2021. November 28. 19:37  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu / archív
Gól nélküli döntetlent játszott a Vidi II Bicskén

NB III-as csapatunk nyolcadik alkalommal játszott döntetlent ebben a szezonban.

NB III Nyugati csoport, 2021-2022, Őszi szezon, 19. fordulóMeccs center
0-0
(0-0)

Bicskei TC:
Kovács -- Grabant (Madarász 29), Kapos, Dencinger, Vékony, Lassú (Németh 73), Sóron, Molnár (Peinlich 61), Hirman, Mlinárcsik, Gaszner

MOL Fehérvár FC II:
Dala -- Kovács, Dénes (Babos Bence 70), Zsóri Dániel (Tóth Tamás Vid 79), Horváth, Berekali, Hodzic (Singh 70), Nyári Patrik, Papp, Kojnok, Zivzivadze
2021.11.28. BicskeBicskei SportpályaJátékvezetők: Kubicsek MátéJakab BálintMózsa Ábel

A Vidi II vasárnap kora este, villanyfényes bajnokit játszott a jó formában lévő Bicske otthonában. Szalai Tamás vezetőedző ezúttal Dala Martin, Kojnok Zsolt, Nyári Patrik, Kovács István, Armin Hodzic, Zsóri Dániel és Budu Zivzivadze játékára számíthatott az NB I-es keretből.

A mérkőzés első 20 perce eseménytelenül telt el, egyik kapu sem forgott veszélyben. A 23. minutumban Sóron távoli bombáját kellett Dalának védenie, a túloldalon pedig Hodzic lövése kerülte el a hazai kaput. A szünet előtt egy perccel Nyári 19 méterről lőtt kapu fölé egy szabadrúgást.

A második játékrészben sem akadt egyik kapusnak sem dolga, a két együttes játékosai a mezőnyben harcoltak nagyot a felázott, mély talajú pályán. A bicskeiek vezetőedzője, Csordás Csaba jól megszervezte csapata védekezését, a mieink pedig hiába birtokolták valamivel többet a labdát, nem tudtak gólhelyzetet kialakítani a 90 perc során, így egy harcos, küzdelmes, de helyzet nélküli találkozón igazságos döntetlen született.

NB III-as csapatunk jövő héten vasárnap délelőtt 11-kor Felcsúton, a Puskás Akadémia FC II vendégeként zárja a 2021-es évet.