88.Asani cselezett befelé, majd 17 méterről kapura lőtt, Kovács hatalmasat védett.
86.Kodro helyére Sabanov állt be.
85.GÓÓÓÓÓL!

A megítélt 11-est Niko higgadtan értékesítette.
84.Leoni és Camaj helyére Nagy és Petelu állt be.
83.Kravchenko ütötte el Petrjakot a 16-oson belül. A kisvárdai játékost második sárgával kiállította a játékvezető.
81.Kodro kapott sárgát.
80.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!

Hihetetlen! Nego beadását Kodro juttatta a vendégek kapujába, így 0-3-ról 4-3-ra fordítottunk. Korábban ez a bravúr még sosem sikerült csapatunk számára az NB I-ben!
74.Hej bombája veszélyesen ment kapu irányába, de Rus fejéről szögletre pattant a labda.
71.Zulj és Funsho helyére Makarenko és Petrjak álltak be.
70.Bumba helyére Asani állt be.
68.Kravchenko kapott sárgát.
64.Korábban kétszer is sikerült három, vagy annál több gólos hátrányból egyenlítenünk. 1975-ben Kaposváron már 3-0-ra vezetett a hazai együttes, végül 3-3-as döntetlennel zárult a meccs. 1998-ban pedig a Dunaferr vezetett már 4-0-ra is Sóstón, a végeredmény akkor 4-4 lett, de ha megadják Waltner harmadik gólját, akkor 5-4-re nyerhettünk is volna.
62.Ötvös helyére Zlicic állt be.
59.GÓL!

Bese passzolt Zuljnak, aki 15 méterre a kaputól lefordult a védőjéről, majd kilőtte a bal alsót.
56.

52.Ötvös 22 méteres lövését védte Kovács magabiztosan.
51.Zulj szabadrúgása után a labda Nikolics elé került, aki 9 méterről kapura tekert, egy védőről szögletre pattant.
46.Folytatódik a meccs.
45 +1.Vége az első félidőnek, amely elképesztő első 20 percet hozott.
40.Leoni kapott sárgát.
37.Nikolics hihetetlen, ezúttal a saját 16-osunkon belül szerelt becsúszva hatalmasat.
35.A harmadik szögletünket követően Bese fejelt öt méterről kapu fölé.
34.

31.Zulj kapott sárgát.
28.A visszajátszás alapján Nikolics valóban lesen volt mielőtt Funsho a kapuba lőtt, jó ítéletet hozott a VAR.
25.Funsho szerzett gólt egy szép támadás végén, de a VAR szerint támadónk leshelyzetben kapta a labdát a szenzációs cseleket bemutató Kodrotól.
20.Az biztos, hogy ez a 20 perc volt a MOL Aréna Sóstó történetének egyik legemlékezetesebb 20 perce.
18.GÓÓÓÓÓL!

Hihetetlen meccs eddig! Ismét Nego adott középre, a labda ezúttal átment a hosszú oldalra, ahol érkezett Funsho és közelről a kapuba lőtt.
16.

15.GÓÓÓÓL!

Nego passzolt nagyon szépen a második hullámban érkező Nikolics elé, aki 7 méterről nem hibázott.
14.Dombó egy szögletet épp Funsho elé öklözött, aki 16 méterről kapu fölé bombázott.
12.GÓL!

Hidegzuhany a javából! Camaj tekert 18 méterről hatalmas gólt a kapunkba, ezzel 12 perc után 0-3 áll az eredményjelzőn.
10.GÓL!

Navratil
kapott remek kiugratást, végig vezette a labdát a térfelünkön, majd higgadtan lőtt Kovács lábai közt a kapunkba.
9.Dombó szerzett meg egy szélről érkező beadást Funsho elől.
8.GÓL!

Megszerezte a vezetést a Kisvárda, Bumba szép cselek után tekert Bese mellől, 13 méterről a bal kapufára, ahonnan a kapunkba pattant a labda.
6.Zulj szöglete után Dombó ütötte el a labdát, amit aztán egy védő fejelt tovább, Nikolics 7 méterről fejelte vissza a játékszert, amely kapu fölé szállt.
4.Az első lehetőség a vendégeké volt, Bumba lőtt 17 méterről kapu fölé.
1.Mi kezdtük a meccset.
-4.Érkeznek a csapatok, a mieink piros-kékben, a vendégek tiszta fehérben játszanak.

