2021. November 09. 10:00  -  Hermann Dorottya

Utánpótláscsapataink eredményei egy helyen.

2021.11.06. 10:00  MOL Fehérvár FC - MTK Budapest 0-0 (0-0)

U19-es csapatunk gól nélküli döntetlent játszott a listavezető MTK-val.

U17 Alap Csoport, 10. forduló
2021.11.06. 13:00  MOL Fehérvár FC - ZTE 2-1 (1-1)

Ugyan a Zalaegerszeg szerzett vezetést a mérkőzés 19. percében, Balogh Máté Zsolt góljával egyenlíteni, Molnár Kevin Lajos találatával pedig fordítani tudott, így végül győzött U17-es együttesünk.

U15 Kiemelt Csoport, 10. forduló
2021.11.06. 10:00 MOL Fehérvár FC - MTK Budapest 1-1 (1-0)

Beődi Bence góljával szerzett vezetést U16-os csapatunk, a vendégek azonban egyenlíteni tudtak, döntetlen lett a vége.

U14 Alap Csoport Nyugat, 10. forduló
2021.11.06. 10:00  Gyirmót SE Győr - MOL Fehérvár FC 2-5 (1-2)

A találkozó első gólját a hazaiak szerezték, de Bordács Zoltán és Badics Gellért góljával már az első félidóben megfordította a meccs állását U14-es együttesünk. Lak Bence Dorián mesterhármast szerzett a második játékrészben, így 5-2 arányban nyert csapatunk.

U13 Észak-Nyugat, 9. forduló
2021.11.06. 11:00 ZTE FC - MOL Fehérvár FC 3-1 (0-0)

Dávid Zsombor megszerezte a vezetést Zalaegerszegen, de a hazaiak válaszul három gól is lőttek, vereséget szenvedett U13-as csapatunk.

U12 Észak-Nyugat, 9. forduló
2021.11.06. 11:00  ZTE FC - MOL Fehérvár FC 2-2 (0-0)

U12-es csapatunk 2-2-es döntetlent játszott Zalaegerszegen, góljainkat Kisfalusi Csanád, és Gáspár Gergő szerezték.

U19 Leány, Nyugati csoport, 9. forduló
2021.11.03. 18:00 MOL Fehérvár - FC Pápai ELC 3-1 (2-0)

Izinger Kinga mesterhármasável szemben csak egy gólt tudtak szerezni a vendégek, U19-es női csapatunk 3-1-re nyert.

U16 Leány, Nyugati csoport, 7. forduló
2021.11.07. 12:00 SC Sopron - MOL Fehérvár 1-5 (1-3)

U16-os leány együttesünk négy góllal nyert Sopronban, Izinger Kinga kettő, Tóth Luca Piroska, Mindenszki Elektra, és Bognár Petra egy-egy góllal járult hozzá a győzelemhez.

U14 Leány, Észak-Nyugati csoport, 7. forduló
2021.11.07. 10:00 Gyirmót SE Győr - MOL Fehérvár 1-4 (1-2)

U14-es leány csapatunk Sárosdi Patricia, Troják Réka, Kovács Borbála, és Kovács Liza Kata góljaival győzte le a Gyirmót csapatát idegenben.

U16-os fiú és női felnőtt csapatunk nem lépett pályára a hétvégén.