2023. Március 19. 01:13  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: Fejér Megyei Hírlap / Kricskovics Antal
Simple Női Liga: Fontos győzelem a Kelen SC otthonában!

Idegenben szerzett rendkívül értékes három pontot NB I-es női csapatunk.

Szombat délután a Kelen SC vendégeként lépett pályára női csapatunk a Simple Női Liga 14. fordulójában. A vezetést a 23. percben a 16 esztendős Farkas Gerda első NB I-es góljával szereztük meg, majd a 40. percben a hazaiak egyenlíteni tudtak.

A második félidő elején 10 emberre fogyatkozott csapatunk - Bognár Petra jutott a kiállítás sorsára. Ennek ellenére elhoztuk mind a három pontot a zöld-fehérek otthonából, hiszen a 64. percben Szabó Bernadett megszerezte a győztes gólt! Gajdóczi Tibor együttese így már hat, illetve kilenc ponttal előzi meg a kieső helyen álló Szekszárdot és Újpestet, igaz, mindkét csapat vasárnap lép pályára ebben a fordulóban.

Kelen SC - MOL Fehérvár FC 1-2 (1-1)
Simple Női Liga, 14. forduló

Vidi: Terestyényi - Bognár, Szehofner (Tenyei-Tóth, 54.), Pécsi, Szabó B., Jánosi, Földvári, Szűcs, Farkas, Romanoczki, Simon

Gólszerzők: Ónodi ill. Farkas, Szabó B.
Kiállítva: Bognár