Sallói István a kezdés előtt Fiola Attilát köszöntötte, aki legutóbb játszotta 300. NB I-es bajnokiját, valamint Nikolics Nemnját, aki Gyirmóton megszerezte a klubrekordot jelentő 112. vidis élvonalbeli találatát.
-15.

-30.
-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-45.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovács - Bese, Rus, Stopira - Nego, Fiola, Zulj, Hangya - Funsho - Kodro, Nikolics
-55.
-60.Üdvözlünk benneteket a Vidi otthonából, a MOL Aréna Sóstóból, ahol 17-kor kezdődik csapatunk mai bajnoki mérkőzése a Kisvárda Master Good ellen.

Michael Boris:

"Volt egy tervünk, de láttuk, mire képes a Kisvárda. Jól tudnak kontrázni, jók a hosszú indításaik, és az első tíz percben ennek megfelelően is játszottak, három gólt szereztek, amihez gratulálunk! Ekkor nem védekeztünk jól, de azt is látjuk, hogy ezek után hogyan reagáltunk erre az eredményre. Csapatként fejlődtünk, egymásért küzdöttünk, elvégeztük a csúnya munkát is, amit kevesen látnak, és nagyon szépen visszajöttünk 0-3 után. Boldogok vagyunk, büszkék vagyunk, ez az igazi csapatszellem! 0-3 után először azt gondoltam, hogy talán változtatni kellene, aztán egymásra néztünk a stáb többi tagjával, hogy mi legyen, de hittünk a stílusunkban és ebben a játékban, így vártunk. Persze, lehetne váltani ilyenkor 4-4-2-re, de akkor sem biztos, hogy sok minden változna. Tudtuk, hogy teret kell teremtenünk, ezért is volt a kezdettől fogva az az elképzelésünk, hogy Hangyán és Negon keresztül játszunk, hiszen tudtuk, hogy a Kisvárda mennyire emberfogásra játszik, illetve ebből alakult ki az, hogy Funsho és Kodro pedig mélyebben visszalép a középpályára. Tizenkét perc után már 0-3 volt az eredmény, nyilván nem ez volt a terv, de úgy döntöttünk, hogy várunk a szünetig és továbbra is hittünk magunkban. Megmutattuk, mi történik akkor, ha egy csapat akar és hisz magában."

Vezetőedzőnk külön megköszönte a Vidi II segítőkész hozzáállását, amellyel nagyban hozzájárultak a sikeres felkészüléshez.

"A Budafok és az NB III-ban szereplő második csapatunk ellen játszottunk felkészülési mérkőzéseket, a két meccsen összesen 25 nagy helyzetünk volt, de csak 2-1-re illetve 1-0-ra tudtunk nyerni. Most is sok helyzetünk volt, ezeket ezúttal ki is tudtuk használni, ennek nagyon örülök. Visszatért a hitünk, ez a legfontosabb, ugyanakkor ez egy nagyon szép eredmény, nem tudom hányszor fordult elő ehhez hasonló fordítás a futballban. A második csapatnak hatalmas köszönettel tartozunk, azért is, mert játszhattunk ellenük, és azért is, mert adtak 5 játékost a gyakorlásokra, így 20 emberes edzéseket tudtunk tartani a válogatott szünetben is."

Révész Attila:

"Változatos mérkőzést játszottunk, ahol megérdemelten nyertek a hazaiak. Ragyogóan kezdtük a találkozót, 3 gólt is szereztünk az első 12 percben. Számítottunk a Vidi felállására és játékára, de a mérkőzés elején megtaláltuk az ellenszert. 0-3 után nem sikerült jól megoldanunk a védekezést, Nego többször is a védők mögé került, ez mutatta a hiányosságainkat. A támadó szellemű játékosaink nem igazán akartak védekezni, kissé talán fegyelmezetlenek voltak. Legalább 5-10 percet ki kellett volna bírnunk kapott gól nélkül. Nagy területeket hagytunk szabadon a középpályán, rosszul helyezkedtünk, sajnos lassan mentek át a kispadról az üzenetek a játékosoknak. Sajnos több olyan játékosunk is volt, akik mostanában nem sokat játszottak, így nem voltak jó cseréink, ez döntötte el a találkozót, ha mindenki rendelkezésre állt volna, felvehettük volna a versenyt a Vidivel, de ez így nem sikerült, gratulálunk a hazaiaknak!"

A teljes sajtótájékoztató megtekinthető ide kattintva.