tudott tisztázni, a hosszún Mesanovic lőhetett kapura, Heister blokkolt, de a kapunk nem szabadult fel, Camaj beadását Hej fejelte öt méterről fölé.
18.Kodro 20 méteres, pattogó lövését vetődve védte Hindrich.
15.
Az ultra kocka Kisvárdán is összeállt.
10.Veszélyes volt az első szögletünk, Hindrichnek kellett a labdát a léc alól kitolnia, Kastrati majdnem gólt lőtt szögletből.
9.Kodro kényszerítőzött Dárdaival, végül csatárunk lőtt kapura 17 méterről, de egy védőről szögletre pattant a labda.
5.A találkozó első szögletét a hazaiak végezhették el, de veszélyt nem jelentett a kapunkra.
1.A Kisvárda kezdte a meccset.
0.

-1.Érkeznek a csapatok, a hazaiak pirosban, mi pedig fehérben futballozunk ma délután.
-10.A mai lesz a két csapat 15. egymás elleni bajnokija az élvonalban. Az eddigi 14 mérkőzésből kilencet megnyertünk, kettő döntetlen mellett háromszor kikaptunk. A gólkülönbség 32-15, ami egészen kimagasló, 3,4 gólt jelent meccsenként.
Székesfehérváron nyolcból nyolc meccset megnyertünk, idegenben viszont az eddigi hat bajnokiból csak egyet tudtunk megnyerni, kétszer döntetlent játszottunk, háromszor pedig kikaptunk.

-20.

-30.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-40.
-45.A mai nap már ünnepelhettünk egy szép Vidi-sikert, NB III-as csapatunk 2-0-ra legyőzte vármegyei riválisunkat, a tabella 4. helyén álló PAFC II együttesét Bumba és Babos góljaival! Innen is gratulálunk a fehérvári fiataloknak, szép volt fiúk!
-50.Serafimov és Houri izomsérülés miatt nincsenek a keretben, Schön és Fiola is sérülés miatt hiányoznak, míg Csongvai az Újpest ellen begyűjtötte az ötödik sárga lapját, ezért nem játszhat ma délután.
-53.

-55.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovács - Bese, Larsen, Stopira, Heister - Christensen, Flores, Makarenko - Kastrati, Kodro, Dárdai
-60.Üdvözlünk mindenkit Kisvárdáról, ahol 15:30-kor kezdődik csapatunk mai bajnoki mérkőzése!

Bartosz Grzelak:

“Jól kezdtük a mérkőzést, az első félidővel elégedett vagyok, biztató volt a játékunk, sok mindent sikerült megvalósítanunk abból, amit a héten gyakoroltunk. Veszélyes helyekre sikerült bejátszanunk a labdát, kis apróságok hiányoztak ahhoz, hogy igazán veszélyes helyzetekbe kerüljünk, de figyelnünk kellett az ellentámadások kivédekezésére is. A szünetben arról beszéltünk, hogy stabilizálnunk kell a védelmünket és a középpályánkat, elöl pedig több helyzetet kell kialakítanunk. A második félidőt pontozással a Kisvárdának adnám, az alapján egyértelműen megszerzett pontról lehet beszélni. Pozitívum, hogy az Újpest elleni mérkőzéshez képest jóval biztatóbb játékot nyújtottunk ma, és a múlt heti elveszített két pont után ma inkább megszerzett egy pontról van szó.”

Milos Kruscic:

“Kemény mérkőzés volt két jó csapat között, mindkét fél nyerni szeretett volna. Az első félidőt 50-50%-osnak éreztem, sajnos a tizenegyest nem sikerült értékesítenünk, pedig a mérkőzés legjobb pillanatában jött, ha azt belőjük, teljesen más lett volna a második félidő képe. A technikai hibák meghatározták a meccset, a Fehérvár ezekből tudott támadásokat indítani. A második félidőben teljesen uraltuk a mérkőzést, az utolsó 10-15 percben pedig sikerült betolnunk őket a kapujuk elé. A cseréink is hozzá tudtak tenni a játékunkhoz, az egyedüli dolog, ami miatt elégedetlen lehetek, hogy nem tudtunk gólt szerezni, így pedig nem lehet meccset nyerni.”