2022. November 08. 16:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
U19-es csapatunk a hosszabbításban szerzett pontot a listavezető otthonában

Utánpótlás-csapataink felemás hétvégén vannak túl.

U19 Alap csoport, 8. forduló (2022.11.05. 10:00)
Gyirmót SE Győr - MOL Fehérvár FC 1-1 (0-0)

U19-es csapatunk a listavezető otthonából egy ponttal tért haza, a Vidi gólját Pikács Balázs a 92. percben szerezte.

U17 Kiemelt csoport, 8. forduló (2022.11.05. 10:00)
MOL Fehérvár FC - Budapest Honvéd MFA 1-5 (0-3)

U17-es csapatunk vereséget szenvedett hazai pályán, szépítő találatunkat Cserkuti-Németh Olivér szerezte. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy együttesünk a 9. perctől emberhátrányban futballozott Ódor Marcell kiállítása miatt.

U16 Alap csoport, 9. forduló (2022.11.04. 14:00)
Békéscsaba - MOL Fehérvár FC 0-4 (0-1)

A Nagy Lajos - Zimmermann Tamás páros által irányított U16-os együttesünk Borsi Péter, Regenyei Gergő, Nagy Dániel és Gueth Patrik góljaival magabiztosan hozta el a három pontot Békéscsabáról.

U15 Alap csoport, 7. forduló (2022.11.06. 14:00)
Veszprém FC USE - MOL Fehérvár FC 1-1 (1-1)

A Palkovics István - Andorka Péter edzőpáros által irányított U15-ös csapatunk 1-1-es döntetlent játszott Veszprémben. A mieink gólját Badics Gellért szerezte.

U12 Észak-Nyugat csoport, 9. forduló (2022.11.05. 10:00)
ETO FC Győr - MOL Fehérvár FC 4-1 (0-0)

A Rehák Viktor - Csrepka Tamás páros által irányított legfiatalabb versenyző korosztályunk 4-1-es vereséget szenvedett Győrben. A vezetést a mieink szerezték meg Toldi Szabolcs találatával, a folytatásban azonban a hazai együttes négyszer is bevette a kapunkat.

U14-es és U13-as csapatunk az előző hétvégén nem lépett pályára.

U16 Leány regionális NP Nyugati csoport, 7. forduló (2022.11.05. 15:00)
ZTE FC - MOL Fehérvár FC 0-5 (0-2)

U16-os leány-csapatunk nagyon magabiztosan nyert a ZTE otthonában. Góljainkat Hegyi Luca (2), Zámbó Noémi, Tóth Luca Piroska és Csanádi Kata Róza szerezték.

U14 Leány regionális HNP Észak-Nyugati csoport, 9. forduló (2022.10.30. 12:00)
Novai SE - MOL Fehérvár FC 1-8 (0-2, 1-4, 1-8)

(Az U14-es leány bajnokságban ettől a szezontól kezdve nem 2x35 percet játszanak a csapatok, mint a korábbi években, hanem 3x25 percet.)

A fehérvári hölgyek ismét magabiztos győzelmet arattak, az áldozat ezúttal a Novai SE volt. Góljainkat Pap Anasztázia (3), Kovács Viktória, Sárosdi Patricia, Pajor Noémi, Simon Fanni és Simon Lotti szerezték.

U19-es leány-csapatunk az előző hétvégén nem lépett pályára.